Joop!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejillat: bergamott, fahéj és narancsfa virág

Szívillat: méz, dohány, vetívérfű és szantálfa

Alapillat: tonkabab,pézsma és pacsuli

5000,-Joop! Homme EDT
Ár: 5000,- , Eladó: Feherzsofia
Állapot: 125 ml, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 ft , Eladó: Feherzsofia
Állapot: 125 ml bontott, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Cathi

2020. március 26.

Remelem, hogy a jo Joop illatot ertekelem. A multban nagyon szerettem erezni ezt a fiukon a bulikban, ezert mindig a regi, szep idöket juttatta eszembe. Egyszer volt egy negativ elmenyem egy szemellyel, aki ezt viselte, es azota nagyon megutaltam. Ezt a negativ elmenyt nem irom le, mert igazabol eleg vicces, de emiatt nem birom elviselni ezt az illatot. Egy munkatarsam is ezt hasznalja... sajnos... haha
Az illat nem rossz, de szamomra mar kicsit lejart lemez, vannak sokkal jobb illatok is.
Nehez pontoznom, mert van negativ es pozitiv ervem is. Emiatt kap 3*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Nehez pontoznom, mert van negativ es pozitiv ervem is. Emiatt kap 3*-ot

Carlito

2019. december 9.

Édes mély fűszeres téli illat.Fiatalabb korosztálynak és nyárra nem ajánlom.Az ára és a kiszerelése kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

mancus2

2018. október 19.

Pár hete találkoztam vele, előtte nagyon rég éreztem az illatát, ezer közül is felismerem, annyira jó!!! Közelgett a házassági évfordulónk, meg is vettem a férjemnek, remélve, hogy tetszik majd neki is... és IGEEEEN!!! Minden nap használja, egyszerűen IMÁDOM, néha fújok a saját csuklómra, nem tudok betelni az illatával. Tartóssága brutális és messziről érezhető hosszú órák múlva is. Egyszer a nyakamra is tettem, gondoltam kipróbálom, hátha működik unisex parfümként, de maradok a csuklóra fújkálásnál, mert mégis csak férfi parfüm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

LPE

2017. július 1.

Lányom óvodájában volt sok-sok üres parfümös üveg, üres flakonok, miegymás...ezekkel játszottak kozmetikásat, fodrászosat. Na a gyerekem egyik nap az oviban kezembe nyomott egy rózsaszín-szerű üveget. Megszagoltam, és beleszerettem. De lekopott róla a felirat, így nem tudtam mi volt az az illatos üveg. Mert ugye parfüm már nem volt benne... Aztán az üveg alján felfedeztem egy nagyon halvány feliratot, és így tudtam meg, hogy egy férfi parfümért rajongtam. Úgy éreztem, hogy ciki, de a Notino-ról rendeltem egy öt milis fújós mintát, és néha-néha beleszippantok. :-) Most épp ezt tettem, és a csuklómra is fújtam belőle. Most tényleg, ciki??? Még mindig tetszik és még mindig nő vagyok. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

mcdonald

2016. október 31.

Értem a körülötte lévő mizériát. Nagyon édes, néha már kicsit folytogató így vigyázni kell vele. Igazi nehézbombázó. Nem áll jól mindenkinek mert nagyon karakteres, kell hozzá személyiség.
Szívesen viselném, de most sok más illatom van és nem ez lenne az első amiért nyúlok. Nálam nem öt csillag, de egy erős négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

gamegod

2016. szeptember 13.

Inkább mondanám unisex illatnak, amúgy az elején olyan illata van, mint a rózsaszín gyerek Orbit rágónak :D
Viszont nekem baromira bejön, és ami nekem a legjobban számít hogy nagyon tartós illat... 125 ml varázs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

jomosono

2016. július 15.

Fullos férfi illat,párom talán kedvenc illatának mondhatom.Régi illat,de ami jó az jó!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

tonhalacska

2016. január 11.

Sexy......és néha bizony fújkodom magamra ha nincs otthon a férjem, imádom az illatát. Extra tartós, elég belőle 1 fújásnyi, és egész nap érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

kissveraa

2016. január 7.

Pár évet kihagytam a két teszt között, hogy megvárjam hogy ezt a parfümöt a viselője miatt szerettem meg, vagy tényleg tetszik. Arra juttotam hogy nekem nagyon bejön, valószínűleg a vetiveres/édes ízlésem miatt. Azért nem egy irodába való parfüm, de bevállalós hímeknek fejösszedugós romantikus vacsira jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

bogyoesbaboca

2015. november 27.

Ezt a parfümöt eddig még életemben nem tudtam h létezik. Viszont nem rég megismerkedtem egy férfival aki ezt használja. Hát IMÁDOM ! Brutálisan "jól áll" neki ez az illat és,még a tetejében szerintem fantasztikus. Egyszerűen nem tudom megunni. Szerintem nagyon nagyon nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.