Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. március 2.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fej: vizililiom, rózsa, őszibarack, frézia, bergamot, ananász
Szív: szegfű, orchidea, nőszirom, nárcisz, narancsvirág, napraforgó, jázmin, gyöngyvirág
Alap: Virginiai cédrus, vanília, szantálfa, pézsma, ámbra

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars minta eladó vagy csere
Ár: csere vagy 1000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 2 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Karl Lagerfeld Sun Moon Stars 5/10 ml fújós
Ár: 2.000,- / 3.200,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
havana74

2018. december 18.

A ''szexiszegfű'' már nevéhez méltóan árfekvésügyileg felzárkózott az égboltot díszítő égitestekhez. Az én korosztályom fiatalságának meghatározó illata volt. Ereklyeként őrzöm ezt a királykék mítikus gömböcskét. Kezdetekben csak az Oriflame SMS ihletésű katalógusillata volt az enyém. Emlékeim szerint az erre hajazó parfüm a Moon néven tündökölt. Megvolt mindhárom a kínálatban, de külön-külön palackba zárva.
A reklámfotó azzal a hideg szőke nővel, nem is a Föld nevű bolygón csücsült, elérhetetlennek tűnt.
Az illat rettenetesen megosztó. Őt csak szeretni vagy utálni lehet, középút nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 18.

Ziggytwig

2018. július 21.

14 és 34 éves korom között ezt használtam. A lakásomnak fantasztikus illata volt tôle, és soha nem talalkoztam férfival, akinek tetszett volna, de nem érdekelt:)) majdnem szívrohamot kaptam, amikor kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

kvin

2018. április 18.

Ne haragudjatok, de ettől a hányinger kerülget. Nem maga az illat ellen szól, de az biztos, hogy az én kémiámmal nagyon nem működik. Rajtam semmi flanc, semmi csavar, nincs rejtély, nincs bujaság, titok, amit az üveg sejtet (pedig pont emiatt is vágytam rá)
Sajnos borzasztó beleszippantani, de kénytelen vagyok, ha véleményezni akarom. Tény, hogy nem szeretem a szegfűt, de hiába van még azért ott más, mégis leginkább azt érzem. Savanyú és közben virágos, egy poshadt szegfű. Szó szerint felfordul tőle a gyomrom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Aquariusgirl

2017. december 19.

Jé, ez tényleg egy az egyben Eternity :-) Régen imádtam E-t, ma már nem viselném. Drága Barátném szereti, jól neki is adom :-) A szép emlékekért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

KolozsiTimea

2017. augusztus 16.

Előre is bocsánat tudom hogy sokan szeretik,szerették,engem kiver tőle a víz,ha csak megérzem rosszul leszek,konkrétan hányingert kapok tőle.Nem tudom hogy melyik összetevő váltja ki,de rémes.Mikor nagy divat volt rendszeresen le kellett szálljak járművekről mert nem bírtam elviselni,összességében 2 dolog merül fel vele kapcsolatban ami pozitívum számomra,hogy határozottan rosszabbul toleráltam az Eternityt,ill hogy akkor még tudtam tömegközlekedni,lehet ez is bele játszik hogy már nem tudok felszállni semmilyen járműre :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Piscinke

2016. november 8.

Nagyon jó kis illat, hasonló szegfűs, mint az Eternity (egyik kedvencem), de annál melegebb, púderesebb, vaníliásabb. Épp most cseréltem el a maradék kis mintámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

egyboszorka

2016. augusztus 9.

Egy újabb rejtélyes gyalázat, megbocsáthatatlan döntés, esetleg valami kórság vagy külső befolyás.... Karl Lagerfeld a maga felettébb excentrikus módján az elegancia és a letisztultság mestere, véleményem szerint hatalmas zseni a bácsi. Azt, hogy ezt a gyönyörű szexiszegfűt miért végezték ki, nem értem, egy ideje emésztem a dolgot, semmiféle racionális konklúziót nem tudok levonni, magyarázatképp marad a korszellem, a felhigulás, a jöhet a következő semmiség effektus, esetleg valami elgurultgyógyszeres idióta, netán szeretett Karl- unk elfelejtette a nagy hajtásban, hogy ilyen parfi is futott a neve alatt. Kár, nagy kár... A nőiesség egyik hű kifejezője ez az illat, csodálatosan simuló édes- virágos bódulat, biztos csábító, és igen, ahogy lentebb íródott, tényleg boszis, van benne valami nagyon nem evilági csavar, valami férfinépet az orránál fogva vezetgető evidencia...
Amilyen lötyikék mostanában Lagerfeld úr neve alatt futnak... Hát, nem tudom... Az sem jó, ha az ember egy bizonyos kor után túl sokat forgolódik alacsony BMI- jű tinilánykák között... Ez még mindig nem lenne baj, a probléma inkább ott keresendő, hogy ki hat kire...Tudom, tudom... A pénz, és a csordaszellem, ( majdnem ) mindenkire...
Féltett kincsem Ő, keresem a hozzáhasonlót, bár félek, hogy hiába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Féltett kincsem Ő, keresem a hozzáhasonlót, bár félek, hogy hiába...

DFI

2016. július 25.

UD2:
Mondja már meg valaki, hogy mi a francért kellett ezt is megszüntetni???? Horror áron ugyan lehet ebayen szerezni... de naaa :(
Így jártam a Clinique Simplyvel is. A két parfüm amit nem tudtam megunni, azóta csak keresem, kutatom az utódokat több-kevesebb sikerrel (inkább kevesebb). Illatok jönnek-mennek, de egyik sem méltó utód. Követelem vissza őket.

update:
muszáj megint véleményezni. Elcsábulhatok én akárhányszor, próbálkozhatok-kísérletezhetek. Hiába, ideig-óráig tudom csak hanyagolni. 1994-óta számtalan üveggel elfogyasztottam, egyszerűen nem tudom megunni, MINDIG KELL. Örök társam. Százezer csillag.

Most szeretem, régen imádtam, ha elfogy mindig újra vásárolom.
Ez is a 90-es éveket juttatja eszembe, akkor imádtam. leginkább a szegfűt érzem ki belőle, ugyanúgy ahogyan a CK Eternity-ből, hasonlít a két illat, a SMS édesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

UD2:

update:

Most szeretem, régen imádtam, ha elfogy mindig újra vásárolom.

lizuka122

2016. január 23.

Mennyire örültem neki amikor megkaptam!! Sokáig csakis ezt használtam, bárhova hordható.
Benne a pézsma teszi számomra nagyon kellemessé, de mindenképp egy nagyon finom illat. Pikáns, rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Betsy323

2015. december 10.

3tara2! Ha megvan még a "Sun Moon Stars" parfümöd amit a hozzászólásodban ajánlottál,én szívesen átvenném!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.