Kevin Murphy

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Újraépítő, erősítő balzsam shea vajjal és aloe vera kivonattal, mely kíméletesen olajossá teszi a hajat, hogy megvédje a károsodástól, fokozza a haj kezelhetőségét és fényessé teszi. Az acai bogyóból kinyert lipidek, vitaminok és antioxidánsok és a shea vaj újraépítő erejének kombinációja rugalmassággal és csillogással látja el a frizurát.

Ár: 6000 , Eladó: jay85
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Fruzsika941210

2020. április 20.

Hihetetlen :)! A samponjaval mosom a hajam majd a balzsam nagyon kevés kell belőle én fel óráig fennt hagyom és torolkozobe csavarom a hajam kicsit sokáig kell ki mosni de nincs párja előtte a hydrate me kombot használtam azzal is csoda csillogó lett a hajam de úgy voltam vele ,ki próbálom ezt biztos meg jobban ápol és milyen jól tettem :) eszmeletlen ragyogó egeszeges hajat kaptam azt azért hozza tennem ,hogy akinek szét van törve vagasson ne várja el semmilyen termektol ,hogy ami szét tört majd össze tapasztja de utánna szigorúan ezt ajánlom hu társam lesz míg van szőke a hajamban utánna ha teljen eltűnik szerintem elég lesz a hydrate me :) ja és csajok használjátok utánna leave in repairt és young again olajat :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Eszterke93

2018. április 11.

Fantasztikus termék. Az illata csodás, és a végeredmény is szép. Puha, csillogó lesz a hajam,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

sky

2018. február 16.

Update: Hrrrrrrrrr.... P.I.P.A. vagyok!

4-5 használat után sajnos életem legnagyobb csalódása lett.
Igazán száraz részekre nem lehet feltenni, mert olyan olajos-szilikonos ragacs marad a hajamon, hogy nem lehet kimosni.
Egyáltalán.... Samponnal sem.....
2-3 nap után felszívja a haj és eltűnik, de addig olyan mintha az adott részt kacsazsírba mártottam volna.
Márpedig a balzsamot oda fogom kenni, ahol igazán száraz, de ezzel termékkel az egész nem kivitelezhető.
Lehet az én hajamnak ez a balzsam sok, de hogy megszárítva, újra megmosva samponnal sem oldja meg ezt a gondot, számomra a vállalhatatlan kategória... az ára miatt meg külön nem... Iszonyatosan sajnálom hogy a Born Again-t kivonták. Why do all good things come to an end... :(

-----------------------
A megszűnt Born Again után ő lett azc új utánpótlás.
Illata kellemes, kissé fűszeres.
Állaga sűrű vajszínű krém, az illata rajtam nem tartós, de ez nálam nem hátrány.

Az összetevők szépek (bár a szilikont kihagyhatták volna), nagyon jól hidratál, én intenzívebb zsírosodást nem érzékeltem;
(De 3 naponta már muszáj hajat mosnom, mindegy mit használok, szóval lehet ebben nem én vagyok a legjobb kontroll-csoport).

Igazi látványos glam frizurát lehet utána vele csinálni, nekem hatalmas hajkoronát gyártott, vastagítja kissé a szálakat és rugalmasabb is lesz tőle a haj nagyon - a loknik is tovább tartottak benne;

Viszont nagyon! ki kell mosni a hajból, én elsőre elkövettem a hibát, hogy kissé ellazáztam a dolgot és sajnos hagyott a felső szálakon némi zsíros réteget. (Mentségére legyen mondva, másnap lemostam/megmostam ismét, és teljesen rendbe hozta az ott lévő ultraszáraz töredezett hajam;)

A Born Again-hez képest pozitívum, hogy nem kell neki akkora hatóidő 5-10 perc bőven elég és kevesebb kell belőle.
Negatívum, hogy drágább majd 8000 forinttal és ez is macerásabban beszerezhető.

Ettől függetlenül jelenleg csak eme márkánál találtam ekkora "termék-megbízhatóságot", mindegyik azt hozta amit ígért, és soha semmilyen irritáció vagy probléma nem fordult elő velük. (Probáltam a young again-t, stimulate me rinse-t, born again-t; - már csak a smooth again-re vagyok kíváncsi :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Update: Hrrrrrrrrr.... P.I.P.A. vagyok!

4-5 használat után sajnos életem legnagyobb csalódása lett.
Egyáltalán.... Samponnal sem.....

-----------------------
A megszűnt Born Again után ő lett azc új utánpótlás.
Illata kellemes, kissé fűszeres.

Negatívum, hogy drágább majd 8000 forinttal és ez is macerásabban beszerezhető.

laracroft

2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem.
Először is a Repair.Me család illata a kedvencem, és a KM termékekre jellemzően még napokig érezni a hajamban.
Másrészt pedig gazdaságos balzsam, kevés is elég belőle, szépen ápol, hidratál. A hajam puha, fényes és selymes tapintású lesz tőle, sokkal szebb végeredményt kapok, mint bármelyik drogériás balzsammal/pakolással.
Egyetlen negatívum a KM termékekkel kapcsolatban, hogy az én hajamat mintha túlságosan is jól ápolnák, aminek köszönhetően az gyorsabban zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem.

Antioxidánsok: Apigenin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyloctanol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.