Katy Perry

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: fehér tea, szilva, bergamott

Szívjegyek: ciklámen, gyöngyvirág, fehér cédrus kivonat

Alapjegyek: borostyán, tonkabab, pézsma

Katy Perry's Indi EDP teszter
Ár: 6.500 Ft , Eladó: pecsike
Állapot: 100/96 ml teszter, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel lakcímen, a XIII.kerületben, vagy utalást követően küldöm is.

Liliom2222

2019. január 4.

A mai napon vettem meg,ezt a terméket és nekem egyenlőre nagyon beválik.Olyaan illatot kerestem,ami nem édes,nem virágos és ez nekem pont megfelelő.A csomagolása is nagyon szuper,tetszik.A tartósságával nem volt gond,ennyiért nem vártam tőle mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

spavanilly

2018. október 2.

Valamelyikőtök írta az egyik illatról ( ami érdekelne), hogy erre hasonlít...szóval nem hagyott nyugodni a dolog, elhatároztam, megnézem én magamnak ezt az " INDI"- t (klassz név).
Ma abszolváltam a küldetést, illat megillatolva.
Egy szóval jellemezve: érdekes.
(Ha számomra egy illat érdekes, akkor az nekem nem jó.)
Megjegyzem, ettől sokkalta kellemetlenebb fuvallatokat is hordott már az orrom elé a parfümőrök örök munkálkodása...
Nagyon jó illat lehetne, csak...de..foghatom a bőrkémiára...van egy számomra kellemetlen alapzönge, ami sejtésem szerint tonkabab formájában ölt testet...Leszáradás után kifejezetten kellemetlenné válik.
Azt hiszem, tudom, mi a bajom vele: első talikor sokkal többet láttam benne mert sokkal többnek is mutatta magát.
Az idő múlásával azonban nem szökkent szárba a szépsége, kiteljesedése helyett egy " aligváromhogylemossam" fázisba került.
Ja, és ácsi; hol a kókusz? Nincs benne semmiféle kókusz, pedig enyhén mintha azt is lehetne sejteni...
Nem lett kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Ma abszolváltam a küldetést, illat megillatolva.
Egy szóval jellemezve: érdekes.
(Ha számomra egy illat érdekes, akkor az nekem nem jó.)
Nem lett kívánságlistás.

mspotts

2018. szeptember 16.

Nagyon szeretem, az egyedüli problémám vele a tartóssága... de ezen kívül nem lehet rá egy rossz szavam sem, őszi-tavaszi illatnak tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Pupimaci

2018. szeptember 6.

Jó pár évvel ezelőtt volt egy Versace Crystal Noir edt-m, na ez egy az egyben arra hajaz!!! Persze a Versace azért jóval kifinomultabb. Nagyon szerettem azt az illatot, a mai napig az egyik kedvencem, még nem vettem újra, mert így is rengeteg parfümöm van, de ha ezt az Indi-t kifognám valami otthagyhatatlanul kedvező áron, biztos, hogy megvenném, már csak nosztalgiából is. :) Mivel Katy előtt ezt az illatot már úgymond legyártották, nem túl eredeti alkotás, de nekem pont ezért tetszik ez is, finom, kókuszos. Kíváncsian várom az új kiadását!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

nyuszo

2018. augusztus 22.

Egy cikkben olvastam, hogy ő Katy Perry legérettebb illata, és vetekszik a nála jóval drágább illatokkal is....így kíváncsiságból kipróbáltam, mert amúgy magamtól eddig nem fanyalodtam rá. Amúgy sem vagyok egy celeb parfüm fogyasztó, de ez a drabális üveg valamiért (?) a viannis 'parfümöket' juttatja eszembe....nem gondolnám, hogy a polcom dísze tudna lenni! Maga az illat kifújáskor valóban 'kókuszos-naptejes' és nem sokat változik leszáradásában....összhatásában nagyon emlékeztet Lolita Lempicka elle L'aime parfümjére, ami kicsit kifinomultabb, és az üvege is sokkal szebb....
hiába, nincs új a Nap alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

hiába, nincs új a Nap alatt!

googles

2018. augusztus 11.

Nekem ez elviselhetetlen, émelyítő katyvasz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nekem ez elviselhetetlen, émelyítő katyvasz.

dorimeow

2018. augusztus 11.

Nagyon nagyon szeretem, nemrég sikerült beszereznem a DM-ben a 100ml-es változatot 2750ft körül, nagyon baráti áron volt.

Az illata édeskés , mint előttem is írták , kókusz imádóknak kötelező darab!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Az illata édeskés , mint előttem is írták , kókusz imádóknak kötelező darab!😊

Anasztazia12

2018. június 6.

Én tavaly karácsony előtt vettem meg a dm-ben, 6000 forintért, gondoltam kipróbálom...testpermetnek használom...de hogy őszinte legyek arra se jó! Félóra után oda az illata. Pedig azt hittem tartós lesz, az illata pedig nagyon tetszik!
Sajnálom hogy csalódnom kellett. Porfogónak tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Sajnálom hogy csalódnom kellett. Porfogónak tökéletes.

eveartstar

2018. május 20.

Sajnos áldozatul estem egy vakpróbának...most iszom a levét..:D mert imádom a másolatokat, mert kíváncsivá tesznek...
Hát ez a vonal nekem nagyon nem, és ezekután eredetiben sem érdekel sehogy se...megint érzek valami hajlakkszag leszáradást, amivel engem a világból is ki lehet üldözni.. jááj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

csill87

2018. május 20.

Ez az egyik legrosszabb parfüm, amit valaha éreztem :( Télen, nyáron egyaránt sok, egy csepp is sok, egyszerűen taszít. Pedig összetevők alapján jóra számítottam, de semmit nem érzek ki belőle, csak azt, hogy menekülnöm kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.