Kaviczky

Ár:   27 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rjudit, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   27 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A százlevelű rózsa, a bazsarózsa, és a damaszkuszi rózsa minden értékes tulajdonságát felhasználva két irányba dolgozik: kívülről befelé táplál, belülről kifelé pedig méregtelenít. A tökéletesen ápolt, pihe-puha bőr azonnali élményét nyújtó szérum maszk.

Sutisuti

2019. augusztus 12.

Ez a maszk egy csoda! Mindössze 15 perc a használata, de utána olyan gyönyörű a bőröm, mintha egy több órás kezelésen vettem volna részt. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Helmi

2019. május 28.

Ajándékba kaptam a PanFloraSoul Fekete rózsa maszkot és bevallom, először kételkedve fogadtam. Azután kipróbáltam és azonnal a hatása alá kerültem. Nagyon-nagyon tetszik benne, hogy tényleg nem csöpög - ahogyan ígérték. Csak felkentem az arcomra, egy picit bemasszíroztam és utána csak várni kellett kb 15 percet. Közben jöttem-mentem, tettem a dolgomat. És amikor lemostam, nagyon selymes volt a bőröm. És tényleg jobb színe is lett, olyan életteli. Abszolúte nem irritálja a bőrömet, és tényleg nagyon egyszerű vele az arctisztítás. Én hetente egyszer használom és most már három hónapja megvan. Szóval eléggé tartós, pedig nem fukarkodom vele, ha magamra kenem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Yeast Extract, Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium PCA, Calcium Gluconate, Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék