Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml vagy 1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 6.

Kiszerelés:   300 ml vagy 1 liter
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Extra hidratálást igér a KeraShield Complexnek köszönhetően, csökkenti a bordokat, és puhaságot hagy maga után.

sky

2016. február 22.

Míg a széria samponja sztem az egyik legjobb, amit a piacon kapni (nagyon szereti a hajam...) addig a balzsam sajnos nem az igazi. Hamar 'megszokta' a hajam, nekem elnehezíti, túl szilikonos, kissé ragacsos érzetet hagyva maga után. (Pedig nagyon-nagyon-nagyon alaposan kiöblítettem az első használatkor is...) A kifésülhetőség is hagy kívánni valót maga után, nekem kissé sprőd marad a hajam használatot követően. Az ára a szokásos egy liter 5000 huf, ami annyira nem vészes, tekintve a kiszerelést. Marad a jól bevált Joico sampon - Mátrix Exquisite pakolás kombó, amiben eddig nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

TitaniaBell

2015. november 28.

Sajnos sok Joico terméknek megváltoztatták az összetételét (hozzáteszem, hogy az elmúlt 15 évben, szóval nagyjából várható is volt ez, márkától függetlenül nagyon kevés termék marad extrém hosszú ideig ugyanolyan) de emiatt az addigi kedvenc balzsamomat nem tudtam már többé használni. Azóta ez az új kedvenc, remekül hidratál, az erős, durva tapintású hajszálakat is puhává teszi, de nem esik össze tőle a haj. Mint minden Joico-nak, magas a keratintartalma, ezt bizonyos hajak szeretik, mások nem, szóval erre érdemes odafigyelni. Az ára olyan amilyen, de meg lehet szerezni olcsóbban is. Én évek óta az angol eB*y-ről vásárolom szinte az össze hajápolási cuccomat, még szállítással együtt is csak töredékébe kerül az itthoni áraknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

adry1992

2015. május 2.

Néhány hónapja használom, de nem vagyok vele kibékülve. A samponját nehéz eloszlatni a hajon (feltehetően a szulfátmentessége miatt), illetve a samponból és a balzsamból is rengeteget kell a hajamra kennem, mire nagyjából elég lesz az egész hajamra. Elég drága is volt, így határozottan negatívum, hogy milyen sok fogy el belőle egy-egy hajmosáskor. Ezen kívül nem tud semmi extrát, fele ennyiért az Alfaparf is tudja ugyanezt. Plusz nem is értem, miért írják rá egy balzsamra, hogy szulfátmentes,miközben a kondícionálókban amúgy sem szokás a szulfát. Szilikonnal meg alkohollal pedig tele van, ami egy plusz negatívum. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Ildie

2014. december 25.

A samponhoz tartózó balzsam, tényleg szuperpuha lesz a hajam, viszont igényli a ricinus olajat néha emellett. Nem nehezít, nem lesz lapos, nagyon könnyen ki lehet fésülni utána a hajat, és nincs egy törött hajszálunk sem, a páromnak sem. 1 percig kellene csak fennhagyni, azért én tovább szoktam. Külön csak ennek az árát nem tudom, csomagban vettem, de valószínűleg többe kerül, mint amennyit egy kondícionálóért adnék. Nagyon jó termék, de azért arra senkit nem bátorítok, hogy külföldről rendelje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol, Glycerin
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.