Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Aloe vera és természetes antioxidáns tartalma hosszan tartó hiratáltságot nyújt. A bőr puha, táplált és egészséges lesz. Könnyen beszívódik, nem kelt zsíros érzést. Száraz bőrtípusra ajánlott.

gzsofi94

2016. január 24.

Tényleg teljesen más az illata felkenve, mint a flakonban. Nagyon jó, hamar beszívódik, télen kicsit kevésnek érzem, de nagyon meg vagyok elégedve vele!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Clauril

2015. május 27.

Hát ez valami szörnyű. Sos-ba kellett egy testápoló, mivel a közelben csak egy százas bolt volt, kénytelen voltam ezt megvenni. Én voltam a buta liba, mert annyira siettem, hogy meg sem szagoltam. Az illata valami borzalom. Engem kicsi gyerekkoromra emlékeztet, mikor édesanyám elfekvőben lévő rossz minőségú rúzsaival, púdereivel játszottam. Rettenetesen büdös, émelyítő gagyi púderszaga van. Hidratálni végülis hidratál, jól beszívódik, hosszabb távú hatásairól azonban nem tudok nyilatkozni. A másik figyelmetlenség, hogy nem néztem meg az összetevőit. Ha látom ezt a sok parabént, biztosan nem landol a kosaramban. Szomorú, de még azt a 400 forintot sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Drusee

2014. október 17.

Nálam ő a totálsi csalódás kategória. A boltban nagyon tetszett a illata. Felkenve totál más. Rettenetesen mű és zavaróan erős. Büdösnek nem nevezném, de használat után anyukám megkérdezte kislányom neked van ilyen borzalmas pacsuliszagod? ( szülőknél elfekvő testápolónak vettem, nem akartam ezért sokat kiadni)
Hidratáló hatása nagyon gyengusz, viszont nekem hamar beszívódik. Mondjuk ez nem javít azon, hogy kb 2-3 óra múlva újra száraz a bőröm .
Szívem szerint 1 pontota dnék, csak ezért emelem kettőre mert áttöltöttem egy kis pumpás üvegbe és irodai kézkrémnek használom mert nem hagy nyomot sem az asztalon, sem a papíron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

jetroh

2014. június 9.

Az illata már másabb mint mikor felbontottam a boltban... Ezt leszámítva kedvenc! Árban is, kellemes az állaga és nagyon könnyen beszívódik és még így is finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Ms.Cat

2013. augusztus 17.

Nagyon finom az illata, jól is hidratál, olcsó is!... :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nagyon finom az illata, jól is hidratál, olcsó is!... :3

karakumsivatag

2013. május 14.

Télen nem eléggé hidratál, de ebben a melegben pont jó. Hibájának találom, hogy féléve vettem, de már most kezd romlott szaga lenni:( De azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

mili

2013. március 7.

Nagynéném kedvenc testápolója. Születésnapjára csináltam neki csomagot, és ebből is tettem bele. Kicsit meglepődtem az árán, mert csak 300 ft volt. Csupa jó dolgokat mesélt róla, hogy hamar beszívódik, kellemes illatú, és elég sokáig elég belőle egy flakonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

kisroka

2013. január 23.

Nagyon kellemes illatú és hamar beszívódik a bőrömbe, nagyon jól hidratál. Ár-érték arányban messze a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

csillubaby

2012. október 15.

Az illata nagyon kellemes, könnyű állagú, jól beszívódik, viszont nem hidratál túl hatékonyan. Ha reggel bekenem a lábam, délutánra már pikkelyes, igaz, nekem extra száraz a bőröm. Nem rossz, de nem is egy nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

juzuha

2012. április 30.

Száraz bőröm van, és télen egy darabig használtam ezt a testápolót.. nem volt rossz, igazából tényleg puhított valamennyire, de nem egy nagy durranás, ami annyira feltöltené a bőrömet hogy csak na. De azért ezen az áron el lehet használni egy-két flakonnal (290 ft). Tényleg nem hidratál olyan eszméletlen jól, egy kiCsit igen, de számomra nem eléggé. De még ez a kisebb baj, nekem igazából az volt nagyon zavaró, hogy ragacsos volt egy kicsit, a tenyerem is ragadt tőle, meg a testem is. Reggelre ez elmúlt, de hát akkor is.. egy testápoló ne legyen ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.