Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. március 2.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fej: vizililiom, rózsa, őszibarack, frézia, bergamot, ananász
Szív: szegfű, orchidea, nőszirom, nárcisz, narancsvirág, napraforgó, jázmin, gyöngyvirág
Alap: Virginiai cédrus, vanília, szantálfa, pézsma, ámbra

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars fújós* eladó
Ár: 2000 Ft / 3800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Határ út), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit!
Karl Lagerfeld Sun Moon Stars FÚJÓS
Ár: 5 ml 1900 Ft, 10 ml 3500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: --, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Myrtle

2020. augusztus 23.

Kezdése számomra kissé a karácsonyi krémlikőröket idézi, majd előjön a szexi szegfű, ahogyan azt előttem is írták. Sajnos nem az én korosztályom illata (ha lehet ilyet mondani), de kétségkívül szép alkotás, és kár, hogy kivonták. Az üvege egy kis csoda,valóban visszaadja a parfüm hangulatát - a mai geometrikus egyenüvegek elbújhatnak mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

havana74

2018. december 18.

A ''szexiszegfű'' már nevéhez méltóan árfekvésügyileg felzárkózott az égboltot díszítő égitestekhez. Az én korosztályom fiatalságának meghatározó illata volt. Ereklyeként őrzöm ezt a királykék mítikus gömböcskét. Kezdetekben csak az Oriflame SMS ihletésű katalógusillata volt az enyém. Emlékeim szerint az erre hajazó parfüm a Moon néven tündökölt. Megvolt mindhárom a kínálatban, de külön-külön palackba zárva.
A reklámfotó azzal a hideg szőke nővel, nem is a Föld nevű bolygón csücsült, elérhetetlennek tűnt.
Az illat rettenetesen megosztó. Őt csak szeretni vagy utálni lehet, középút nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 18.

Ziggytwig

2018. július 21.

14 és 34 éves korom között ezt használtam. A lakásomnak fantasztikus illata volt tôle, és soha nem talalkoztam férfival, akinek tetszett volna, de nem érdekelt:)) majdnem szívrohamot kaptam, amikor kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

kvin

2018. április 18.

Ne haragudjatok, de ettől a hányinger kerülget. Nem maga az illat ellen szól, de az biztos, hogy az én kémiámmal nagyon nem működik. Rajtam semmi flanc, semmi csavar, nincs rejtély, nincs bujaság, titok, amit az üveg sejtet (pedig pont emiatt is vágytam rá)
Sajnos borzasztó beleszippantani, de kénytelen vagyok, ha véleményezni akarom. Tény, hogy nem szeretem a szegfűt, de hiába van még azért ott más, mégis leginkább azt érzem. Savanyú és közben virágos, egy poshadt szegfű. Szó szerint felfordul tőle a gyomrom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Aquariusgirl

2017. december 19.

Jé, ez tényleg egy az egyben Eternity :-) Régen imádtam E-t, ma már nem viselném. Drága Barátném szereti, jól neki is adom :-) A szép emlékekért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

KolozsiTimea

2017. augusztus 16.

Előre is bocsánat tudom hogy sokan szeretik,szerették,engem kiver tőle a víz,ha csak megérzem rosszul leszek,konkrétan hányingert kapok tőle.Nem tudom hogy melyik összetevő váltja ki,de rémes.Mikor nagy divat volt rendszeresen le kellett szálljak járművekről mert nem bírtam elviselni,összességében 2 dolog merül fel vele kapcsolatban ami pozitívum számomra,hogy határozottan rosszabbul toleráltam az Eternityt,ill hogy akkor még tudtam tömegközlekedni,lehet ez is bele játszik hogy már nem tudok felszállni semmilyen járműre :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Piscinke

2016. november 8.

Nagyon jó kis illat, hasonló szegfűs, mint az Eternity (egyik kedvencem), de annál melegebb, púderesebb, vaníliásabb. Épp most cseréltem el a maradék kis mintámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

DFI

2016. július 25.

UD2:
Mondja már meg valaki, hogy mi a francért kellett ezt is megszüntetni???? Horror áron ugyan lehet ebayen szerezni... de naaa :(
Így jártam a Clinique Simplyvel is. A két parfüm amit nem tudtam megunni, azóta csak keresem, kutatom az utódokat több-kevesebb sikerrel (inkább kevesebb). Illatok jönnek-mennek, de egyik sem méltó utód. Követelem vissza őket.

update:
muszáj megint véleményezni. Elcsábulhatok én akárhányszor, próbálkozhatok-kísérletezhetek. Hiába, ideig-óráig tudom csak hanyagolni. 1994-óta számtalan üveggel elfogyasztottam, egyszerűen nem tudom megunni, MINDIG KELL. Örök társam. Százezer csillag.

Most szeretem, régen imádtam, ha elfogy mindig újra vásárolom.
Ez is a 90-es éveket juttatja eszembe, akkor imádtam. leginkább a szegfűt érzem ki belőle, ugyanúgy ahogyan a CK Eternity-ből, hasonlít a két illat, a SMS édesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

UD2:

update:

Most szeretem, régen imádtam, ha elfogy mindig újra vásárolom.

lizuka122

2016. január 23.

Mennyire örültem neki amikor megkaptam!! Sokáig csakis ezt használtam, bárhova hordható.
Benne a pézsma teszi számomra nagyon kellemessé, de mindenképp egy nagyon finom illat. Pikáns, rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Betsy323

2015. december 10.

3tara2! Ha megvan még a "Sun Moon Stars" parfümöd amit a hozzászólásodban ajánlottál,én szívesen átvenném!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.