Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. január 31.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegyek: ciprus

Szívjegyek: tengeri só

Alapjegyek: tonkabab

silence

2020. február 8.

Tyűűűűűű, ez az illat brutálisan jó!!!!!
Igazából nem vagyok túl nagy Kenzo rajongó (kivéve az Amourt - ő örök szerelem nálam) de ez a World Power már tavaly, amikor megjelent fragin, felcsigázta a fantáziám.
Vártam, hogy behozzák az országba, mert azért annyira nem voltam bátor, hogy ismeretlenül megrendeljem külföldről, aztán később, amikor parfümériákban találkoztam vele, akkor is csak papírcsíkra fújva teszteltem...... nagyon tetszett az első pillanattól kezdve, de mindig voltak olyan illatok, amik jobban felcsigáztak.
Aztán most, kb. 2 hete végül engedtem a csábításnak és megvettem........ bár hamarabb megtettem volna!!!!!
Meg kell állapítani, hogy bőrön sokkal - sokkal jobb, mint papíron, nem beszélve a tartósságáról (reggeli 3 fújás estig tart).
A kifújás pillanatában kicsit meghőköltem, mert túl erősnek tűnt, de az intenzív aromás kezdet villámgyorsan illan és átvált egy puha, balzsamos, melengető édes-sós illattá, ami egész nap kellemesen ölel körbe, közvetlen környezetedben jól érződik, viszont egyszer sem válik tolakodóvá!
Nagyon jó, nagyon különlegesek érzem - bár volt egy pillanat, amikor az Olympea ugrott be a viselése közben, - de nem egy tucatillat, az tuti!
Hihetetlen, hogy mindössze 3 illatjegyből (tonkabab, tengeri só, ciprusok) milyen csodát lehet alkotni!
Nekem a sós jegyet tartalmazó parfümök egyébként is nagyon finommá tudnak válni a bőrömön és a tonkabab is hatalmas kedvencem, de arra gondolni sem mertem, hogy egyszer valaki ezt a két illatjegyet egy parfümbe varázsolja.
Kenzo-éknak ez sikerült, nagyot nőttek a szememben!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Tyűűűűűű, ez az illat brutálisan jó!!!!!
Kenzo-éknak ez sikerült, nagyot nőttek a szememben!

mafalda

2020. január 2.

Egész jó kissé keleties sportos beütéssel, vagány csajos, de nem közönséges van benne vmi különleges plusz. DE van vmi drogérias parfüm, ami hasonlít rá, mert ezt már tuti éreztem vhol sok sok évvel ezelőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

tillizus

2019. december 24.

Én már a Müllerbe kinéztem magamnak! Hazajöttem és rögtön kerestem hátha neten olcsóbban tudom megvenni. De mivel újdonság így csak a Douglass webshopban, találtam ugyanannyiért mint a Müllerbe. Hát ma a Jézuska méghozta. Teljes mértékben megegyezik a Versace Yelow Diamondal az illata, csak míg a Versace szinte észrevehetettlen ez nagyon feltünő. Két fújással az egész lakást beilatoztam, azzal a két fújással amit a csuklómra fújtam. Aki szereti a Versace Yellow Diamondot annak 100% bejön. Nekem nagyon nagyon bejön. Talán a Kenzo Power kicsit édeskésebb leszáradással bír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 24.

Zsedit

2019. november 15.

Első pillanatban nagyon sok(k)nak tűnt, de gyorsan krémessé, édessé, citrusossá válik, ami egész nap szépen lengedez. Nem tucat illat, nagyon tartós, szerintem őszre, több réteg ruhához ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

racheldawes

2019. október 18.

Egy mintát próbáltam belőle, amit ajándékként kaptam a Douglas webshopján történő rendelésem mellé. Első fújásra nekem kissé szúrós, de ez a kellemetlen jellege hamar elillan, és átalakul egy kellemes, frissítő citrusos illatra. Elég tartós is, még a nap közepén-végén is éreztem a reggeli fújást magamon. Összességében egy üde, tavaszi-nyári, nem túl karakteres illat, mindazonáltal nekem nem hozta meg ahhoz a kedvem, hogy megvásároljam nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

pomme

2019. szeptember 19.

Kis tünci, krémes édesség, pici púderességgel. A World DNS-t én nem igazán érzem benne. Nagyon hasonlít a Victoria's Secret Paris-re, de a Paris ehhez képest egy izomállat ultrakan(szag), már ami a közös illatjegyet, a ciprust illeti. Nekem kicsit jobban tetszene, ha kevésbé édes, és sokkal sósabb lenne, de mivel nem itthon a nyári 28 fokban, hanem Bécsben az őszi hidegben próbáltam, így még futok vele egy kört, mert nem hiszem, hogy ezt ilyen vacogós időre tervezték. Mindenesetre eddig a World vonalból ez tetszik a legjobban.
Ja igen, az üvege ultragagyi...mint kb a hajnyíráshossz-szabályozó, olyan a kupakja, csak még olcsóbb műanyagból :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.