Kat Von D

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 x 2,63 g, 3 x 1,15 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: napraforgo23, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   $22
Kiszerelés:   1 x 2,63 g, 3 x 1,15 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

A Shade + Light Eye Contour Quad minipalettában négy matt szín foglal helyet, melyek minősége és formulája megegyezik a Shade + Light Eye Contour Palettáéval. Mindegyik quad tartalmaz egy-egy alap-, contour, define és highlight színt. Négy színösszeállításban kapható:

• SAGE barna szemre
  • PLUM zöld szemre
  • RUST kék szemre
  • SMOKE bármely szemszínre

Zsanita

2020. március 1.

Először is leszögezném, hogy nagyon állat a doboz kinézete, mintha egy fantasy univerzumból csöppent volna ide. A SAGE színösszeállítás van meg, és ami kicsit meglepett az a zöld szín. Kicsit óvatosan kell bánni vele, ha nem akarsz halloweeni boszinak kinézni, de amióta egy szemkihúzó ecsettel használom remek kis hétköznapi sminkké vált. Eddig a legmagasabb minőségű szemhéjpúder, amit használtam, NYX volt, de ez még azon is túltesz pigmentáltság szempontjából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

napraforgo23

2019. április 13.

Nagyon vágytam erre a kis palettára, a Smoke nevűt választottam. Elképesztően pigmentáltak, szépek a színek, viszont valószínűleg pont emiatt valóban poroznak. A dizájn és a színösszeállítás gyönyörű.

UPDATE: néhány használat után azt vettem észre, szívesebben nyúlok más palettákhoz, így megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Brioche

2018. július 17.

Nekem két árnyalatban van meg (smokey, plum), és egyszerűen imádom! Gyönyörű színek, csodásan összeválogatott színek. Sajnos nagyon poroznak, így kicsit macerás a használata, de ha nem kapkodok, akkor az eredmény kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

pajerzsofi

2018. január 25.

Gyönyörűek a színek, nagyon pigmentáltak is,de sajnos poroznak nagyon. Ettől függetlenül nagyon jól összerakott kis paletták ezek, jó szín kombinációkkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate