Katy Perry

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: fehér tea, szilva, bergamott

Szívjegyek: ciklámen, gyöngyvirág, fehér cédrus kivonat

Alapjegyek: borostyán, tonkabab, pézsma

Katy Perry's Indi EDP teszter
Ár: 6.500 Ft , Eladó: pecsike
Állapot: 100/96 ml teszter, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel lakcímen, a XIII.kerületben, vagy utalást követően küldöm is.

Timi8

2018. május 20.

Semmi mást nem érzek mint a kòkusz-füge-pézsma triòt lineárisan de annál intenzìvebben. Abszolùt szerethető, tetszetős, celeb-fronton én személy szerint még kifejezetten különlegesnek is mondanám. Ezzel a darabbal sem hinném, hogy sikerült volna maradandòt alkotni, de teljesen jò kis nyári-nyáresti vìzparti lezser illat számomra. Korrekt kis parfüm ez! Én szìvesen viselném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Ferita

2018. május 18.

Nagyon kellett gondolkodnom melyik illatomra hajaz! Balenciaga B Skin. 🙂 Azt imádom,szóval ez is tetszik. Ha az elfogy ezzel pótolom majd a hiányàt. Olcsóbb,bár sokkal kevéssbé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

klau810614

2018. május 16.

Ma sikerült megillatolnom és tényleg :L'artisan Figuier extreme! 😀 de sokkal csajosabb ,édesebb hordhatóbb szerintem.Kókusz imádóknak kötelező darab! Tartós is úgyhogy kívánság listás ☺
Ma végre az enyém 100ml :D
Dm-ben akciós volt 5490ft ,aki szereti érdemes rá beruházni.
Nekem nyárra tökéltes lesz ha édesebbre vágyok ,kielégítí a kókusz mániám és van egy kis naptejes,krémes hangulata is :) ISTENI!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Ma végre az enyém 100ml :D
Dm-ben akciós volt 5490ft ,aki szereti érdemes rá beruházni.

Lory

2018. május 2.

Furcsa számomra ez az illat,nem tudom szeressem e vagy sem.Rajtam egyáltalán nem cukros,édes,sőt frissen kifújva a Bvlgari Aqva Divina hidegségét érzem,majd kis idő múlva Olympéa hasonmás lesz és akkor kerülnek elő az édesebb akkordok de nem sziruposan,hanem ahogy az Olympéa is muzsikál,amolyan sósan-édesen.A leszáradása azonban meghatározhatatlan mert valóban hamar eltűnik,szinte nincs is harmadik fázisa az illatnak.Tetszik a bonyolultsága meg ahogy a hozzászólásokon is látszik,mindenkin más arcát mutatja.Lehet tudnám szeretni de valahogy mégsem landolt soha a kosaramban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

vasseliza

2018. április 11.

Nagyon megszerettem ezt a parfümöt, bár sok ideig tartott, mire rávettem magam a vásárlásra. Rajtam egyáltalán nem édes, sőt, kifejezetten maszkulin illattá alakul rövid idő alatt, mondjuk nem is tart sokáig... Állandóan fújkálom, nem tudok betelni vele! Plusz pont az üveg, ami nem csak csodaszép, de masszív is, simán kibírja a táskába dobálást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

pomme

2018. március 1.

Az új design meg az "ez most más lesz" hype miatt próbáltam ki. Sajnos semmi új nincs benne. Simán illik a Mad Love vonalba, de igazából az összes Katy Perry parfüm ugyanolyan édes. Ez mondjuk egy Mad Love light-nak illene be, én is érzem a kókuszt, hiába nincs benne. Szóval édes, krémes, kókuszos kis szösszenet, nem bánt senkit, az üvege szép, de az Indie erős túlzás. Ugyanolyan cukros celebparfüm, mint az eddigiek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

ssyakaky

2018. február 16.

inkább kitöröltem az eredeti véleményemet, mert nagy butaságokat hordtam össze. megjelenése óta tépelődtem rajta, hogy kell-e vagy nem, végül egy hete megláttam egy nagyon leakciózott 100 ml-st és ez eldöntötte a kérdést véglegesen, természetesen landolt a kosaramban. nem is értem magamat, általában távol állnak tőlem a celebillatok, katy perry kisasszony világa pedig végképp. viszont az üveg és a körítés nagyon tetszik, ilyenekkel gyorsan le lehet venni a lábamról. és persze ilyen illatokkal. rajtam nagyon krémes, nem hivalkodó, nem érzek benne semmi szintetikusságot, a virágos jegyeket sem, mondjuk nem is hiányoznak annyira. finom puha illat egy csepp szilvával. a tartóssága miatt tépelődtem rajta sokáig, nem egy világbajnok, a csuklómról nagyon hamar eltűnik, de vazelinnel, vagy a kézfejemre fújva jobban bírja. csak emiatt vonok le egy csillagot, mert amúgy szerintem egy szép parfüm, főleg drogériás viszonylatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ALettah

2018. február 8.

Első pillanatban a szúrós alkohol csap meg, aztán átadja a helyét egy számomra kifejezetten kellemetlen, poros, karcos mű pézsmának. Néhány óráig marad ez a kellemetlenség, aztán előbújik valahonnan mélyről egy kedvesebb, virágos-tiszta alap, de ekkor már annyira bőrközeli, hogy én is csak akkor érzem, ha kifejezetten keresem a csuklómon.
A designja legalább szép és letisztult, az eddigi K.P. parfümöket, a mindenféle Queen-ket elég giccses és ronda üvegben forgalmazták.
De még így is az a kategória, hogy akkor se kéne, ha utánam dobnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

De még így is az a kategória, hogy akkor se kéne, ha utánam dobnák.

Lorina

2018. február 7.

Glamour napok alkalmával lett hírtelen fellángolás,sikerült is viszonylag jó áron beszerezni.Aztán jött a csalódás,az illat valóban csodás de nem tartós,max.2 óra!A pézsmát valóban érezni,aki ezt az illatot kedveli,annak jó lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Pressia

2018. január 31.

Eddig egy KP illat sem jött be, de Ez! Ó, mamám imádom!
Elsőre a letisztult üvege fogott meg.
Egyáltalán nem édeskés és az általam nem túl kedvelt virágos illatkombó átalakul valami finom, puha krémes illattá. Rajtam tartós sőt, ráadásul néha fahéj illatot érzek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Eddig egy KP illat sem jött be, de Ez! Ó, mamám imádom!
Elsőre a letisztult üvege fogott meg.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.