Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2018. december 17.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatjegyek: piros alma, liliom, bazsarózsa, pacsuli.

Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / a képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

vanillacaramella.sweet

2020. szeptember 1.

Update: Imádom, hiába kisebb a szillázsa,mint szeretném, de tartós, olyan,mintha cukrozott kandírozott piros alma lenne benne, a pacsuli melegséget ad, nagyon jól összedolgoznak, kicsit érezni a lótuszt, rózsàt szinte nem is. Továbbá a koràbban általam írtak is igazak, csak ma 17fok van, nem 35. Marad az 5*!

2020.aug.23.:
Itt a km-en kissé pontatlan az illatjegy leírás.

Illatjegyei pontosan:
Piros alma, pünkösdi rózsa, lótuszvirág, pacsuli.

Nagyon szép arany színű üveg, nagyon passzol hozzà a benne lévő illat!
Egy nagyon meleg (pacsuli), édes, virágos-gyümis-gourmand illat, olyan selymes, nőies. Bár sok lehet a nagy forrósàgban, de olykor akkor is használnám, viszont inkàbb hidegebb időkben melengetné a szívemet, vagyis az orromat. :) Tartós is rajtam, finom, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

2020.aug.23.:
Itt a km-en kissé pontatlan az illatjegy leírás.

Illatjegyei pontosan:
Piros alma, pünkösdi rózsa, lótuszvirág, pacsuli.

Nagyon szép arany színű üveg, nagyon passzol hozzà a benne lévő illat!

Tiziana

2018. február 11.

Kb. 18 évvel ezelőtt használtam az eredetit, és nagyon szerettem.Már rég túl vagyok rajta, nem jutott eszembe újravenni,
pedig sűrűn láttam a parfümériák polcain. De most, egy hirtelen ötlettel kipróbáltam ezt az új változatot.
Más, egész más- gondoltam rögtön- gyümölcsös,édes igazi gourmand illat.Mintha gyümölcsolaj lenne benne,
olyan simulékony. Komfortos, de nem unalmas. Aztán, úgy 1 óra múlva, megéreztem ismét azt a régi illatot.
Az új illat mélyére elrejtették a régi alapjait, ha úgy tetszik,a DNS-ét. Tiszta nosztalgia!!!
Nekem kell ez az új a régiben! Most már biztos hogy megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Nekem kell ez az új a régiben! Most már biztos hogy megveszem.

klau810614

2017. július 14.

Csere útján kaptam egy nagy üveggel amit vegyes érzelmekkel vártam.
Na de ez valami csoda finom! :) A La vie est belle-re hajaz de sokkal kifinomultabb nem ordít benne a pacsuli,édes gyümis finomság.
Ja és nagyon tartós megéri az árát!
Csillagos ötös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Csere útján kaptam egy nagy üveggel amit vegyes érzelmekkel vártam.
Ja és nagyon tartós megéri az árát!
Csillagos ötös

erika81

2017. április 14.

Az én bőrömön olyan kis semmilyen. Sajnálom, pedig olyan szépeket írtok róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Az én bőrömön olyan kis semmilyen. Sajnálom, pedig olyan szépeket írtok róla.

MissKatherina

2017. január 18.

Egyszerűen imádom! Nehezen esek szerelembe ha parfümökről van szó, de ő tarolt nálam. Tartós, kellemes, édeskés, nőies illat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

rdm

2016. október 29.

Nagyon finom, édes, de nem émelygős, érződik némi frissesség is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Nagyon finom, édes, de nem émelygős, érződik némi frissesség is belőle.

nyarigabi

2016. október 7.

Semmi köze az eredetihez, nem légies, inkább édes gyümölcsös. Az őszi újdonságok közül az egyetlen, ami igazán tetszik. Sosem volt még Kenzo illatom, itt az ideje!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Timi8

2016. szeptember 25.

A legeslegújabb L'Eau !!! Alig vàrtam a nagy talàlkozàst, de a szerelmbeesès elmaradt sajnos. Kellemes, őszies illat, de vhogy màst kaptam mint amilyennek a Fragtantica-s vèlemènyek alapjàn kèpzeltem. Kellemes, de kissè semmilyen, vagy legalàbbis lehetne valamilyenebb. Magam sem tudom pontosan megfogalmazni, mit hiànyolok, de tèny, hogy lehetne, kissè melegebb, almàsabb ès/vagy fűszeresebb, vaníliàsabb, gourmandabb, èdesebb. Nem rossz amúgy, sőt, csak nem èn vagyok, vagy most èpp vmi màsra vàgyom. Nagyon tartôsra sikeredett amúgy mèg egy zuhanyt is túlèlt az alkaromon! Nem volt dràga mèg a müllerben sem, újdonsàgkènt. Tehàt akinek tetszik, az egy finom ès tartós illatra tehet szert az ő szemèlyèben, de nàlam most ez egy 4-esre volt most elèg. A J'eau de Amour L'Elixír-t viszont nagyon vàrom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

erzsebet0304

2016. szeptember 23.

Egyelőre nem a szívem csücske,olyan semmilyen rajtam,vagyis édes semmi.Sok ismerősöm használ ilyesmi parfümöt,és hozzájuk illene is,de hozzám nem nagyon akar passzolni.Giorgio Si parfümjére emlékeztet engem is.Gondolkodom cserén vagy szívesen küldök mintákat akit érdekelne.Ha van rá igényetek írjátok meg légyszíves hogyan szoktátok ezt kivitelezni.Nem csináltam még ilyet,nem tudom honnan szereztek be fiolákat és hogyan fújjátok át őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

boghyca

2016. szeptember 20.

Én csak megpillantottam a számomra izgis üveget, így lekaptam és papírra fújtam. Egyből visszaröpültem az időben kb 15 évet, ahogyan szeptember október magasságában a kora esti órákban, finom őszi csípős időben az avart túrom a lábammal, és édesanyám jó meleg teát főzött, hogy átmelegedjünk. Hm elgondolkodtam a beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)