Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Dido86, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Tökéletesen fedő, ultrafinom kődúper, mely lágy, matt bőrfelszínt eredményez.

Kesudio

2016. december 7.

Nagyon nem szerettem. Alig vártam, hogy elfogyjon. Mikor már csak kevés volt a széliben, nem bajlódtam vele, pedig mindent az utolsó "cseppig" el szoktam használni, egyszerűen kidobtam. Épphogy hozzáérintettem az ecsetet, kompakt típusa ellenére nagyon sokat felvett. Akármilyen finoman és óvatosan tettem az arcomra, messziről virított, hogy vastagon poros vagyok, és a lekorrektorozott bőrhibákat is kiemelte. A jövőben messziről elkerülöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Emiii

2016. november 15.

Nagyon jó a fedése, tartós, tényleg mattít, de ha nem sikerül eltalálni a pontos mennyiséget, akkor nagyon poros jellege lesz az egésznek. Most tartok az első tégely végénél, sajnos már darabokban van benne a púder (de ez mondjuk a legtöbb márkára jellemző).
Eleinte kicsit nehezen tudtam kinyitni és a szivacsot is hiányoltam belőle, viszont ár-érték arányban nagyon jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Mimiti

2015. szeptember 13.

Update: Sajnos kuka lett, mert bár az első néhány napban valóban jól teljesített, hamarosan tele lett kiütéssel az arcom, amit először egy másik termékre fogtam, de hamar kiderült, hogy ő a hunyó. Tanulság: jobban nézegessük az összetevőket, és mások tanácsainak hatására se adjuk fel az elveinket (miszerint nem kenünk minden cicafüttyöt az arcunkra). Hát, akinek nem érzékeny a bőre (azt hittem nekem sem az), annak azért még jó lehet, bár ez a sok piros összetevő annyira talán nem előnyös.

Ezt a púdert nekem úgy ajánlották, de tényleg nagyon jól bevált :) Kellemes az illata, a fedése nekem megfelelő, tartós, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

koxy001

2015. augusztus 7.

Az én púderem nem így néz ki külsőleg, de a tartalom ugyanaz. A 01-es árnyalatot használom. Viszonylag jó a fedése, szépen mattítja is a bőröm és az illata sem kellemetlen. 740 Ft-ért vettem, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Barbiqe

2015. május 12.

Jó a fedése, tartós és imádom az illatát.Kicsit poros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 12.

Jó a fedése, tartós és imádom az illatát.Kicsit poros.

Nati93

2014. november 27.

Meglepően jó fedésű púder, csak sajnos eléggé feszül tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Meglepően jó fedésű púder, csak sajnos eléggé feszül tőle az arcbőröm.

ilovex

2014. március 4.

Nekem nagyon bevált. Nem volt egy szokásos púderhatása hanem csodásan elfedte a fényes részeket és fixálta az alapozót avagy korrektort!
Kedvenc púderem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 4.

Kedvenc púderem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.