Kérastase

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsika941210, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A Bain Force Architechte egy különleges odafigyeléssel és szakértelemmel megalkotott sampon, amelyet az igénybe vett, sérült haj ápolására fejlesztettek ki.​​​​​​

• Újraépíti és erősíti a hajszálakat
  • A haj teljes szerkezete revitalizálódik
  • A haj szerkezete fényessé és simává válik
  • A haj puhává és lágy esésűvé válik
  • Törés elleni védelemmel látja el a hajszálak szerkezetét

Ár: 5.000ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: --, fizetés: Utalás + posta/foxpost

Katuss_55

2021. február 19.

Nekem nem volt nagy szám ez a sampon. A karantén ideje alatt rendeltem. Rosszat nyilván nem tett a hajammal, de kifejezetten jót sem, így ár-érték arányban nem vettem és nem is fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

laregina

2020. október 10.

Valoban taplalja a hajat es keves kell belole, nagyon sokaig eleg volt nekem. Mindennapos hajmosasra nagyon jo, de ha volt valamilyen olajos pakolas a hajamon este akkor azzal mar nem birt el, mert nem tisztitott rendesen. A hajpakolasat imadom de erre csak 4* jar sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

SchmitzhoferFanni

2020. szeptember 29.

Nagyon jól tápláló sampon, amit minden másosik hajmosás alkalmával használok különben sok lenne. Előtte egy hamvasító sampont használok így már nagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle. Akinek normál hajtípusa van, nem javaslom mert sok lehet. Alaposan le kell öblíteni. Extra akciósan sikerült hozzájutnom, érdemes notinot figyelni 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Suchi

2020. augusztus 26.

Egyenlőre azt tudom mondani ròla, hogy nagyon zsírosítja a hajamat😭Kevésbé habzik, pozítívumot még nem tudok írni ròla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Sooffy

2020. május 7.

Kb 2-3 éve vagyok Kerastase fan. Balzsamjával és hővédőjével együtt használom. Összehasonlíthatatlan más samponokkal, nem is értem hogy tudtam előtte Glisskurral meg Syossal kenni a hajam. Festett, vékonyszálù de rengeteg hajam van, ami ha nem kenem mindennel hajlamos töredezni, száraz lenni. Nagyon kevés kell ebből a samponbòl és 2x kell vele megmosni, másodjára habzik fel igazán. Az illatába szerelmes vagyok, mintha mindig épp a fodrásztòl jönnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

krisztinakasza91

2020. április 11.

Vékony szálú, szőke, gyorsan zsírosodó hajam van. Ez a sampon egyértelműen, érezhetően javítja a hajam erejét. A másik kèrastase erősítő sampontól kicsit korpásodott a hajam, ezzel viszont nem tapasztaltam ezt. (Bár egyidőben más terméküket is elkezdtem használni.) Nálam 5*. Nagyon kevés kell belőle, jó illatú, nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

abicicaaa

2020. február 28.

Szerintem Ő tényleg csak annak jó, akinek szanaszét van törve és szőkítve a haja, és ez még a haj felső részén is látszik. Mert nagyon ápol, már-már tulságosan is. Nagyon hamar bezsírosodok tőle, kb fél nap alatt. A hajam puha meg minden, de ilyen fokú ápolásra csak a hajvégeknek van szüksége a legtöbb esetben.
Amiért viszont a legnagyobb lepontozást kapja az az, hogy fájó pattanások jelennek meg a fejbőrömön huzamosabb használat után. Még egy samponnal sem tapasztaltam ilyet.
Egyébként isteni illata van ennek a termékcsaládnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Egyébként isteni illata van ennek a termékcsaládnak.

Babooca

2020. február 20.

Egy 500 ml-s kiszerelést vettem meg még a múlt hónapban. A célom a teljes megújulás elérése volt. Az elmúlt 2 évben sajnos nagyon sok hajam kihullott, rengeteget kellett vágnom a végeiből. A hajnövesztő samponoknak és a vitamin és ásványi anyagoknak köszönhetően, amiket kúraszerűen kitartóan szedek, sikerült elérni, hogy valami elinduljon. Szerettem volna, hogy a friss babahajak vígan növekedhessenek tovább, anélkül, hogy letörnének.

Egyenlőre annyi a tapasztalatom, hogy a mosás napján és az azutáni napon nagyon kellemes tapintású, lágy esésű a hajam, de a 2-3. napon elviselhetetlenül bezsírosodik, és ha ezt nem orvoslom újabb hajmosással, akkor fájó göbök és puklik jelennek meg a fejbőrön. Mivel nem csak nekem okozza ugyanezeket a tüneteket a családban, így elgondolkodtam, hogy nem-e lejárt terméket kaphattam az egyik híres webshopból, ugyanis nem volt lefóliázva a termék sehol. Sajnálom, mert az illata nagyon kellemes, összességében, ha a használata után akár még formázom is a hajam, akkor sem látni a töredezett végeket. Nagyon szerettem volna szeretni és bízni benne, de egyenlőre óriási csalódás. Az Extentioniste hajpakolással együtt használom.
Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Később update.

diana35a

2019. december 28.

A legjobb amit eddig a festett szőke hajamra vettem, de túl drágának találom már közel 9000 forint az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

SpaceLady

2019. október 20.

Prémium kategória. Össze sem lehet hasonlítani az olcsóbb samponokkal, de még márkán belül is a legjobb. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle, intenzíven habzik. Az állaga krémes, az illata finom. Hajmosás után a haj puha, dús, luxus érzés. Pakolásával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Cetyl Alcohol, Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Sodium Oleth Sulfate, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Hexylene Glycol, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Parfum/Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben, Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol, Methylparaben

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2