Kérastase

Ár:   12 850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laregina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   12 850 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• megfelelő hidratálást nyújt a hajnak
  • teljes hosszban táplálja a hajszálakat
  • selymesen lágy tapintású hajat eredményez
  • behatol a hajkéregbe és erősíti azt
  • egységesíti és erősíti a töredezett hajvégeket

laregina

2021. március 31.

Muszaj volt megvennem, mert nagy kerastase rajongo vagyok :)
Nemreg bovult a Blond Absolu termekcsalad tobb taggal is. Az illatuk ugyanaz. Igazabol eloszor nem tetszett az illata annyira, de valahogy a hajamon mas, jo hatast kelt. A Nutritive magic night serumot is hasznaltam, attol ez talan egy kicsivel taplalobb, tomenyebb allagu, de nagyon hasonloak.
Nekem tetszik, tokeletes a rohanos hetkoznapokra, amikor nincs idonk kulonbozo olajos pakolasokra.
Ez egyaltalan nem maceras, nem hagy nyomot a parnan sem. Reggelre szepen beszivodik a hajba, ez az extra apolas nagyon kell a szoke hajnak en ugy erzem. 2-4 pumpanyit hasznalok, sokaig kitart ez a mennyiseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Muszaj volt megvennem, mert nagy kerastase rajongo vagyok :)

caniko14

2021. március 17.

Az illata nem túl hivalkodó, bár én valahogy csajosabb, "luxusosabb" illatot képzeltem ehhez a márkához, igazából olyan semmilyen. Állagra krémes és könnyen kenhető, szépen felszívódik a hajban, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet. Miután este belemasszíroztam a hajvégekbe és az egész hosszára tettem, felcsavarom kontyba a hajam és begumizom egy szatén scrunchie hajgumival. Reggelre ápolt, puha és fényes lesz, némi lágy hullámmal. Nagyon tetszik benne, hogy a fakó, matt, festett szőke hajból, fényes életteli tincsek lesznek. Az itt szereplő áron nem tudom hol kapható, mivel én 9900 forintért jutottam hozzá.

Csak azért 4 csillag, mert illatban többet vártam, főleg, hogy utána egész nap a hajamon érzem, ami nem annyira meggyőző.
+tipp: Nappalra a Kevin Murphy Shimmer Me Blonde hajsprayvel kiegészítve valóban csillogó szőke aranyhajat varázsolhatunk magunknak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak