Katy Perry

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: fehér tea, szilva, bergamott

Szívjegyek: ciklámen, gyöngyvirág, fehér cédrus kivonat

Alapjegyek: borostyán, tonkabab, pézsma

Katy Perry's Indi EDP teszter
Ár: 6.500 Ft , Eladó: pecsike
Állapot: 100/96 ml teszter, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel lakcímen, a XIII.kerületben, vagy utalást követően küldöm is.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2017. október 23.

Az üvege ízléses, az illata elsőre nagyon kellemes. Sajnos egyáltalán nem tartós. 2-3 óra alatt teljesen elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 23.

nyarigabi

2017. október 14.

Puha és nagyon pézsmás,nekem ez émelyítő, bár nem kifejezetten édes. Mintha kókuszos is lenne, vagy inkább kókusztejes. Celebillatok között izgalmas. Nekem ez az illatvilág nagyon nem, de aki szereti a puha illatokat az próbálja ki. Szép az üvege, illik a tartalomhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

GNóri

2017. október 13.

Bár nagyon messze áll tőlem Katy Perry stílusa és korábbi parfümjei, ez a minimalista, geometrikus, fekete-fehér design nagyon felkeltette az érdeklődésemet, így a glamour-napos rohangálást kihasználva ez volt az egyik illat, amit gyorsan kipróbáltam. Kifújás után bizony megálltam egy másodpercre, és elmorzsoltam egy képzeletbeli örömkönnyet, amiért végre van valami izgalmas színfolt a drogériás celebparfümök között. Írták korábban, hogy fügés, meg kókusztejes, na rajtam abszolút nem, hanem az elején egy brutálisan lehengerlő, erős, bőrös, füstös illat, tényleg hasonlít az Erotique-ra. Majd egyre inkább a pézsma és a szilva erősödik fel, de halványan megmarad a füstös fűszeressége is. Erősen gondolkozom rajta, hogy be kellene szerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Kodi

2017. október 13.

Akár Dita von Teese Erotiquenak is lehetne nevezni, mert teljesen arra emlékeztet. Az is tetszett, legalább annyira, mint amennyire a többségnek nem. Az viszont picit maszkulinabb volt, ez nőiesebb, fűszeres, pézsmás kissé negédes parfüm, friss 40-es nőcik, mint én, értékelni fogják. A nap folyamán további illatasszociációim támadtak közte és az Avon Hervé Leger Femme között (régen kivonták azt is, hát persze!). Kíváncsiságból szívesen megvenném, de erőteljes pézsmás parfümként, gyanítom ez sem tetszene a barátomnak. Már-már idegesítően tartós, adagolásával vigyázni kell, az órák folyamán keveset változik és alig lanyhul. Őszintén szólva kicsit meguntam a nap végére. Rajtam nem fügés (a L'Artisant csak akkor éreztem benne, amikor a fújókát szagoltam meg), inkább fehér tea és pézsmakeverékként írnám le, persze durván leegyszerűsítve az illatélményt. Számomra a Katy Perry parfümök a Tömény- a Savanyúcukor-az Olympea dupe tengelyen mozogtak, ez viszont kellemes meglepetés, még eddig a legértékelhetőbb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

Csirip74

2017. október 12.

Ezt a parfümöt nem tudom értelmezni. Próbálgattam már egy ideje a dm-ben, de nem tudok rájönni milyennek akarta az énekesnő (ha egyáltalán tényleg van köze a névadáson kívül). Nem érzem a virágokat és a szilvát sem, amolyan kókuszos valamit igen, de inkább a többi növényt ami a leirásban van. Nem is tudom kinek lenne való ez a parfüm. Nekem biztos NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

szilva82

2017. október 10.

Beugrottam reggel Rosszmanóba...és megláttam.
Nem vacakoltam,magamra fújtam.
Uhhh,pupilla kitágul....
Ájulás....ez egy az egyben L'artisan Caligna...😍😍😍💓💓💓
Szóval nekem celeb, nem celeb...sztár, nem sztár kell ez az illat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Beugrottam reggel Rosszmanóba...és megláttam.
Nem vacakoltam,magamra fújtam.
Uhhh,pupilla kitágul....
Ájulás....ez egy az egyben L'artisan Caligna...😍😍😍💓💓💓
Szóval nekem celeb, nem celeb...sztár, nem sztár kell ez az illat....

birdie

2017. október 10.

Amikor egy magazinban megláttam a reklámját ennek a parfümnek, arra gondoltam, hogy végre egy nem (vagy nem csak) tiniket megcélzó parfüm és, hogy biztos magamra fújom próbaképp. Alig vártam ezt a pillanatot. Nos....csalódás. Az illat maga nem rossz, érett nőknek való (nem, nem öreges), de rajtam kissé unalmas. Nem fejlődik sehová, semmi izgi nincs benne ahogy enyhül. A kifújt formáját hozza később is, csak enyhébben. Rajtam kb. 3 óra a tartóssága. És ahogy ezen idő alatt szagolgattam a csuklóm, egyre inkább úgy éreztem, hogy ez egy felejthető illat. Sajnálom, pedig reménykedtem, hogy lesz egy karakteres celebillat végre. De ez nem az enyém. Másnak persze még bejöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Tessa

2017. október 9.

Nagyon sok akart lenni. Az eredmény pedig elviselhetetlen. Fullasztó, nehezen viselhető. Kifejezetten kellemetlen jellege lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

angelina69

Korcsoport: >54
2017. október 8.

Erről az illatról nem fogok áradozni. Nekem ez számít tucat illatnak. Persze ez valószínűleg ismét attól függ, hogy ez egy olyan illatkategóriát képvisel, amit nem szeretek. Ez pedig az olyan fajta illatokra igaz, melyek előbb-utóbb eljutnak az olyan "semmilyen édes" fázisba. Ez az illat is szépen indult a zöld-gyümölcsös-virágos kezdetével, és nem is volt tolakodó. Aztán ahogy telt-múlt az idő megjelent egy enyhe kókuszra hajazó jegy, amit aztán felváltott az a bizonyos édes semmiség. Ebbe aztán szépen bele is ragadt. Tartóssága részemről átlagos, ami kb. 4 órát jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 8.

Edina313

2017. október 4.

Hát sajnos ez nagyon betalált nálam, pedig esküszöm, utálom a pézsmàt, de ebben annyira szép krémes, gyönyörű! Rajtam is kicsit kókusztejes beütèse van először, és aztán átmegy egy nagyon elegáns hatású, már nem túl tömény szilvás süti illatba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.