Kell a púder!

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,40 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2021. július 15.

Kiszerelés:   3,40 g
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag, krémes, hidratáló textúra jellemzi. Elképesztően kényelmes viselet egész nap. Intenzíven pigmentált, így a fedése kiváló. Gazdag olajokban (argán, olíva, fehér tajtékvirág, sárgarepce, szőlőmagolaj, murumuru, makadámia) vajakban (mangó és shea) és antioxidánsokban (E vitamin) és még hidratáló hialuron savat is tartalmaz.

• Alkohol-és illatanyag mentes
  • Vegán
  • Olajokban, vaxokban gazdag formula
  • Krémes finish, csillám nélkül
  • Teljes fedést biztosít

5 árnyalatban kapható

Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Polyethylene Octyldodecanol eo I i I al Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Mica Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Caprylic/Capric Triglyceride eo Hydrated Silica Phenyl Trimethicone szil Triisostearin eo Polyglyceryl-3 Diisostearate eu 4 0Pentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Pseudozyma Epicola/Argania Spinosa Kernel Oil/Camellia Japonica Seed Oil/Camellia Sinensis Seed Oil/Sunflower Seed Oil/Sweet Almond Oil Ferment ExtractLimnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Camelina Sativa Seed Oil Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Astrocaryum Murumuru Seed Butter Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Mangifera Indica (Mango) Seed Butter Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateSucrose Acetate Isobutyrate Sodium Hyaluronate h 0 0Lauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Octyldodecyl Neopentanoate eo Sorbitan Oleate eu I i 3 0VP/Eicosene Copolymer VP/ Hexadecene Copolymer Citric Acid kh Silica Synthetic Fluorphlogopite Calcium Sodium Borosilicate Calcium Aluminum Borosilicate Tin Oxide Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 7 Lake / CI 15850 szRed 21 / CI 45380 szRed 27 / CI 45410 szRed 28 Lake / CI 45410 sz Red 30 / CI 73360 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Orange 5Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz

2021. augusztus 17.

Nekem is Madrid, New York és Paris színek vannak meg, mindegyik elképesztően szép, a színekről Kodi leírt mindent, még annyit tennék hozzá, hogy különböző bőrtónusokon másképp hatnak, rajtam pl. a Paris sem kifejezetten barack, hanem a rózsaszínessége jön elő (lágy nyár típus vagyok), tényleg nagyon jól megalkotott színek abból a szempontból is, hogy nem feltétlenül csak annak a színtípusnak állnak jól, amelynek a nagykönyv szerint jól kellene állniuk, mert mivel egyik sem hangsúlyosan hideg vagy meleg árnyalat, így valamennyire idomulni tud a bőrtónushoz (talán a London lehet valamilyen szinten kivétel, de azt élőben nem ismerem, csak képeken) Nagyon intenzív fényű, krémes (de nem túlzottan krémes) rúzsok, jól pigmentáltak, egyenletesen fednek és nem szárítják az ajkakat. Mivel krémesek, ezért nyilván nem lehetnek szupertartósak, de krémes rúzshoz képest azok, fokozhatjuk a tartósságot, ha ecsettel vagy applikátorral visszük fel, beledolgozva őket az ajak bőrébe. A kopása fokozatos, egyenletes, nem mászik bele a kis vonalkákba. Az ára kissé borsos, de időnként van lehetőség 20% kedvezménnyel vásárolni a KAP-nál, ilyenkor érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Kodi

2021. augusztus 10.

Bár a KAP új kollekciójáról van szó, csodálkozom, hogy nincs még róla néhány elragadtatott vélemény. Alapvetően a krémes rúzsokat kedvelem, nekem ez a textúra a legszebb, ki nem állhatom a matt trendet. Ráadásul a matt rúzsoknál szinte mindig meg kell küzdeni azzal a hátránnyal, hogy általában szárítják az ajkakat, az a ritka, amelyik nem. A Kap cream rúzsai nagyon szépen felvihetők, nem szaladnak szét, nem szárítanak, szépen kopnak és nagyon szépek a színeik, bár nekem csak a Paris, a New York és a Madrid van meg. A honlapon jó leírás van a színekről és a színelméletet is figyelembe veszik, aki ismeri annak nagy segítség. A leírás alapján úgy tűnik végre a meleg típusoknak kedveztek. Azt azonban hozzátenném, hogy a Paris kivételével nekem nagyon univerzálisaknak tűnnek a színek, szerintem olyan kiegyensúlyozott a hideg-meleg pigmentek aránya, hogy bárki próbálkozhat velük.
A Paris tényleg egy üde őszibarackos árnyalat, leginkább a tavaszok régóta keresett magazincímlapra illő hétköznapi nude-ja. A New York szerintem jolly-joker, picit sötétebb, mint a Paris, enyhén barnásabb barack, felkenve mintha icicpicit mályvás is lenne, szóval szerintem sokaknak jól állhat, nagyon kellemes szín. A Madridot kötelező élénk tavasz rúzsnak ajánlják (én is az vagyok), ezért én valami harsány korallra számítottam, de nem, ez egy málnás rúzs, ami már nem piros, de még nem is bogyó, elegáns, nem hivalkodó, róla is azt gondolom, hogy nagyon sokan kísérletezhetnek vele, univerzálisnak érzem.Felkenve nagyon hasonlít egyik első rúzsomra, azóta se találtam hasonló árnyalatot, így most örülök, hogy vakon találtam egy hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylic/Capric Triglyceride, Triisostearin, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Octyldodecyl Neopentanoate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.