Joico

Ár:   6345 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   140 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Eduska, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Színvédő, újraépítő pakolás

Itt a kulcs, ami megnyitja az utat álmaid gyönyörű hajához! Bemutatkozik a K- PAK Luster Lock: azonnali átváltozás a festett haj számára, kinyílik a titkos kapu a vibráló fény, mélyregenerálás – az egészségesen gyönyörű haj világába. Hajad selymesen sima, könnyű, rugalmas és mesébe illően fényes lesz.

A QuadraBond Komplex peptid – tele mélyen tápláló Manketti és Argan olajjal – javítja és feltölti a hajszál külső védőrétegén keletkezett sérüléseket és megóvja a szín élénkségét. Selyem, szója, és a tengeri alga kivonatának köszönhetően védett és sima lesz a teljes hajhossz felülete, így a formázás sem okoz nagy igénybevételt.

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitol h 1 1Behenyl Alcohol eo I al Behentrimonium Chloride ta Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Glyceryl Oleate eo I eu Schinziophyton Rautanenii Kernel Oil eo Pentapeptide-30 Cysteinamide pep Pentapeptide-29 Cysteinamide pep Tetrapeptide-29 Argininamide pep Tetrapeptide-28 Argininamide pep Hydrolyzed Keratin h Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin Aleurites Moluccana (Kukui) Seed Oil Arginine Hydrochloride Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer eo Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Thioctic Acid a Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Aminopropyl Dimethicone Hydrolyzed Keratin PG-Propyl Methylsilanediol Allantoin gy 0 0Glycolipids Phenoxyethanol ta Stearyl Dihydroxypropyldimonium Oligosaccharides Steartrimonium OligosaccharidesSteartrimonium Chloride ta Octyldodecanol eo I i I al Propylene Glycol h PEG-6 Methyl Ether Dimethicone PEG-90M Citric Acid kh Glycerin h 0 0Hyaluronic Acid h Polyquaternium-55 Polysilicone-19Dipropylene Glycol i Butyl Methoxydibenzoylmethane f Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Sodium Hydroxide Alpha-Isomethyl Ionone i Butylphenyl Methylpropional i Parfum / Fragrance i

Melpa

2019. november 12.

Rengeteg de rengeteg pakolást próbáltam már,hisz szőkére festett hajam van és maszk nélkül nem tud létezni. Ez a pakolás eddig az egyik legjobb, az biztos. Nagyon jól el lehet oszlatni a hajon, en az illatát is imádom , az az igazi fodrász szalon illat. Ahogy mosom ki a hajamból, már akkor érezhető a hatása, már vizesen selymes a hajam tőle. Szárítás után pedig mennyei puha, selymes és nem utolsó sorban alig kell kihúzni szárítás közben, mert nekem egyenesíti is az amúgy seprű hajamat. Külföldi oldalakról (feelunique vagy lookfantastic, nem emlékszem pontosan) a magyar ár kevesebb, mint ketharmadáért szereztem be a nagy kiszerelést, érdemes körbe nézni. 10 csillagos termék nekem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

ozeniki

2018. október 24.

Az egész hajápolási rutinomat megváltoztattam. Nehezebb ilyenkor csak 1 db benne résztvevő termékről véleményt írni szerintem, de mivel ez kerül a legvégén a hajamra és ennek érzem az állagán leginkább, hogy tartalmas/olajos/selymes cucc, így én ennek tulajdonítom leginkább az eredményt. Nagyon hosszú, egyenes hajam van. Mióta ezt használom pakolásnak (és a színrögzítő sampont és balzsamot előtte) teljesen más állaga van a hajamnak. Pihe-puha, tényleg jobban tartja a színét és a non-plusz ultra, hogy megszabadultam a "tincsenként balzsamozás és kifésülés" procedúrájától, ugyanis végig csúszik a fésű a hajamban a törölközős szárítás után! Féltem tőle, hogy zsírosít vagy elnehezít majd az Argán/Manketti olajok miatt, de még csak ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

gedeon

2018. augusztus 4.

Gondor, hosszu es vastag szalu hajamon a hatása zéró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Gondor, hosszu es vastag szalu hajamon a hatása zéró.

Tubi888

2018. július 20.

A samponnal együtt használom!
Nekem nagyon puha lesz tőle a hajam és csak könnyen fésülhető!
Az illatától többet vártam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

A samponnal együtt használom!
Nekem nagyon puha lesz tőle a hajam és csak könnyen fésülhető!
Az illatától többet vártam!

urania24

2018. június 23.

Reméltem, hogy olcsóbban megúszom a hajápolást, de sajnos a hajamnak ez kell :) nem állítom, hogy ugyanolyan hatást érek el vele, mint a 4 lépéses kezeléssel, de fantasztikus és legalább ezt sűrűbben használhatom. Vastagszálú, sprőd hajam van, festem és vasalom, szóval mindent elkövettem ellene, de azthiszem ezzel kiengeszteltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

naomivonl

2018. február 7.

Nagyon jó pakolás, megéri az árát. 480 mlset vettem, majdnem 4 hónapig elég volt a derékig erő hajamra. Most szintén Joico Revitaluxe parkolást vettem helyette, ezt is kipróbálom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

nobosz

2018. január 25.

Hááát kicsit osztom queengus véleményén. Nekem is a fodrászom ajánlotta ezt a pakolást. Azután kezdtem el használni, hogy minden roncsolt, töredezett hajat levágattam. Ez volt 2017 októberében. Azóta heti 1-2x használtam a pakolást. Általában 10-15 percig a hajamon hagyom. A hajam imádja, pihe puha lesz tőle, a fésű csak úgy átcsúszik rajta és illata isteni. Nem zsírosítja a hajam, csak jól ki kell üblíteni. Sajnos a töredezettségen nekem se segített még ugyse, hogy emellé egy nagyon jó minőségű argánolajat használok... lehet azért töredezik megint mert hormonális eredetü, lehet hogy azért mert tél van, vagy lehet hogy azért mert túl sokszor csinálok magamnak messy bun frizurát...
Lényeg, hogy ennyiért egy ilyen márkától én is kicsit többet vártam, de nem pontoznám teljesen le a fenti pozitív hatás miatt, illetve mert azzal is tisztában vagyok, hogy csodák nincsenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

queengus

2017. április 21.

Sokkal, de sokkal többet vártam tőle. Göndör, szálkás és töredezett hajam van, akármilyen pakolást használtam, egyik sem vált be még igazán. Fodrászom ajánlotta ezt a terméket, mondván, hogy csodát tesz, de attól nagyon elmaradt. Puhábbnak puhább lesz tőle kicsit, de nem segített a töredezettségén (le lett vágva előtte a száraz hajvégem, de nagyon gyorsan törik...) és nem látszik túlzottan egészségesebbnek sem. Ár-érték arányban sajnos elmarad, nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

nikosz90

2017. március 5.

Szerintem az egyik legjobb (ha nem a legjobb) termék a Joicotól! Abszolút adja amit ígér! Nekem száraz, viszonyleg durva tapintása, nehezen kezelhető göndör hajam van, de ezzel a cuccal puha, kezelhető és fényes lesz a hajam, akár göndören hagyom, akár kiegyenesítem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Thioctic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid
Peptidek: Pentapeptide-30 Cysteinamide, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Tetrapeptide-28 Argininamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.