Kemon

Ár:   4510 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrienn.spaitsne, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Hajformázók

Ideális száraz és kreppes hajra. Aktívan hidratálja a hajat, megszünteti a kreppes hatást. Lággyá, testessé, fényessé teszi a hajat.

vicka

2017. április 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, ugyanis az olcsóbb kategóriás drogériás termékek nem nyújtották számomra a várt végeredményt. Nos... minden kiadott fillért sajnálok érte. Gyakorlatilag bárhogyan használom, semmi változást nem érek el vele. Nincs festett hajam, és nagyjából egészségesnek is mondanám, mégis szerettem volna valami kis extrát adni neki, így a hideg téli idők után. Ez a termék pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Penge

2016. december 13.

Szuper hajformázó. Csak egy pumpányi a vállig érő száraz hullámos hajamra és olyasmi hatása van ,mintha zselé -hajkrém- hajvégápolót egyszerre használnám, annyi különbséggel, hogy ezzel a szupi termékkel úgy formázok, hogy rugalmas marad a hajam nem keményedik meg és nem ragad napok után sem össze. Nem nehezíti el és nem is zsírosítja. Nagyon finom gyümölcsös illata van. Mivel nagyon sokáig elég, így megéri az árát(3900Ft). Az a baj hogy már csak a neten lehet megrendelni, és már ott sem mindegyik "Kemon Manya " terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Cicamama

2016. december 6.

Nekem minden pénzt megér. Az én hajam hullámos-göndör, vékonyszálú és puha, alul száraz és töredezésre hajlamos, felül lelapul. Ez a csodálatos párosítás azt eredményezi, hogy a legtöbb hajápoló csak rontott a hajam kinézetén és állapotán (a sima kókuszolajat leszámítva) - eddig. Ez a cucc tényleg jó, simább, egységesebb, tömörebb a hajam tőle. Csak egy kis mennyiséget használok a lapockámig érő hajamra, kb fél pumpálásnyit, a többtől már merevebb lesz a haj. Ha jól eldolgozom, belefésülöm, egyáltalán nem ragad, és nem rövidíti le a hajmosások közötti időt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Norina

2015. április 10.

Csajok! Ezt mindenkinek ki kell próbálnia! Csodaszer, soha ehhez hasonlót még nem találtam a piacon! A fodrászom ajánlotta a göndör hajamra, hajmosás után egy pumpányit ráteszek és csak úgy siklik a hajamban a fésű. Az illata semmihez nem fogható! Csak ajánlani tudom, igaz, hogy kb. 4000 Ft, de nekem minden pénzt megér a hajam!
Nálam csillagos 5 :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Nálam csillagos 5 :D

adrienn.spaitsne

2013. március 11.

Nagyon szeretem ezt a krém állagú formázót, fél évig elég a hajamra egy flakonnal. A se hullámos, se egyenes hajamból végre egy normálisat csinált, eddig ezt csak vasalással tudtam elérni, vagy ha a fodrász beszárította, akkor nézett ki jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.