Kérastase

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsika941210, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A Bain Force Architechte egy különleges odafigyeléssel és szakértelemmel megalkotott sampon, amelyet az igénybe vett, sérült haj ápolására fejlesztettek ki.​​​​​​

• Újraépíti és erősíti a hajszálakat
  • A haj teljes szerkezete revitalizálódik
  • A haj szerkezete fényessé és simává válik
  • A haj puhává és lágy esésűvé válik
  • Törés elleni védelemmel látja el a hajszálak szerkezetét

nikis123

2024. május 9.

Nagyon jó, habzik rendesen és csodát tesz a hajjal. Egy samponhoz két balzsam kell viszont. Drága, de nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

adruc0713

2023. június 2.

Senki ne vegye meg! Úgy kiszárította a hajam, hogy csak fodrász tudta helyrehozni Joico hajkezeléssel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 2.

Andikri

2023. április 1.

Több mint egy hónapja használom a sampont.
Nem egy olcsó termék ami nem lenne baj, ha használna. Sajnos az én hajamnál semmi változást nem hozott 😟 Elkepesztően hullik és még jobban törik. Nagyon szárít hiába használok utána balzsamot.
Nem veszem újra. Az illata miatt a pontozás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 1.

Több mint egy hónapja használom a sampont.
Nem veszem újra. Az illata miatt a pontozás.

andi_1021fb

2023. március 28.

Nekem nem vált be, elhasználtam egy 500ml kiszerelést de nem fogom újra venni. Nem rossz sampon, de ennyiért nem is jó. Mosás után közvetlen szép a haj kb fél napig de utána semmi fénye, hamar kb. 1 nap után már zsírosodik, az alja pedig nagyon kiszárad. Korábba a Densifique sampont használtam, az nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Mandy05

2022. október 26.

Nekem szépen ápolja a festet hajam, a pakolásával együtt használtam. Szeretem az illatát is.
Akkor vettem észre a különbséget más, kommersz samponokhoz képest, amikor az ára miatt váltottam és próbáltam mással helyettesíteni. Elég sokfélét kipróbáltam, de tartósan ez az egy sampon jött be igazán, megnőtt derékig a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 26.

anette0118

2021. május 8.

Nagyon jó sampon, nem kell belőle sok, jól habzik és kíméletesen tisztít, nem szárítja a hajam, és nem nehezíti el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Eszti12

2021. március 11.

Ajándékba kaptam, előtte még nem használtam egy terméket sem a márkától. Az illata nagyon jó, nekem a csomagolása is tetszik. :) Vékonyszálú, "kevés", melírozott hajam van, amit napi szinten formázok valamilyen hajvasalóval, úgyhogy bátran lehet mondani, hogy igénybe vett. :D Én is azt tapasztaltam, hogy kevés is elég belőle, mert nagyon ápol. Mosás után nem mondom, hogy elnehezíti, de lelapítja kicsit a hajamat. Első használatkor nem spóroltam vele és másnap már igencsak zsírosodott a hajam tőle. :/ De nagyon puha, jó tapintású lett a hajam, szóval amit ígér, azt abszolút beváltja. A hajszínem viszont mintha kicsit "fakóbb" lenne a használata után. Ha "keverem" a színvédő samponommal, akkor viszont jó. Nem minden hajmosásnál használom, mert az nem tetszik, hogy lelapítja a hajam. :/ El fogom használni apránként, de megvenni szerintem nem fogom. Viszont kíváncsi vagyok a márka többi termékére, lehet, valamilyen dúsító, hidratáló sampont majd kipróbálok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Katuss_55

2021. február 19.

Nekem nem volt nagy szám ez a sampon. A karantén ideje alatt rendeltem. Rosszat nyilván nem tett a hajammal, de kifejezetten jót sem, így ár-érték arányban nem vettem és nem is fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

laregina

2020. október 10.

Valoban taplalja a hajat es keves kell belole, nagyon sokaig eleg volt nekem. Mindennapos hajmosasra nagyon jo, de ha volt valamilyen olajos pakolas a hajamon este akkor azzal mar nem birt el, mert nem tisztitott rendesen. A hajpakolasat imadom de erre csak 4* jar sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

SchmitzhoferFanni

2020. szeptember 29.

Nagyon jól tápláló sampon, amit minden másosik hajmosás alkalmával használok különben sok lenne. Előtte egy hamvasító sampont használok így már nagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle. Akinek normál hajtípusa van, nem javaslom mert sok lehet. Alaposan le kell öblíteni. Extra akciósan sikerült hozzájutnom, érdemes notinot figyelni 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Cetyl Alcohol, Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Sodium Oleth Sulfate, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Hexylene Glycol, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Parfum/Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben, Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol, Methylparaben

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.