Kemon

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrienn.g, Módosítva: 2012. február 24.

Kategória:   Hajápolók

Testességet ad minden egyes hajszálnak, és így az egész frizurának hihetetlenül nagy tömeget és lágyságot biztosít. Állaga tömör és folyékony, fényt és selyemhatást eredményez.

Akane

2014. február 2.

Régebben szerettem ezt a tőemelőt, mert isteni illata van, és nagyon jól tartja a hajat. A kiszerelése nekem nagyon nem tetszik, egy fújós, pumpás változat, sokkal praktikusabb lenne, mert lehetne kapásból a hajtőre fújni. Gyorsan kell vele dolgozni, de nem kell belőle sok, így sokáig elég. :) Jó termék. Igazából, 3 és felet adnék rá, de mivel azt nem lehet, így 4. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

kiskozmi

2012. július 19.

Fodrászatban kenték a hajamra :P mert eléggé vékony szálú, lelapuló szegénykém. Tényleg nagyon hatásos, habár a fodrász az én hajamra nem pár cseppet, hanem kb diónyi mennyiséget tett. Az illata valami mennyei erdei gyümölcs, imádom ezt a termékcsaládot, meg is rendeltem a tömegnövelő samponjukat, kíváncsi leszek rá. Gondolkodom rajta hogy ezt a tömegnövelőt is megvegyem e. Nem szeretek sokmindent a hajamra kenni,de ezt lehet bevállalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

FF

2012. február 24.

A rövid hajat megemeli, a hosszú hajamon nem vettem észre, hogy dúsabb lenne. Az illata nagyon jó. Nagyon keveset kell belőle használni, ellenkező esetben zsírosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

adrienn.g

2012. február 14.

Fodrásztermék, de szaküzletben (én a neten vettem) meg lehet venni. A legjobb tömegnövelő termék amit a hajamra kentem valaha és az eredeigyümölcs illata még csak fokozza. Testességet, volument ad a vékony szálú/kevés hajnak amellett, hogy könnyen kifésülhető, nem ragad össze a haj. Lágy esésű, dús haj a végeredmény :) Minimális mennyiség kell csak belőle a hajra. (nálam 5-6 csepp az ujjak végére, majd azt belemasszírozom a hajamba). Eleinte féltem megvenni, mert magyar oldalon nem találtam róla véleményt, de külföldön aktívabban használják :) Az ára közel 4000 Ft, de ahogy látom, minimális mennyiség fogy egy-egy alkalommal, szerintem közel 1 évig is elég a félhosszú hajamra. A lényeg, hogy ne tegyél olyan sokat belőle a hajadra, a kevesebb néha több :) Olvastam olyat hogy valakinek 1 hónap alatt az 1/4-e elfogyott...hát nem tudtom ő hova kente...én heti 2-3x-i hajmosással közel 1 évet jósolok neki, az alapján, amit rákenek egy-egy alkalommal a hajamra és ez a mennyiség elég rá!!!
Borzasztó jó termék, ahogy a hajvégápolójuk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Borzasztó jó termék, ahogy a hajvégápolójuk is.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.