Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: hello.00, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Könnyű, folyékony krémpúder, mely tökéletesen homogén fedést biztosít az arcbőrnek, miközben az természetesen sugárzó és ragyogó lesz. Könnyen, egyenletesen beolvad a bőrfelületbe, mintha egy természetes bőrréteg lenne. Hosszantartó összetétel. Lótuszvirág, antioxidáns és ránctalanító összetevőket tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Ár-érték arányban megfelelő. A pattanásaimat nem fedte el kb semennyire sem, viszont akinek csak egységesítés céljából kell alapozó, annak tökéletes választás. Kb fél nap alatt sem kopott le, és nem fényesedett ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

ritus206

2014. július 23.

Nem volt rossz, de találkoztam már jobb alapozóval is és méregdrága sokkal rosszabbal is.
Ránctalanító hatását nem vettem észre, bár nem használtam sokáig.
Nagyon világos az arcbőröm, télen vettem vész alapozóként és az eladó szerencsére felvilágosított hogy a 02-es világosabb mint a 01-es.
Ennek teljesen emberi színe van az én világos bőrömön is, a természetes fényben sem sárga és nem is piros, hanem rózsaszínes bézs.
Nem fed annyira, sőt eléggé észrevétlen a használata, az állaga hígabb és olyan mintha kissé beszívná a bőröm, nem morzsolódik, könnyű vele dolgozni.
Az enyémnek semmilyen illata nincs.
Nagyon olcsón vettem, 600.-Ft volt kb., az áránál pedig meglepően jobban működik. Fiatalabb korosztálynak pedig tiszta szívvel tudom ajánlani.
Nekem a 02-es van meg, ami még egyszer írom, világosabb mint a 01-es valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Ránctalanító hatását nem vettem észre, bár nem használtam sokáig.
Az enyémnek semmilyen illata nincs.

Evibogyo13

2013. február 16.

szerintem jóó :) egy éve ezt használom ennyi pénzért nagyon is megéri :) én 02-t használok tökéletes színe van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

lau0825

2012. május 3.

Vettem egy ilyet kb 1-2 éve, a legvilágosabb árnyalata is nagyon sötét, sőt, elég pirosas színe van, büdös is.. a maszkhatásról nem is beszélve. Mit is vártam ennyi pénzért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2