Best of Beauty 2019

Kérastase

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Ár: 5700 , Eladó: miamano
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postával küldöm, személyes átvétel lehetséges Árkád/Pólus környékén.
hvera

2017. november 30.

Nem az igazi. Nekem nagyon gyorsan zsírosította a hajamat. Fodrászomtól vettem, aki kifejezetten az én hajtípusomra javasolta. Kicsit csalódás, többet nem fogom megvenni. A Nutritive család kondícionálója és a hajpakolása viszont remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

ksfrani

2017. március 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de teljes csalódás. A hajam rendkívül gyorsan zsírosodik tőle, közben a vége száraz és sprőd. Az illatát sem szerettem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

norab

2017. január 3.

Számomra A Sampon! Nagyjából 4-5 éve használom kisebb megszakításokkal, néha elcsábulok másra, de végül mindig visszatérek, mert nem találok nála jobbat. Az ára kicsit húzós, de nem bánom, mert tényleg egy álom mind melírozott, mind szőkített hajra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

CataKatinka

2016. április 24.

Egy kolléganőm régóta használja ezeket a samponokat, az emag.hu-n éppen akciósak voltak , így gondoltam kipróbálom és igaz, hogy elég drága eredeti áron de így jutányos áron kaparintottam meg és nekem nagyon bevált, kb. három hete használom és imádom. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzik és hajmosás után olyan tiszta és fodrász illatú lesz a hajam., összességében nagyon tetszik és szerintem sokáig elég lesz. Persze ez sem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

maedusa

2016. április 8.

Elhasználtam belőle 1 teljes dobozzal, balzsammal együtt amikor festve volt a hajam, mert hogy ezt fodrász ajánlotta. Hááát, jó-jó, de annyira mégse. Árhoz képest többet vártam volna. Hasonló, nem annyira habzó, kímélő sampont olcsóbban is lehet kapni (pl BioHair) ezért 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Amea

2015. december 29.

Update
A 'mennyire gazdaságos' kérdéskörhöz megosztom a fodrászom javaslatát a termékhez, mert nálam bevált.
A titok a kétszeri mosás. Első körben csak egy egész keveset kell a vizes hajba dörgölni (kb mint egy-két adag fogkrém) és ne zavarjon, ha nem habzik fel! Próbáld vizesen eloszlatni amennyire tudod és mosd le. Öblítés után jöhet a második kör, oda is elég egy egész kicsi, ez már nagyon erősen fel fog habzani és mindenhova jut belőle.
Ez előtt én is nagy tételben, flakonszámra használtam el a samponokat, de ez hónapokig kitart.

---

Hullámos/göndör festett hajam van, és errefelé extra klóros a víz, sokáig kerestem olyan hajápoló sampont meg balzsamot, ami ezzel is megküzd. (Fésülködtetek már könnyezve...?)
Miután a sokadik sampon is a kukában landolt, beinvesztáltam erre, meg a hozzá tartozó balzsamra és ez végre megoldotta a problémámat. Nemcsak hogy újra ki tudom fésülni a rasztásodó fürtöket, de ráadásul gyönyörű fényt is adott a hajamnak.
Kevés kell belőle, csodát tesz, szóval ez az a termék, ami annak ellenére, hogy drága, mégis kiváló az ár-érték aránya, újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Update

---

jirka

2015. július 30.

Remek termék! Az ára magas, de össze sem lehet hasonlítani a drogériás termékekkel. Nagyon kevés elég belőle (2-szeri mosás), így 250 ml minimum félévre elég, hajhossztól függően. A haj selymes, puha és rugalmas még a harmadik napon is. Száraz, göndör hajra ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 30.

scisneros

2014. május 30.

A legjobb sampon, amit valaha is használtam! Sokan panaszkodnak a Kerastase termékek csillagászati árára, de szerintem simán megéri. Nagyon sokáig elég, pedig kétnaponta mosom a hajam.

Update: Még mindig nem váltak el útjaink :) Másfél éve használom és még nem szokott hozzá a hajam (nálam ez nagy szó, mert általában fél év után mintha a hajápolási termékek semmit nem használnának)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 30.

ancsika3

2014. február 28.

Pixibox-ban volt, magamtól nem vettem volna ennyi pénzért sampont. Magasan veri az összes sampont, amit eddig használtam. Használata után imádom a hajam. Remélem még sokáig nem fog elfogyni, mert ennyiért megvenni... -1 csillag a csillagászati ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

bodnar.nicky

2013. október 29.

Szép fényes és selymes lesz tőle a hajam, az illata is sokáig megmarad. Felváltva használom egy másik samponnal, hogy nehogy megszokja a hajam, így sokáig kitart. Az ára elég húzós, így csak 4 csillagot kap, mert véleményem szerint más samponnal is elérhetném a fényes hatást, kevesebb pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).