Joico

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: covergirl, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Szulfátmentes. A sárga tónusok semlegesítésével megerősíti és tartósabbá teszi a szőke vagy ősz hajszínt.

blondie95

2019. december 4.

A fodraszom ajanlotta, ö Joico termekekkel dolgozik. Lehet en vagyok a kivetel akinek nem szaritja a hajat, söt erösiti is, pedig szürkere le van szökitve. Tökeletesen hamvasit, jo az illata, keves is eleg, hogy jol habozzon( jocskan mell ala leer a hajam).
Amiert levonnek pontot- de nem fogok- h nem szulfatmentes. Kicsit ugyan megfogja az ujjvegeket, de en kezmosas manias vagyok, par ora mulva teljesen lekopott :D kesztyu nem art hozza, de en abban nem tudtam megmosni a hajam.
100% ujravevös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

100% ujravevös

Dorciii11

2019. november 6.

Szuper termék, nagyon szépen hamvasít, kellemes az illata is. Teszi a dolgát. Szárítja picit a hajam nekem is, de ezért nem vonok le csillagot, hisz használok utána Joico-tól kondicionálót , és már puha is a hajam ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Villango

2019. október 23.

Légyszi változtassátok meg az összetevőket, mert NEM SZULFÁTMENTES, én pedig az itteni inci alapján azért rendeltem meg 4 ezer ft-ért, mert itt az van hogy szulfátmentes.
A szárító hatása miatt adok 4 csillagot, amúgy csillagos 5ös. Hozza a várt minőséget, tényleg hamvasít, nagyon kevés kell belőle.
De van egy olyan sanda gyanúm hogy a szulfátos samponra érzékeny vagyok...így viszont gáz, hogy a KM alapján veszek vmit nem kevés pénzért, és nem fedi a valóságot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

nyuszika823

2019. április 11.

Tényleg nagyon jól hamvasít, azt teszi, amit ígér. Pár apróságért kap 4 csillagot: pl, hogy befogja a fejbőrömet, így másik sampon mellé kell használni, így viszont elég drága és valóban kicsit szárít, de összességében muszáj újravennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Morcinella

2018. november 14.

A célnak tökéletesen megfelel, a szőke, sőt még a barna hajamat is szépen hamvasítja, mellette finom illatú és jól is habzik. Viszont én azt vettem észre, hogy szörnyen szárítja a hajam... eleinte minden hajmosásnál használtam (lehet ez volt a gond, emiatt szárított annyira), most már heti egyszer fogom csak elővenni.
Az erős szárító hatás miatt nálam 3 csillag, ha az nem lenne, 5-öt adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Az erős szárító hatás miatt nálam 3 csillag, ha az nem lenne, 5-öt adnék. :)

szanett8901

2018. július 24.

Imádom a sampont! Kissé váll alá érő hajam van, fél évig elég volt ez a kiszerelés (300ml).
Több terméket kipróbáltam a szőkített hajamra, mind eredménytelenül. Maradt a sárgás árnyalat.
-- én így használom: megmosom a hajam (bármilyen samponnal), majd újramosom a Joicoval, amit rajta hagyok pár percig. Ezután balzsamozom.
A hajam ettől a sampontól nem töredezik, nem sárga árnyalatú.
Megéri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

A hajam ettől a sampontól nem töredezik, nem sárga árnyalatú.
Megéri az árát!!

Magdolna

Korcsoport: >54
2018. május 7.

. Sajnos több használat után beszürkül a haj, és a hajszálak nagyon szalmaszerűek lesznek. Kár volt megvenni, de Te ne tedd!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 7.

Katakence

2018. február 20.

A Schauma a DM és Rossmann saját márkás hamvasító samponok után váltottam erre. Bár jóval drágábbak az elődeinél nem bántam meg. Jól hamvasít, anékül, hogy befogná a hajam. Nem szárít, szuperül ápolja a hajam. Nálam alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

EgeresiLilla

2017. december 31.

Matrix hamvasító után váltottam Joicora és nagyon elégedett vagyok vele. Nem szárít, szépen hamvasít és nem büdös. (A Matrix tehéntrágya szagától mindig felfordult a gyomrom.) Igaz, hogy drágább, de annyival jobb is, mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

gabrilla

2017. november 2.

IMÁDOM! Nálam itt kezdődik a csodaszer. Próbàltam schauma hamvasítót, a kallos florillumot. Egyik sem használt. Cserébe lila is lett tőle a hajam. Ezzel a samponnal tényleg láthatóan visszakaptam hajam szőkeségét! Igazán kevés borsónyi adag kell csak belőle és rengeteg lila habot kapok belőle. 3-4 percig a hajamon hagyom és kész is! Nem szárít mem szinez. Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, PEG-6, Butyloctanol, Glycerin
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.