Kérastase

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsika941210, Módosítva: 2018. március 21.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

A Bain Force Architechte egy különleges odafigyeléssel és szakértelemmel megalkotott sampon, amelyet az igénybe vett, sérült haj ápolására fejlesztettek ki.​​​​​​

• Újraépíti és erősíti a hajszálakat
  • A haj teljes szerkezete revitalizálódik
  • A haj szerkezete fényessé és simává válik
  • A haj puhává és lágy esésűvé válik
  • Törés elleni védelemmel látja el a hajszálak szerkezetét

judvid

2019. június 11.

Valóban magasabb árkategórájú termékről van szó, de tényleg nagyon kevésre van szükség egy hajmosás alkalmával. Balzsamjával és hetente egyszer a maszkjával együtt használom, már pár hét után sokkal puhább a hajam. Illata fantasztikus, engem kicsit a zöld teára emlékeztet. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Divalesquefitgirl

2019. március 11.

IMÁDOM! <3
Szőkített, fehér-szőke, hosszú, dús, erős, vastag szálú hajamra vettem, hogy a szőkítés-festés miatti károsodást minimalizáljam, és milyen jól tettem!
Fanola No Yellow hamvasító sampon után használom a balzsammal és a hővédővel együtt, és azt kell, hogy mondjam, ez igazi csodaszer! Imádom az illatát, ami hajmosás után még napokig érződik a hajamon, de az csak egy plusz azért a hatásért, amit tesz a hajammal!
Nagyon jól tisztít, jó tartást ad a hajamnak és érezhetően jobb a minősége, amióta ezt a kis csodát használom. <3
Igaz, hogy nem olcsó, de tekintve, hogy borsónyi mennyiség elég a hajamra, szerintem teljesen megéri beruházni rá! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

IMÁDOM! <3

Fajanika

2019. január 24.

Nekem nagyon jól működik, lassan egy éve kitartok mellette. Az akkor eltöredezett hajamat elég jól rendbe rakta, a hajpakolásával együtt használom. Külföldről rendelem sokkal kedvezőbb áron, mint az itthon elérhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Alicece

2018. november 3.

Szerintem nagyon jo sampon de csak a sampon nem tesz csodát egy szőke roncsolt hajjal.
Én a pakolast minden alkalommal használom hozzá es a ketfázisu szerumot is és a végen mikor kesz a frizura megtörtént a csoda puha rugalmas és szép hajvégek a szalkasodas látványát minimálisra csökkentve.
Szerintem ha valaki tenyleg olyan ápolast akar mintha a fodrasztol jött volna akkor minimum 3 termék kell mert a fodrasz se csak a sampont rakja rá hanem a pakolast és amikor száritja a hajat meg szérumot is ezert van az hogy csodas puha feltöltött hajat kapunk.
Szoval igy egyben eddig ezzel éretem el a legjobb ápolást drága volt de megérte.
El tudom hinni hogy otthoni ápolas mellet ha jo fodrasz szőkiti a hajat teljesen szép egészséges maradhat a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Zsolt8912

2018. szeptember 14.

Nálam a sűrű és göndör hajnál sokat segített, mivel gyorsan törik a vége, több odafigyelést igényel. De ez a sampon gyorsan segít regenerálni! Én is félve vettem meg, mert tényleg horror ára van, de abszolúte megéri. Már az első használat után látszik az eredmény és sokat segít a balzsam és szérum is. isteni illata, könnyű textúrája van és jól habzik, nem kell feleslegesen elhasználni belőle. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Cseniko

2018. március 31.

Hosszú, vékonyszálú, sötétszőke, de enyhén szőkített, kiszáradásra, töredezésre hajlamos a hajam.
Egyáltalán nem tapasztaltam az ígért hatást. Felénél jártam a flakonnak mikor végül elajándékoztam.
(Nagy reményekkel vágtam bele a Kérastase termékek használatába, 4 körben összesen 8 terméket vettem, 1-3 csillagig végeztek nálam. Csalódtam a márkában.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Cetyl Alcohol, Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Sodium Oleth Sulfate, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Hexylene Glycol, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Parfum / Fragrance
Parabének: Sodium Methylparaben, Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol, Methylparaben

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2