Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrre. Aloe vera kivonattal.

brbara

2017. november 21.

Ez az egyik legjobb testápoló valaha! Imádom az illatát, nagyon gyorsan felszívódik, kellemes érzés a bőrön, nem csíp, tápláló. Szuper cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

niki994

2016. május 24.

Nekem az illata is tetszik ápol is olcsó is újra megvenném
update: amennyire tetszett annyira rossz volt a vége felé az illata émelyítő volt és a bőrömet már nem táplálta sajnos ki kellett dobnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Nekem az illata is tetszik ápol is olcsó is újra megvenném

Lory

2015. május 17.

Hígabb,vizes állagú,könnyen eloszlatható testápoló,pont amiket én szeretek:)A híg állaga ellenére is remekül hidratál,puha,bársonyos bőrt varázsol és hamar beszívódik.Az illata egyáltalán nem édes -epres,hanem visszafogott,csak közel hajolva érezni.Jelenleg ezt használom,most próbáltam először de van esély,hogy újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Puszedly

2013. december 27.

Most kaptam karácsonyi ajándékként, kellemesen csalódtam benne :) isteni az illata,hamar beszívódik,sokáig érezhető a fincsi eper illata,jó az állaga és jól hidratál,szóval egyszerűen csodás!! Ha elfogy,biztosan meglepem magam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Ms.Cat

2013. augusztus 18.

330ft-ért vettem. Ennyi pénzért nem sok, hidratál is, mű eper illata van, de amúgy nagyon fincsi az illata! Összességében szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

bipanka

2013. június 19.

Megvettem a mű eper illat miatt. gondoltam az az extra édes lesz. De nem eléggé büdi :( szerencsére csak akkor érzem ha belenyomom az orrom.
Az ára tényleg jó, de kicsit ragacsos a bőröm utána, de szerintem is jól hidratál. Az állaga jó ilyen vizes hatású. Nem tudom újravenném-e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

falatka18

2012. május 30.

Én is 300Ft-ért vettem szerintem jó, igaz tényleg nagyon mű eper illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Én is 300Ft-ért vettem szerintem jó, igaz tényleg nagyon mű eper illata van.

qlisacl

2012. május 25.

Jól hidratál, de az illata eszméletlenül émelyítő műeper illat. Hamar beszívódik, és jól kenhető. Elég sokféle parabén van benne, de legalább a felsorolás végén.
Kb. 300 Ft-ért vettem az egyik eurós boltban, de nem hiszem, hogy újrávásárolom, mert az illata tényleg túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.