Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos

Az illat megalkotója Francis Kurkdjian.

Illatjegyek: bazsarózsa, virágos jegyek, egyiptomi jázmin, ambroxan

Ár: 12500 , Eladó: lina
Állapot: 100/96 ml, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes átvétel Zuglóban, vagy foxposttal tudom küldeni.

Zsedit

2020. május 7.

Ez az illat lett a második Kenzo World illatom, s az itteni véleményekkel nem tudok egyet érteni. Ez, illetve a Power is nagyon tartós, nőies illat. Nem édes, nem gyümölcsös. Finom, virágos illatok, amik télen, tavasszal tökéletes kiegészítők. Nyárról még nincs tapasztalatom, az még ezután következik, s írom mindezt úgy, hogy nem vagyok egy Kenzo fan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Qwerty

2020. február 8.

A kékes üvegcséjét nem találtam elég elrettentőnek és rögtön magamra fújtam. Aztán rögtön meg is bántam. Van ebben valami a korai 90-es évek olcsó bűzeiből. Lepattant és igénytelen. Szinte rosszul lettem tőle, mint valami nagyon mű gyümölcslé vagy savanyú cukor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

pmarcsi

2020. február 4.

Annyira furcsa nekem ez az illat. Nem ismertem, csak bementem egy parfümériába. Elmondtam az eladólánynak, hogy kb milyen illatra vágyom. Ajánlott párat, ő volt az egyik. Nagyon tetszett, meg is vettem. Azóta se tudom eldönteni, hogy szeretem vagy sem. Egyik pillanatban úgy érzem csodás, szupersexi, a következőben pedig "nyanya szagú". És ez a két érzés folyamatosan változik. Megőjít ezzel, mert nem tudok elmenni most mellette, minden nap ezt használom, piszkálja a fantáziám. Nagyon tartós, nem kell frissítenem napközben. Most négy csillag, ha kitaláltam szeretem-e, visszatérek pontozni

Ud.2.:
Végül anyukámnak adtam. Rajta kifejezetten kellemes. Az az illat, amit szerettem volna magamon érezni, de sajnos az én bőrömmel nem működik együtt ilyen szépen. Nem sajnálom, hogy megvettem, mert anyum megszerette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Ud.2.:

catacidus

2020. január 30.

Személy szerint imádom ezt a parfümöt. :D Rajtam teljesen méz illatúvá válik (oda vagyok a mézért), iszonyat tartós és nagyon különleges.
Viszont tökre megértem azt is, hogy miért nem szeretik sokan, tényleg nagyon "uralkodó" illat, és ezzel a mézes-virágos beütéssel is sokakat ki lehet kergetni a világból. (Sebaj, akinek nem kell és eredeti a parfüm, szívesen megveszem tőle. :D :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Sziszilady

2019. szeptember 14.

Érdekes vélemények vannak itt. Szerintem nagyon kellemes illat, nem fejfájdító, hétköznapokra bátran viselhető, nem bántja mások orrát. Eszembe sem jutott eddig Armani Si-jehez hasonlítani, hiszen az egy tömény illat, ez pedig szép virágos, lágy, kicsit édes. Én télen viselem szívesebben, mert valahogy ha beleszagolok, a reggeli mínuszok jutnak eszembe. Rajtam pont ugyanaz az illat érezhető, mint amit az üvegből szimatoláskor is érzek, nem alakul semmi rosszá szerencsére. ☺️ De úgy látom, ezt mindenképpen szükséges kipróbálni vásárlás előtt, mert itt kb mindenki teljesen más véleménnyel ír róla.
Az üvege nekem nagyon tetszik, főleg a színe, nem gondolnám, hogy bántani kéne. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Andi0415

2019. június 19.

Nem tartom meg azért, hogy szagolgassam az üvegét. Nagyon jó illat, de nem magamon. Nagyon szerettem volna már egy Decadence féle illatot, de MJ csodáját egyik verzióban sem bírtam. Mikor ezt megkaptam megörültem, végre egy hasonló jellegű, de nem kovászos ubis parfüm a gyűjteményembe..... Tartós, erős. Túl erős. Belefáradt a szaglószervem néhány óra után, annyira nehéz lett... Pedig jó illat. De sok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

KoviKata16

Korcsoport: < 18
2019. március 19.

Még mintába kaptam parfüm mellé. Nagyon kellemes illata van, ha reggel befújom magam még este is érződik egy kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 19.

albertinablogg

2019. március 14.

Csajok!! Rájöttem mire hasonlít az üvege! A Világok harca című filmben a föld alól feljövő robotokra, amit a földönkívüliek irányítanak és ritkítják a föld lakosságát!!!!! 👽👽👽👽
A mai virágos illatokból még ez az egyik legjobb, de sajnos mivel az én ízlésem eltér az átlagtól és a megosztó, nehéz, orientális illatokat szerti, ezért sosem venném meg. Az üveg tetszik, de a kupakja nagyon olcsónak hat. 😹😹😹 Ráadásul nem túl tartós, és a hatótávolsága is inkább bőrközeli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Lina14

2019. március 10.

mintát kaptam belőle vásárláskor
mindig máshogy érzek ezzel a parfümmel kapcsolatban, egyszer utálom, egyszer szeretem
talán ez az első virágos parfüm, ami nem alakul fűszeres illattá rajtam,de mivel nem tudom behatárolni higy szeretem e, haszontalanná válik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

mintát kaptam belőle vásárláskor

Erina

2019. február 22.

Az alapjegy a piros gyümölcsök, ez bizony kimaradt az illatjegyek felsorolásából. Azért fontos szerintem, mert bizony nagyon szépen előjön a virágok mellett, és csodaszép összhangot alkotnak. Kora tavaszi finomság. Ehhez az illathoz egyáltalán nem illik ez az üveg, sőt nekem személy szerint egyáltalán nem is tetszik. Inkább egy szép, rózsaszín/barack színű illene hozzá, így abszolút tükrözné a benne rejlő finomságot. Tartóssága is egész jó, elég 2-3 fújás, és órákig illatozik, olyan mintha maga a tavasz illata lenne. De ez az üveg.... 😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.