Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. június 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

sixunderground

2019. szeptember 1.

Szerintem mostanra megvaltozott a neve, vagy en irok epp rossz helyre, mert a kep nem egyezik azzal, ahogy a termek csomagolasa jelenleg kinez.. Mindenesetre ez az irisome cucc nagyon jo, nagyon szepen hidratalja a szokitett, alapbol gondor de termeszetesen vasalt ( ergo szaraz ) hajamat megsem neheziti el. Nekem az illata is tetszik, ami hosszan megmarad a hajban. A termek eleg kiados, erzem, hogy eleg sokkal kevesebbet felkennem a torolkozoszaraz hajra, mint pl egy drogerias termekbol. Utobbiakrol teljesen le is szoktam, maradok a Kerastasenal kb orokre :) Szaritas es vasalas utan nagyon szep puha a hajam, a Nectar thermique kremmel egyutt hasznaltam korpasodas elleni sampon utan - ami mint tudjuk alapbol is szaritja a hajat - es allandoan a hajam fogdosom, olyan puhi lett :) Szokitett es/vagy vasalt hajra szerintem kotelezo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

2015. július 27.

Egy 10 ml-s mintát kaptam belőle, ami két alkalomra elég volt a kb. vállig érő hajamra. Nagyon könnyen eloszlatható, kiadós, könnyed állagú krém, 1-2 percig hagytam a hajamon, csak amíg fogat mostam, ezalatt tökéletesen kifésülhetővé, puhává tette. A természetes hullámok is nagyon szépen, definiáltan jelentek meg száradáskor a hajamban (nem hajszárítóztam). Az egy csillag levonás azért, mert 2. napra totálisan lapulós lett a hajam mindkét alkalommal amikor használtam, és 24 óra után már zsírosodott (pedig csak az alsó kb. 10 cm-re kentem, tő közelébe sem ért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

andrea.horvath79

2012. június 20.

A Nutritive samponnal használva tökéletes. Könnyen kezelhetö és puha lesz töle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).