Kamill

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 13.

Kategória:   Kézkrémek

Panni21

2019. december 30.

Szerencsére már mások az összetevői.
Szeretem ezt a krémet, az illata nem zavaró, gyorsan beszívódik, jól hidratál, azonnal rendbeteszi a kezeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Szerencsére már mások az összetevői.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nekem nyáron, szeles időben és télen a hidegben is hajlamos kiszáradni a kezem. Télen volt olyan időszak, amikor véresre csípte ki a hideg. Sajnos jó ideig nem foglalkoztam nagyon a kezemmel olyan szinten, mint amennyire kellett volna. Végül megláttam ezt a kamillás kézkrémet és úgy voltam vele, ennyiért kipróbálom.
Sajnos a hatása nem túl hosszútávú. A bőröm gyorsan beszívta, nekem picit lehetne zsírosabb is, kicsit vizesebb hatású az állaga. Ami pozitívum, hogy nem ragad tőle a kezem! Az illatával nekem nem volt semmilyen problémám. Sokáig használtam, de így sem sikerült teljesen kiürítenem, ugyanis tényleg sokszor kellett kennem a kezem napi szinten, hogy szinten tudjam tartani a szárazságot.
Mivel nem nyújt akkora védelmet, mint kéne, hasonló árban található jobb is ennél, továbbá az állaga sem pozitív, így 3 csillagot kap tőlem, de 3 csillagos kategóriát tekintve nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Theroadtohappiness

2019. április 21.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Hamar beszívódik, és ha nem nagyon száraz a kezem, akkor szépen helyrehozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

anitazs

2019. február 23.

Az én kezemmel az égvilágon semmit nem csinál. Egy óra múlva ugyanolyan száraz, mint elôtte. Ráadásul borzasztó tolakodó, szúrós szaga van. Szerintem el se fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

dorakrem

2019. január 26.

Muszáj ( otthon maradt amit használni szoktam) kézkrém-vásárlás volt, nem is fűztem hozzá nagy reményeket. Ennek ellenére nagyon kellemes csalódás volt, mert nem ragad, nem zsíros, könnyen felszívódik és hosszan hidratál. Az eredmény az lett, hogy többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

tamas166

2019. január 17.

A legjobb kézkrém amit eddig használtam, ár-érték arányában pedig verhetetlen. Munkám során egész nap vegyi anyagok érik a kezem, ezért estére teljesen kiszárad, kipirosodik. Állaga jo,iIlata szolid és nagyszerűen hidratál.
A fenti összetételt illetően nem tudom, hogy a feltöltő honnan vette ezeket a sületlenségeket, de én a flakont olvasva semmi parabén semmi olyan “csúnya” összetevőt nem találtam benne, amitől nagyon óvakodni kellene.
Volt időszak, amikor kizárólag csak bio-natur termékeket használtuk, de ezek nagy része semmit sem ért az árához képest!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

MelindaSoregi

2018. július 22.

A legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Ápolja a kézbőr felületét és a körmöket, körömágyat is szépen rendben tartja. Nagyon jól beszívódik, az illata verhetetlen. Barátnőm kisfia is ezt használja az extrémen kiszáradt kezére és működik, nem kell a zsírosabb krém. Verhetetlen! Sajnos a dm-ben nem lehet már kapni, a Tesco-ban akadtam rá újra. Alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Hecate

2017. december 29.

Elég átlagos kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Elég átlagos kézkrém.

Andyka0622

2017. június 10.

Nem tartom a legjobb hidratáló krémnek, de a mindennapos használatnak napközben eleget tesz. Mosdó használata utáni kézmosások végeztével bekenni vele a kezemet kellemes érzés. Persze télen, illetve este lefekvés előtt valami hatásosabbat használok, de ár érték arányban megfelelő, elhasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

RPB

2017. április 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet, egészségügyben dolgozom és rengeteget mosom a kezem, ami nagyon kiszárítja és télente vörös száraz foltok is szoktat lennii rajta. Nagyon hamar beszívódik és mélyen hidratál. Az illata csodás. Már kétszer újra is vásároltam. Az összetevők között sok piros van, de mit tegyek, ha ez valóban jó krém. Biztos újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.