Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos

Az illat megalkotója Francis Kurkdjian.

Illatjegyek: bazsarózsa, virágos jegyek, egyiptomi jázmin, ambroxan

Ár: 1900/5ml 3600/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bazsa

2021. július 15.

első szaglásra szerelem! iszonyat tartós.. ruhán legalább 2 nap, de magamon is éreztem egész nap!. számomra könnyed tavaszi-nyári illat, nem túl édes de mégis van benne édeskés viragos beütés egy minimális citrusossággal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

kocsisvirag98

2021. május 25.

Douglas illatmintát kaptam belőle és azonnal beleszerettem. Aztán meg is vettem a teljes kiszerelést, azóta kicsit elbizonytalanodtam, nem az illatát illetően, az továbbra is szerelem. A tartósság az, ami szerintem ár-érték arányban nem elég tartós. Előtte Dior Absolutely Bloomingot használtam, amit még este is magamon éreztem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Linett21

2021. május 9.

Jöttem megvédeni. Nekem nagyon is bevált.

A fejillat elvileg 'piros bogyók' - az én orromnak egyszerűen csak eper. Édes. Majd nem meghatározható virágillat, végül a melengető ambroxan.
Ez utóbbi sokaknál kiveri a biztosítékot, ez gyakorlatilag egy szintetikus úton előállított ámbra illatmolekula, mivel már nem lehet állati eredetűt használni. Ez a szintetikusság viszont az illatra is rányomhatja bélyegét, több ismerősöm is rosszul van tőle, ha csak megérzi. Talán ez lehet a baj itt is. Kicsit fémes, de ugyanakkor krémes felhangot ad az illatnak, ez sok orrot öntudatlanul irritálhat, noha az ambroxanra egy komplet illat lett már létrehozva (Juliette has a gun: Not a perfume).

Tényleg egyszerűbb gyümis-virágos, mint amilyet az eszement reklámja és a csomagolása sugall (én herótot kapok az ide-oda mozgó, arany szemgolyótól); főleg, hogy Francis Kurkdjian a parfümőr, és tőle mindig mindenki hatalmas durranást vár. Ha erről az oldalról nézzük, tényleg csalódás.

Ha viszont pőrén csak az illatot nézem, ez nagyon is korrekten összerakott, tavaszi-nyári gyümis bólé. Rajtam 6-7 órát megmarad, nagyon szeretem napközbenre használni. Munkahelybarát, ettől nem leszel femme fatale. Árkategóriája is aránylag korrekt.

Csak használat előtt bontsd le magadban a köré épített felesleges mítoszt; előítélet nélkül rögtön jobbnak fogod érezni. Szerintem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

Jöttem megvédeni. Nekem nagyon is bevált.

Qwerty

2020. szeptember 10.

Update. Ritkán írom át a régi véleményeimet, még akkor is, ha elég harciasak, de ezt kellett, mert tényleg vállalhatatlan volt a stílusa. Az illatról nem változott a véleményem, azt továbbra is rettenetesnek tartom, csak már nem vagyok sokkos állapotban tőle.

A kékes üvegcséjét nem találtam elég elrettentőnek és rögtön magamra fújtam. Aztán rögtön meg is bántam. Van ebben valami a korai 90-es évek szörnyű illataiból. Szinte rosszul lettem tőle, mint valami nagyon mű gyümölcslé vagy savanyú cukor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Gina19

2020. augusztus 26.

Kifújáskor felcsillant a szemem, hogy wow, mi ez a mennyei, különleges illatorgia... Jól be is fújkáltam magam, de már kb. 10 perc után éreztem, hogy egy gigantikus NOPE-élménnyé alakul rajtam. :( olyan szintetikus-nyanyás-jellegtelen illat lett, szerencsére hamar (1-2 óra alatt) elillant (szóval a tartóssága elég gyenge, legalábbis rajtam, de ezt kivételesen nem bántam). Summa summarum, a kezdeti lelkendezés ellenére most sem találtam meg AZ illatom. Egyébként utána rájöttem, hogy kb. 1-2 éve már eljátszottam ugyanezt a kis rituálét ezzel a parfümmel, mert tökre tetszett a reklámja azzal a táncikálós-megőrülős lánnyal :D szóval a tömény déjà vu okára is fény derült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Zsedit

2020. május 7.

Ez az illat lett a második Kenzo World illatom, s az itteni véleményekkel nem tudok egyet érteni. Ez, illetve a Power is nagyon tartós, nőies illat. Nem édes, nem gyümölcsös. Finom, virágos illatok, amik télen, tavasszal tökéletes kiegészítők. Nyárról még nincs tapasztalatom, az még ezután következik, s írom mindezt úgy, hogy nem vagyok egy Kenzo fan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

pmarcsi

2020. február 4.

Annyira furcsa nekem ez az illat. Nem ismertem, csak bementem egy parfümériába. Elmondtam az eladólánynak, hogy kb milyen illatra vágyom. Ajánlott párat, ő volt az egyik. Nagyon tetszett, meg is vettem. Azóta se tudom eldönteni, hogy szeretem vagy sem. Egyik pillanatban úgy érzem csodás, szupersexi, a következőben pedig "nyanya szagú". És ez a két érzés folyamatosan változik. Megőjít ezzel, mert nem tudok elmenni most mellette, minden nap ezt használom, piszkálja a fantáziám. Nagyon tartós, nem kell frissítenem napközben. Most négy csillag, ha kitaláltam szeretem-e, visszatérek pontozni

Ud.2.:
Végül anyukámnak adtam. Rajta kifejezetten kellemes. Az az illat, amit szerettem volna magamon érezni, de sajnos az én bőrömmel nem működik együtt ilyen szépen. Nem sajnálom, hogy megvettem, mert anyum megszerette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Ud.2.:

catacidus

2020. január 30.

Személy szerint imádom ezt a parfümöt. :D Rajtam teljesen méz illatúvá válik (oda vagyok a mézért), iszonyat tartós és nagyon különleges.
Viszont tökre megértem azt is, hogy miért nem szeretik sokan, tényleg nagyon "uralkodó" illat, és ezzel a mézes-virágos beütéssel is sokakat ki lehet kergetni a világból. (Sebaj, akinek nem kell és eredeti a parfüm, szívesen megveszem tőle. :D :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Sziszilady

2019. szeptember 14.

Érdekes vélemények vannak itt. Szerintem nagyon kellemes illat, nem fejfájdító, hétköznapokra bátran viselhető, nem bántja mások orrát. Eszembe sem jutott eddig Armani Si-jehez hasonlítani, hiszen az egy tömény illat, ez pedig szép virágos, lágy, kicsit édes. Én télen viselem szívesebben, mert valahogy ha beleszagolok, a reggeli mínuszok jutnak eszembe. Rajtam pont ugyanaz az illat érezhető, mint amit az üvegből szimatoláskor is érzek, nem alakul semmi rosszá szerencsére. ☺️ De úgy látom, ezt mindenképpen szükséges kipróbálni vásárlás előtt, mert itt kb mindenki teljesen más véleménnyel ír róla.
Az üvege nekem nagyon tetszik, főleg a színe, nem gondolnám, hogy bántani kéne. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Andi0415

2019. június 19.

Nem tartom meg azért, hogy szagolgassam az üvegét. Nagyon jó illat, de nem magamon. Nagyon szerettem volna már egy Decadence féle illatot, de MJ csodáját egyik verzióban sem bírtam. Mikor ezt megkaptam megörültem, végre egy hasonló jellegű, de nem kovászos ubis parfüm a gyűjteményembe..... Tartós, erős. Túl erős. Belefáradt a szaglószervem néhány óra után, annyira nehéz lett... Pedig jó illat. De sok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.