Joico

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Célzottan kifejlesztve bármely szőkített, többszörösen vegykezelt, vagy extra szőke hajhoz.

A Bio-Advanced Peptide Complex helyreállítja a sérült részeket a hajszálak szerkezetében. Az arginin aminosav feltölti, az egzotikus polinéziai és tahiti tamanu és manoi olajok keveréke pedig rehidratálja és csodás fénnyel ajándékozza meg a szőke hajat.

Dorciii11

2019. november 6.

Szettben vettem meg, samponjával és fényolajával együtt. Nekem nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam. A samponja viszont nekem nem vállt be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Jazmi

2019. június 17.

Puhít és fényesít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Puhít és fényesít. :)

Sophia00

2019. április 7.

Hosszú szőkített és kissé hullámos a hajam. Számomra igazi csodaszer. Hajmosás után könnyen ki tudom fésülni, nem gubancolódik a hajam. A színt is jól karbantartja a következő fodrászkodásig. Nem kell sok belőle, elég egy diónyi mennyiség. Viszont miután megvolt a hajmosás, óvatosan csavarjátok ki a vizet a hajatokból, egy törölközővel itassatok fel a nedvességet és csak ezután használjátok, így jobban be is jutnak a hajba az ápoló anyagok, és 2-3 perc után öblitsétek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

BarbyxXx

2019. április 6.

Régen soha nem használtam balzsamot és pakolást sem, mert nagyon elnehezítette a hajam. Akkor kezdtem el figyelni erre, mikor szőkére váltottam, de akkor is csak pakolást. Nem nagyon értettem minek balzsam ha ott a pakolás, az meg úgy is intezívebben hat. Ennél a terméknél jöttem rá miért is kell.
A teljes termékcsaládot megvettem, de a balzsam valahogy nem fogyott. Aztán utána olvastam a külömbségnek (a balzsam a külső, míg a pakolás a haj belső részét ápolja, táplálja). A következő hajmosásnál már balzsamoztam is a tanultak után és sokkal puhább lett a hajam, mint a pakolastól. Azóta felváltva vagy keverve használom. Pihe- puha tőle a hajam, de sajnos a töredezés megmaradt. Ami egy max 2 nap után megint nagyon látszik. A sampon krémes állagú, a pakolás nem sokat ér nálam, a spray viszont nagyon kedvenc és mostmár a balzsam is. De nem hinném, hogy újra veszem. Talán kipróbálom az új defy damaget, de lehet hogy redken vagy kerastase lesz belőle.

Összegezve: nem rossz balzsam, de talán az én hajlamnak nem elég. De még sok van belőle, ha változik valami update-elek róla. De eddig csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

BelleDeJour

2019. március 29.

Már a második flakonnal használom, szuper termék. Hosszú, festett szőke hajam van, Joico szalonba járok festetni és ott ajánlotta a fodrászom, előbb a K-Paket, majd ezt kaptam kipróbálásra. A K-Pak is nagyon jól hidratálta a hajam, ám ettől tényleg "szalonszépségű" lesz a hajam. Nagyjából egy diónyit szoktam eloszlatni a törölközőszáraz hajamon, majd pár perc múlva kifésülöm és végül lemosom. En más balzsamnál nem tapasztaltam, hogy ennyire selymes, más tapintású legyen a hajam használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Agnes004

2019. március 7.

Gyöngyházas csillogó fényt kap tőle a hajam a maszkkal összekeverve használom ami szerintem jobban kiegészíti a hidratáló hatását. Egyedül használva nem éreztem az 5 csillagos hatást. Könnyen kifésülhető és puha lesz tőle a hajam.
UPDATE: Le kell pontoznom, a termékcsalád nagyon kiszárította a hajvégeimet és teljesen töredezett lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

fruzsii11

2018. december 30.

Alapból világos a hajam, de egy kicsit szőkítettünk a fodrászommal a hajvégemen, ajánlotta hogy használjak szőkített hajra való termékeket. A joicora esett a választásom, de szerintem ha egy sima sampon+balzsam kombinációva mostam volna a hajam ugyan az az eredmény érhető el.. Nem lett tőle sem fényesebb, sem puhább. Az illata kellemes, mikor leöblítem akkor puha a hajam még vizesen de amint megszáradt ugyan olyan szénakazal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Piko888

2018. december 23.

A fodrászom ajánlására vettem meg a Blond Life szettet, közvetlenül a melír elkészülte után. A leírás nagyon meggyőző, én viszont mégsem ájultam el. Vékony szálú, sérülékeny hajam van és bíztam benne, hogy a sampon és a balzsam kicsit puhábbá, hidratáltabbá teszi, de semmi jelentőset nem tapasztaltam, sőt mintha szárazabb lenne a hajam, nehezebben tudom kifésülni. Az ára a mennyiségéhez képest elég húzós, de így, hogy nem vált be, még egyértelműbb, hogy nem fogom újravenni. A kedvenc Pantene 3in1 samponom mérföldekre jobb és negyed ennyibe kerül. Még csak 4 használaton vagyok túl és mindenképpen el szeretném használni, remélem még változik a véleményem pozitív irányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

legesleg

2018. november 11.

1 pont vagyis számomra teljes pénzkidobás volt! Semmivel sem tud többet mint egy jobb minőségű drogériai termék. Ezt a termékcsaládot csak annak ajánlom akinek van felesleges 15 ezer Ft-ja!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

kariw3

2018. szeptember 4.

A samponnal együtt használom, nekem hajmosás után nagyon puha és fényes lett tőle a hajam, ezt eddig egyik drogériással sem értem el. Enyhén hamvasít is szerintem. Literes kiszerelésben vettem, úgy sokkal jobban megéri és szerintem egy évig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol
Peptidek: Pentapeptide-30 Cysteinamide, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Tetrapeptide-28 Argininamide

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.