Kailijumei

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: Judit5814, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   $30
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Természetes rózsaszín, fényes hatást biztosít.  A ragyogó zselé az ajakra kenve a világos rózsaszínt célozza meg, de a hőmérséklet változására és a test pH értékétől függően változtatja az árnyalatait. Hidratál, kellemes illatú, és apró arany pelyhek, valamint egy igazi virág található a belsejében.

4 színben kapható (a virág színe más)

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Nem ez a fajta van meg, hanem a Pixie változata, Sky Blue névvel. Én nagyon szeretem, szerintem hidratál is, a szín tartós, és az egész gyönyörű. Hozzám illik a színe, nem rózsaszín, hanem inkább pinkes, pirosas beütéssel. Ja igen, az illatát is imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Terkabarka

2019. július 10.

Az íze valami borzalmas és szárít is, ezek miatt nem szeretem használni. Valóban tartós, de nekem olyan pink a számon, amilyet nem feltétlenül szeretnék.
A csomagolása, külleme viszont egyszerűen csodaszép, a tükör is plusz pont. (nem mintha ez lenne a lényege egy rúzsnak :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Judit5814

2017. november 17.

Jó illata van, nagyon szép a színe, egész tartós és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Jó illata van, nagyon szép a színe, egész tartós és nem szárít.

r3gina

2017. május 13.

sokkal rosszabbra számítottam (sőt. rosszra számítottam) de elfogultság nélkül azt kell, mondjam, minden benne van, ami egy jó rúzsban kell lennie: remek színe van, ápolt, egy picit sem szárít és valljuk be, szép. és az a kis plusz tükör a kupakján ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

OMJ

2017. január 27.

Kolleganőimmel közösen rendeltünk és mindannyiunkon más színű :). Kicsit szárít. Színe nem túl erős, de elég tartós. Nagyon tetszik a kis virág benne. <3

@nicestgirl7 a csomagolósról ugyanez jutott eszembe elsőre. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

@nicestgirl7 a csomagolósról ugyanez jutott eszembe elsőre. :))

umpalumpa

2016. augusztus 28.

Mióta megláttam Pinteresten a képét azóta le vagyok nyűgözve. Aztán egyszer csak megjelent az eladó termékek között a zsibvásáron és megvettem.
A csomagolása arany és nem tükrös. Az árnyalat Barbie Doll Powder. A rúzs átlátszó, a virág rózsaszín és arany füstlemezkék között "úszik". Kicsit giccsesnek találom a csomagolást és használat közben a rúzs sem nagy szám, de az ötlet nagyon tetszik, ilyen dolgokat csak álmomban látok :)
Az illata finom, a színe csak olyan olyan ázsiai módra intenzív, az íze vacak, kicsit fényes, egyenletesen kopik és nem igazán tartós. Mindez nem érdekel, mert csodaszép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Squalane, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Isopropyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate