Kate Moss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjellemzők: őszibarack, rózsa, magnólia, pacsuli, vanilia, mosusz

sailorluna

2018. augusztus 3.

két üvegem is volt belőle, a második még most is megvan, féltve őrzöm. nem igazán emlékeztet az edt változatra. az frissebb, fásabb-pézsmásabb, ez barackosabb, rózsásabb, erőteljesebb. elég pár csepp ahhoz, hogy egész nap illatozzak tőle, bár inkább esti programokra teszem fel ezt az illatot. nekem az edt változat az igazi szerelem, de ez is nagyon szexi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

pomme

2017. október 27.

Szerintem ez egy picit jobb az EDT-nél, bár én fordítva címkéztem volna őket, mert ez elvileg EDP, de mégis sokkal lágyabb és kevésbé tartós az eredetinél (a sötétebb dobozosnál, nem a Barbie-pink későbbi kiadásnál). Frissen fújva csupa finom virág, szépen eldolgozott és krémes. Valószínűleg én nem a virágokat utálom egyébként, hanem az éles virágokat :P Minimális barack is mintha lenne benne. Később elvesznek tavaszias részek és előjön az EDT-nek a pacsulis-rózsás vonala, de sokkal kevésbé erőszakos. Az EDT mondjuk ilyen buliznimentem és szétcsaptam magam Kate Moss, az EDP meg a buli előtt csiniben fotóznak a falnál és még képben vagyok Kate Moss :) Állítólag hasonlít a Midnight Poison-re, de mivel mindkettőt kivonták már a forgalomból, így maradok ennél .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

kaméliáshölgy

2016. január 10.

Vissza-visszatérek hozzá, olykor egy év is eltelik, de mindig nála kötök ki:) Utálom a fűszeres, édes illatokat, ez letisztult, fás, könnyed, de mégis különlegesen mély, ezért nem értek egyet az előttem hozzászólóval. Legutóbb azt hiszem 1-másfél éve vettem meg (most megint visszatértem hozzá:D), és akkor a baloldali Asia Center földszintjén található "parfümériák" és "drogériák" egyikében 4000-6000 ftért jutottam hozzá. Szerintem a napokban el is nézek arra, hátha van még belőle, kár lenne, ha már ott se lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

aleszjandra

2015. szeptember 30.

Az edt valtozatot hasznaltam es szerettem, viszont mindig hianyoltam az illat "melyseget". Azt hiszem talan ebben a valtozatban megtalalhatom. Valakinek van otlete hol tudnam beszerezni, vagy eloszor inkabb megszagolni? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

kinibaba19

2014. november 28.

Édes illat, de nem ragadós, nem a féle amitől egy idő után belefájdul a fejed. Használtam, de nekem azért nem 5 csillag....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

truska

2014. november 18.

Egyértelműen 5* , eleve évek óta ezt a parfümöt használom és egyszer véletlenül ezt a változatát vettem meg. Douglasban szóval biztos hogy eredeti .. kicsit édeskésebb de sokkal tartósabb illata van mint az eau de toilette-nek.. hogy is fogalmazzam meg olyan émelyítőbb, de jó értelemben.. én imádom az biztos. már szinte el is felejtettem hogy volt ilyen kiadás is, de most már kell! majd updatelek hogy sikerült-e beszerezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)