Sensai

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Rendkívül finom összetételű, könnyű, légies textúra. Gyorsan enyhíti szinte az összes káros bőrreakciót és irritációt.

Kiszerelés: 40 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fazekaslola

2015. szeptember 28.

Lányomnak vettem a krémet, érzékeny, vízhiányos bőrre, de tele lett tőle pattanásokkal, így mondtam, hogy majd én elhasználom. Sajnos nálam is előjöttek tőle a pattanások, pedig többször nekifutottam a használatának. Általában este kentem be vele az arcom, mert nyáron nappalra nem tudtam használni, sajnos másnap reggelre már előjött a nem kívánt eredmény, akármennyire is azt hittem, hogy valami más lehet a ludas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

annama

2015. január 16.

Száraz, feszülô bôrömre keresek régóta valami csodaszert. Tegnap este próbáltam ki a krémet elôször, és reggelre, arctisztítás elôtt-után is olyan puha és sima volt a bôröm, mintha tényleg selyemmel vonták volna be. Megelôlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

andrea.horvath79

2012. március 29.

Sokáig használtam ezt a krémet is a Kanebo- tól. Szuper krém, csodálatosan sima, ragyogó bőrt varázsol. Nálam mindenképp a Top 3- ban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.