Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló amit nem kell kimosni.

Koncentrált melegre aktiválodó kezelés KeraShield Complex-szel az egyenesebb és sima hajért miközben megvédi a hajat a hőkárosodástól.

sky

2016. február 22.

Nem rossz termék, nagymamám imádja hajformázásra, a vékony, sztatikus, hidrogénszőke, extrán töredező, rövid hajára.
Én is használtam, de nekem semmi wooow hatás nem érkezett utána, se jobb, se rosszabbnak nem láttam a végeredményt.
(csak a hajvégeken, pedig sajnos inkább ragacsos lett, pedig kis mogyorónyit kentem az alsó 10-15 centire, ami viszont a kifésülést nem könnyítette...)
Nagyi viszont rendületlenül erre esküszik :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Nagyi viszont rendületlenül erre esküszik :).

Ildie

2014. december 25.

A smooth cure legjobb tagja szerintem. Nem kell kimosni viszont nem lesz nehéz tőle a hajam. Korábban csak hajvégápoló olajat használtam pont azért mert a hajam bezsírosodott az ilyen nem kimosos cucoktól. De ettől nem, nagyon szeretem, mehet az egész hajamra, a tőtől 2-3 centire kezdem felvinni a végéig, a végekre plusz hajvégápoló. Külön plusz pont, hogy nem kupakja van, hanem ilyen elfordítható feje, és így le lehet zárni, másfél nyomásnyi simán elég, szóval a 150 ml szerintem nagyon sokáig elég lesz. Kár, hogy ugyanilyen hajvégáplolót nem találtam, bár ettől még létezhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.