Kérastase

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annama, Módosítva: 2019. november 19.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • megkönnyíti a haj kifésülését és így megelőzi a károsodását
  • káprázatos fényt ad a hajnak
  • mélyrehatóan kezeli a hajszálakat
  • visszaadja a haj természetes, egészséges megjelenését
  • szilikonmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

annama

2019. november 20.

Megmentőm ez a pakolás! A vékony, gubancos hajammal csodát tesz. Az eredmény még nem teljesen olyan, mint Kate Middleton haja közvetlen szülés után, de már közelít a tökéleteshez. Puha, selyemfényű, jobb a tartása, és amit nem is vártam, kevésbé zsírosodik. A fodrászom javaslatára csak nagyon keveset maszírozok a hajamba, fenn hagyom legalább 5 percig, és alaposan leöblítem. Az illata kevésbé illik egy luxus hajszalonba, inkább bioboltos, de ez engem a fürdőszobámban nem zavar, az eredmény pedig mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.