Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kataaaaa, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hosszan tartó ápolás a rakoncátlan hajra.

dorogiagi

2019. május 2.

Imádom az illatát. Először mintát kaptam belőle, utána vettem meg a nagy kiszerelést. Nagyon jót tett a kissé hullámos töredezett hajvégeimnek. Az ára miatt vonok le csillagot, mert nekem tényleg pihe puha hajam lett tőle. Azóta beszereztem a hővédőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Cseniko

2018. március 31.

Nem teljesen ilyen a maszk doboza Kérastase Discipline Maskeratine a rajta szereplő felirat. A kukában végezte! Az Andrássy úton vásároltam személyesen, külön kiemelve( bár jól látható), hogy a vékonyszálú, kiszáradásra, töredezésre hajlamos enyhén szőkített hajamnak keresem a tökéletes megoldást. Tragédia! Egy kezelhetetlen szétszáradt vattacukorcsomót eredményezett!!!! Két barátnőmnek is odaadtam próbára (sem én, sem ők nem akarták elhinni, hogy 10.000 Ft -ért ezt kaptam) akiknek más típusú haja van és azonos eredménnyel zártak! Kidobtuk!!!

Nagy reményekkel vágtam bele a Kérastase termékek használatába, 4 körben összesen 8 terméket vettem, 1-3 csillagig végeztek nálam. Csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Kataaaaa

2017. március 5.

IMÁDOM! A legjobb pakoló, amit valaha is használtam. A vattacukros hajból kezelhető, sőt szépen ápolt hajkoronát varázsol. Könnyű tőle a kifésülés, a haj nem gubancolódik. Ez szerintem tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid