Kemon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doraspill, Módosítva: 2019. január 24.

Kategória:   Samponok

Tömegnövelő sampon vékonyszálú hajra, mely szója és búza protein tartalmának köszönhetően, dússá és egészségessé varázsolja a hajat. Mélyen tisztít, és volument ad a hajnak elnehezítés nélkül. SLES és SLS mentes.

Kemon Liding Volume Tömegnövelő Spray
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: a fehér kör tetejéig van benne, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

doraspill

2019. december 3.

Egy jo eros negyest meger ez a termek. Imàdom a Kemon termèkeket nagyon bevàllt a Nayo termèkcsalàd, igy gondoltam teszek egy probàt ezzel a samponnal. Vekonyszàlu, zsirosodàsra hajlamos hajam van, igy fontos hogy olyan termèket talàljak amivel 2-3 napig kihuzom hajmosàs nèlkul. Bàr mèg csak baràtkozunk, de ugy nèz ki elmèlyitjuk majd a kapcsolatunkat mert eddig nem zsirositja a hajamat, nagyon jo kis konnyu samponnak tunik. Az àra azert nem mondhatjuk hogy alacsony, de annyira ki szerettem volna probàlni hogy vegul megvettem. Ajànlom, bàr azert ebben az àrkategoriàban lehet hogy vannak sokkal jobb termèkek.

Update: Nem vàlt be, a vège sajnos a lefolyoban vègezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Update: Nem vàlt be, a vège sajnos a lefolyoban vègezte.

Mumus30

2019. március 10.

Fodrászom javaslatára ruháztam be erre a samponra. Tesztelés alatt áll még, de eddig csak pozitívat tudok mondani: nem lapul a fejemhez a hajam, több napot kibírok hajmosás nélkül és nagyon finom illata van. Nem olcsó, remélem később sem kell lepontozzam, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Eddig maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.

Szintetikus anyag, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkodícionáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.