Karaja Make Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz6, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Csodálatos azonnali hosszabbítást és dúsítást kölcsönöz a szempilláknak. Lágy, krémes dúsító összetétele gyengéden tapad a pillákra, ezáltal segíti növekedésüket és védi őket a kiszáradástól. Tápláló komplexuma: B5pro-vitamin és mandulaolaj. Változó geometriájú kefe a tökéletes hatás érdekében. Térfogatnövelő zóna és fésűzóna a szempillák formázására.

moszat

2016. október 17.

Az én pilláim sem a dússágukról híresek, és egyenesek is. Utóbbit sosem egy spirál fogja megoldani, hanem egy szempillagöndörítő, ami nálam évek óta az alapvető eszközök egyike. Göndörítés után pedig szerintem ez egy remek spirál, nekem látványosan hosszabbít, és több rétegben még dúsít is rendesen. Nem ragacsos, simán lehet vele dolgozni, nem kenődik sehova a nap folyamán, viszont lejön, amikor le akarom mosni. Én tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Bella_Vita89

2013. január 4.

Vékony ritka, egyenes szempillám van, amin valójában csak egy jó műszempilla segít. Tehát sajnos ez a termék sem vált be. Én semmilyen dús és hosszabb hatást nem érzékeltem. Nekem túl lágy ez a festék és nehezen kezelhető a pilláimon. Az erősebb tartású festékeket jobban szeretem, mert vékonyak a pilláim. Hát nem tudom, nekem nem jött be, ezért drágállom, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.