Kérastase

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pitypango, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajápoló maszk, nagyon száraz és érzékeny hajra. Rugalmasabb, könnyen kezelhető hajat eredményez. Hő hatására aktiválódó összetevőkkel.

Kingu23

2013. május 5.

Tegnap használtam először. Eddig meg vagyok elégedve vele. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, amilyen más pakolások használatával még soha nem volt. Előtte a Mythic Oil samponját és balzsamját használom. Nekem a fodrászom azt tanácsolta, hogy miután felrakom tegyek a hajamra alufóliát és szárítsak rá egy kicsit hajszárítóval, úgy hatásosabb. Kiváncsi vagyok milyen lesz hosszútávon. Eddig úgy gondolom teljes mértékben megérte az árát.

Kb. 3 hete használom. Minusz egy csillag, mert eléggé zsírosítja a hajat. Míg korábban 3-4 naponta mostam hajat, mióta ezt a pakolást használom 2 naponta kell. De ezt leszámítva bevált.

Update: 1,5 hónap után már használhatatlan. Egyáltalán nem érte meg az árát. Lelapítja a hajat, nincs tartása, nagyon zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

nagytimszi

2013. január 29.

Az egyetlen, amitol az erosen igenybevett hajam valoban puha es fenylo, egeszseges kinezetu lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

pitypango

2013. január 9.

Lassan elérem az alját, ezért írom meg most a véleményemet. Hajmosás utáni használat mellett nekem nagyon nem jött be, iszonyatosan összetapasztotta a hajam, alapos öblítés ellenére is. Sokat vártam tőle, mert nem kevés pénzt hagytam ott érte a szalonban, de sajnos nem érte meg... Nem hozta helyre a kiszáradást, ugyanolyan gyakran kellett vágatni belőle.
Egy módon tudtam elhasználni: előmosóként. Így puhább, kezelhetőbb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Egy módon tudtam elhasználni: előmosóként. Így puhább, kezelhetőbb a hajam.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Xylose
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).