Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: claudia, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Intenzív hatású, nem kiöblítenő hajregeneráló balzsamspray. Az igénybevett,száraz hajat azonnal táplálja hidratálja amely simává, fénylővé és könnyen fésülhetővé válik. Megóvja a hajvégeket a szétválástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsosa

2017. április 23.

Régen használtam, nagyon szerettem, ilyen áron abszolút jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Régen használtam, nagyon szerettem, ilyen áron abszolút jó.

HardCandy092

2016. augusztus 2.

Nagyon finom az illata, de semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Nagyon finom az illata, de semmit nem ér.

Annabelle

2016. február 20.

Nekem is ott állt a polcomon,szerintem egy évig. DE persze használtam ,imádtam az illatát. Csak egyre többször került a kezembe márkás termék,amivel úgy gondoltam azzal is el lehet lenni(pl.gliss kur). Most újra kedvet kaptam hogy beszerezzem a kicsikét XD . Nem tudom hogy használnak e valamit ezek a fújos termékek,de az illata fenséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Nati93

2015. június 3.

Nem vettem észre, hogy bármit is használt volna. Én is a Gliss Kur helyett vettem meg, de sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

fairynorah

2015. május 1.

az illata és az állaga miatt olyan érzésem van,amikor használom,mintha húsvéti kölnivel fújkálnám a hajam...:S viszont. Meglepően fényes és puha lett a hajam a használata után. Nem tudom,hogy ez ennek köszönhető-e, de semmi más nem változott a hajápolásomban. Ha ez a későbbiekben is így marad megérdemli az 5 *-ot. Az illata miatt most csak egy 4-est kap.
* bár az illata nem kellemes (számomra), ez az egyetlen hajápoló,ami után TÉNYLEG puha napokig a hajam, ami nálam csodaszámba megy (göndör,festett,vízhiányos)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Makk Zsuzsó

2015. február 24.

Jó nagy adag kevés pénzért. Ez a legjobb, amit el tudok mondani róla, mert a kifésülést alig észrevehető mértékben könnyíti csak meg, szárítás után pedig száraz, sprőd, fénytelen lesz a hajam. Az illata tényleg retró. Nekem újra csak pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

novak.v

2013. február 26.

Én a szőkített száraz hajamra használtam. Az ára miatt vettem meg a Gliss Kur helyett. Kár volt. Nekem nem vált be, nem könnyebb a kifésülés és semmi pozitívat nem tudok mondani róla. Csak a rikító rózsaszín flakontól lesz jobb kedvem ha ránézek, de ez kevés :D A Gliss Kur kétszer ennyi, de nekem az vált be eddig a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Macilány

2013. február 18.

Meglepően jó. egyszer a fekete schauma pumpás helyett vettem meg hirtelen felindulásból, de azt kell mondjam, h űberelte. Az illata kellemes, hatása remek. Ha egyszer visszatérnék a nem-kiöblítendő kondicionálókhoz, akkor biztos ezt szerezném be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

claudia

2012. október 25.

Imádom :) Nekem még a régi csomagolásos lila cucc van meg, elég retro benyomást kelt :)
4-500ft körül van az ára. Az illatát imádom, tipikus Kallos illat, régi fodrásszalon illat, retróillat, felejthetetlen: ha megérzem elröpít egy szalonba, a nyarat is eszembe juttatja.
Olcsóbb sokkal mint egy gliss kur és eszméletlen puhaságot nyújt, mintha 3 hajpakolást és 2 olajat ötvöznék. Ha sietek sampont használok csak és utána ezt, önmagában is megállja elég szépen a helyét. Régóta használom már, majdnem minden nap fújok belőle, áprilisban vettem és még van belőle kb. negyede.
Ezek a kallos cuccok nekem ilyen igénytelen, csúnya retro csomagolásban vannak de mégis tetszenek. Túl egyszerű, túl jó illatú, túl olcsó ahhoz hogy ne vegyem meg :)
A porlasztója még jobban porlaszt mint a gliss kur, komolyan! Egyetlenegy fújás és beteríti az egész hajat.
Most hogy feltöltöttem kicsit megijedtem attól az izétől, a diazolidinyl ureától még formaldehid...
Végezetül: állandó társam marad a formaldehiddel együtt :), imádom az illatát, olcsó, sokáig elég, aki drágának tartja a gliss kur/elseve/schauma stb. kifésülősprayket tegyen ezzel egy próbát. Százasokban és fodrászkellékesekben is egyaránt jelen van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0