Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: körte, licsi

Szívjegyek: jázmin, heliotrop

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus

kvin

2019. szeptember 5.

Hú de jól lehúzták előttem, pedig szerintem nem olyan rossz ez, annak ellenére, hogy nagyon nem én vagyok. Nem olyan rossz, de nem is olyan jó.
Az üvege nekem pl. kifejezetten tetszik, és már abból szimatolva is különlegesnek találom, nem mondanám kifejezetten gyümölcsösnek, ott van benne a fanyarság, kíváncsian próbáltam ki. A bőrömmel érintkezve viszont egy alapvetően hideg, éles, mondhatni fémes illat benyomását kelti, amiben a gyümölcsök HÉJA jelenik meg inkább, mint maga a gyümölcshús. Ez nem baj, sőt! De valahogy ez a gyümölccsel bekenegetett fémkard asszociáció nem én vagyok. Amennyire a cédrus már az elejétől hasít, a pézsma annyira későn jelenik meg, de ez kellett neki, nagyon szépen puhul, a végére egyre jobb lesz.
Érdekesnek továbbra is érdekes...
Hűvös időben próbáltam, talán azért jött elő ez a "hidegsége", nyáron lehet, hogy a gyümölcsös édessége miatt nem szeretném. Valahol a kettő közötti tavaszi/őszi illatnak érzem, én is vidám napokra, naplementékre - a "falusi szüreti mulatság" találó - ajánlanám, semmiképp sem súlyos, drámai estékre, estélyekre, színházba/operába ez kevés, nem az a típus.
Szilázsa teljesen rendben van, órák múlva is az orromba szökik az illat, ahogy mozgok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Érdekesnek továbbra is érdekes...

kabocika

2016. február 25.

Ajándékba kaptam és hát messze nem az én illatom, ahogy olvasgatom a hozzászólásokat a ragasztószag, vattacukor találóak leginkább sajnos..az üveg sem túl ötletes, az illat tartóssága is harmatgyenge. Biztos nem veszek vagy szeretnék ilyet kapni máskor..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

senskin

2015. május 8.

A csomagolás és az illatjegyek alapján arra gondoltam, hogy ez egy szuper parfüm, de nem az. Sőt, ez egy nudli. Ragasztószaga van és az is hamar elillan, hála az égnek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

Zsildom

2015. március 29.

Télen használtam hétköznap. Bár elkerült minket a zimankó, most már túl soknak érzem. Szerettem is, meg nem is. Most vattacukornak érzem, félretettem a borongós időkre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

heczneerika

2015. február 9.

Az illata számomra szörnyű, elviselhetetlen. Próbáltam különböző évszakokban, napszakokban használni de nem és nem. Ha pontozni kellene, még az egy csillagot sem érdemli meg. Még szerencse, hogy ne én vettem, így nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 9.

Vicus

2014. október 16.

Ez az illat valamiért nagyon nem jön be. Nekem túl virágos, olyan "éles", biztosan a fás jegyek miatt. Hozzám abszolút nem is illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

krémwin

2014. augusztus 27.

Elnézést a becsületsértésért, de nekem nagyon hasonlít a jóval olcsóbb kategóriájú Adidas Get Ready!-re. De úgy is vehetjük, hogy az Adidast dicsérem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Ashakiran

2014. április 30.

Első fújásra beleszerettem. Szerintem borongósabb, őszi napokra való, mert garantáltan felvidít! Számomra a Madly "falusi szüreti mulatság-illat", annak ellenére, hogy még sosem volt részem ilyesmiben. Viszont amikor magamra fújom, kényszeresen erre gondolok, nem tudom, miért... :D
10/8

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

10/8

pixie

2014. február 2.

Kellemes édeskés-virágos illat, nekem túl tömény, de lepontozni ezért nem akarom :)
Elég tartósnak tűnik! Tavaszi-őszi illatnak gondolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Elég tartósnak tűnik! Tavaszi-őszi illatnak gondolnám.

kova

2013. július 11.

Új kedvenc:) Parfümmániás vagyok, a Müllerben megkérdezte az eladó, hogy segíthet-e. Ilyenkor inkább nem kérem a segítséget, mert mindig a Light Blue-t ajánlják, meg a szokásosakat. De most mégis elmondtam, hogy milyen illatot szeretnék, és az eladó profizmusról tett tanubizonyságot, olyan illatokat mutatott, amiket nem hirdetnek, nem a legújabbak. Kellemesen csalódtam benne, végre egy hozzáértő. Aztán ezt mutatta meg utolsóként, hogy bár egészen új, de nem a szokásos illat, főleg nekem tetszeni fog, mivel tudta, hogy miket szoktam használni és mit keresek. Eléggé beletrafált, magamtól nem választottam volna.
Nagyon finom, tartós, gyümölcsös-fás illat, jó érzés használni. Az EDT párja teljesen más, csupa balzsam, tömjén. Télre lehet, hogy kipróbálom, bár rajtam kicsit fárfias illattá változott. Ez viszont biztosan marad, szerintem ha elfogy, újravásárolom.

Update:
Most nyáron kicsit soknak,fullasztónak érzem, de ennek valahol örülök,mert ez csak azt jelentheti, hogy megvan a téli illatom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Update:

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.