Kenzo

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: calabriai bergamott, feketeribizli

Szívjegyek: bolgár rózsa, jázmin, őszibarack, ylang-ylang

Alapjegyek: fehér mósusz, heliotróp, ibolya

Fújós: Flower By Kenzo Eau De Lumière EDT
Ár: 1.500/2.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Flower By Kenzo Eau De Lumière EDT 15 ml
Ár: 4.900 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, nem pròbàlt, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)

Asianlover

2020. május 9.

2020. május: pár hete végül csak megvettem ezt a tavasz tündért! Bőrön ez is teljesen más lett, mint tesztlapon, semmi hűvösség, amit tavaly kiszagoltam. Totális édes-napfényes virágkavalkád. Nagyon hasonlít a tavalyi Daisy Dream Sunshine-ra, kedves, nőies illat. Tartósság és hatósugár egyaránt erős közepes.

2019. január: Ma valahogy ez utàn az illat utàn nyùltam a Douglasban, mivel mèg kb. semmi ùj illat nem èrkezett, èn meg màr ki vagyok èhezve a 2019-es debütàlòkra... hàt, gondoltam, nèzzük ezt meg...
Nem vagyok egy Kenzo fan, egyik illatukat sem èrzem a magamènak. Ezt sem :) De ettől függetlenül ez egy èrdekes tavaszi illat. Egyszer èdeskèsen viràgosnak èrzem, - itt azèrt tènyleg befigyel a locsolò kölni jelleg - egyszer meg előbùjik valami kicsit maszkulin hűvössèg, amitől mindenkèppen melegebb, kellemes napos időben hasznàlnàm.
Tavasszal majd ùjra tartok egy bőrpròbàt, bàr - hasonlòan a Cartier Carathoz - tartok tőle, hogy ez sem az èn tavasztündèr illatom lesz vègül :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Nushi

2019. július 17.

Illatszerelem második szaglásra. Tegnap bóklásztam a M.-ben. Valami nyugodt laza illatot kerestem. Na ez nem az, de annyira megtetszett, hogy egy kis üveg velem jött (15 ml) Ez az első parfüm amiben nem zavar a barack szinte nem is érzem benne. Nagyon emlékeztet az anyaillatra ami nekem szó szerint anya illat, mert anyukám használta kb 7 évig. Ez az illat valahogy lágyabb nem olyan tolakodó mint az eredeti Flower. Most kb 26-27 fokban próbáltam , de tudom ha melegebb lesz akkor kicsit fullasztó lesz. Most kb 5 órája van rajtam 3 fújás és elég jól illatozom még tőle, szóval elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Parfuwoman

2018. július 26.

Olvasgatom itt a negatív véleményeket és megint rá kell jönnöm ,hogy a megosztó parfümöket,mint pl Mugler : Aura, Chloé:Nomade én imádom . Ezt is megszagoltam és borzasztóan finomnak és kívánatosnak éreztem. Édes ,intenzív ,nőies ,virágos ,amik jól állnak nekem,sok virágos parfümöm van. Az anyaillatot ia kedvelem,de csak egy kis fújósom van belőle ,mert ahhoz kell a hangulat .Ez szerintem egy szexi,fiatalos,nőies nő illata . Tartóssága tesztelés alatt,egyelőre nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Scara

2018. június 23.

Nagyon finom, igazi tavaszi illat. Gyorsabban fogy, mint gondoltam, mert sajnos a tartóssága nem az igazi, 2 óra - esetleg 3. :(
Ettől függetlenül még az is lehet, hogy újra fogom venni.
Upd.: Sajnos a felénél ráuntam, így nem tartogatom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Ettől függetlenül még az is lehet, hogy újra fogom venni.
Upd.: Sajnos a felénél ráuntam, így nem tartogatom tovább.

kvin

2017. december 28.

Először nagyon megütött, hirtelen a szegénynegyedek olcsó öblítős, kötélre teregetős légköre jutott eszembe, de tény, hogy nem szeretem a harsány, virágos illatokat. Szerencsére az első benyomás hamar elmúlt és a pézsma tompította valamelyest az összhatást. Nem olyan vészes azért, - találkoztam már rosszabbal - , maga az illat működik a bőrömön, tartós is, csak hát nem illik a személyiségemhez. Viszont aki szereti a púderes, virágos illatokat, azok nyugodtan tehetnek vele egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Birkin22

2017. július 18.

Nekem nem jön be ez az illat, a húsvéti locsolós kölnire emlékeztet. A 2 csillagot azért kapja, mert tartós. Szerencsére csak illatmintát kaptam a Douglasben nem pedig egy egész üveg vár elhasználásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

szilvi.toth0423

2017. április 8.

Tegnap Mülleres glamour-túrán véletlenül csapott meg az illata, mert nem vagyok Kenzo rajongó.
Az első benyomásom, hogy szagosradír illatú, nem tudom másképp kifejezni magam. Annyira megtetszett, hogy már elkezdtem kutakodni utána. Marionnaud-ban most 25% kedvezménnyel beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. április 6.

Ma szimatoltam meg és beleszerettem. A barátnőmön borzalmas és elviselhetetlenné vált, az én bőrömön meg belebújóssá. Édes és tömény, hangulat kell hozzá, tudni kell viselni, nem mindenkihez illik szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 6.

Daisyyy

2017. március 23.

Kaptam belőle mintát, most teszteltem. Nagyon tetszik! Édes, de nem töményen, aki szereti az őszibarackos illatokat, annak ez tetszeni fog. Azt hiszem megveszem az üveges változatot. Egyfolytában szagolgatom..., a pézsma az nem kéne bele, anélkül tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

HDR

2017. március 22.

Rettentően edes. Erzodik benne az anyja, de en ettol megfulladnek. Meg a L'Elixirnel is sziruposabb. Na meg tesztelgetem egy parszor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)