Kappus

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Tisztít, hidratál és regenerál egyszerre.

Kiszerelé: 100g

nathalien

2013. augusztus 18.

Hát sajnos én ha ezzel mosok kezet, pár perc után annyira száraznak érzem a kezem, feszül a bőröm. :( így nem is merem fürdéshez használni, pedig pont ezért vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 18.

bandita

2012. október 23.

Krémes, dús habzást tapasztalok ennél a szappannál. Isteni, növényi illat kényeztet fürdéskor, amely nem illan el gyorsan a bőrről. Nem irritál, cserébe nagyszerűen hidratált érzést nyújt. Öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.

Színezék. Barnás sárga.