Kevin Murphy

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Finom permet, amely fényt ad a hajnak ugyanakkor A,C és E vitaminok, Baobab, immortelle, és bambusz kivonatoknak köszönhetőek ápol is egyben.

A SHIMMER.SHINE új termék vonalat képvisel, Treatment-Styling, mivel egyaránt alkalmas a haj formázására és ápolására. Alkalmazza a bőrápolásból ismert fényvisszaverő technológiát, így ragyogó fényt kölcsönöz a hajnak olajos maradványok nélkül. A SHIMMER.SHINE ápoló összetevői, esszenciális olajok, bioflavonoidok és vitaminok javítják a károsodott hajat.

•     Szulfát- és parabénmentes
  •     Súlytalan és tápanyagokban gazdag
  •     Helyrehozza a károsodott hajat
  •     Fényt biztosít
  •     Táplálja és erősíti a hajat
  •     Parabénmentes
  •     Anti-oxidánsokban gazdag
  •     Hidratál
  •     Formázás előtt és után is használható

berenyiagness

2019. április 14.

Tetszik a termék, bár a hajam ápoltságához egyáltalán nem tesz hozzá, nem lesz tőle kömmyebben kezelhető és kifésülhető sem amit azért egy hajspraytől elvárhatnék. Az biztos, hogy remek az illata imádom fújkálni de csak a hajvégekre teszem. Valóban csillogó, fényes lesz mintha most jöttem volna a fodrásztól és az arany részecskék miatt mégjobban szőkébbnek tűnik a hajam mint amilyen valójában. A hajam hosszúsága miatt elég sokat kell használjak és az is igaz, hogy naponta fújom annyira szeretem az illatát ezért gyorsan fogy de előre láthatóan fél évig biztosan ki fog tartani. Ajánlom mindenkinek de legközelebb azért olyan terméket szeretnék kipróbálni ami a szépsége mellett hasznosabb is a hajam egészsége miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

timimimi

2019. április 9.

Nagyon szeretem az illatát, de mivel még csak egy hete használom nem tudok reális véleményt alkotni, majd visszajövök még. Csillogóssá teszi a hajat napfényben, az biztos és az is hogy nagyon finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

szvati

2017. november 4.

Nagyon szerettem, a kócolódó hajamat tökéletesen kifésülhetővé tette, imádtam az aranyló csillogást és tényleg érezhetően ápolta a hajat, viszont én nagyon hamar el is fújtam, szerettem volna beszerezni belőle még egyet, de sehol sem kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

laracroft

2017. április 10.

UPDATE: A legjobb termék, amit valaha használtam. Kiváltja a hajvégápolót, a kifésüléskönnyítőt, a hajfényt, olajat, de amikor úgy alakult, a balzsamot is.........eszméletlen jó, mondjuk nálam épp ezért gyorsan is fogy.

Végre egy jó hajfényspray. Gyönyörű fényt ad a hajnak, és nem nehezíti el. Ezt eddig nálam még egy terméknek sem sikerült elérnie. Amin pluszban meglepődtem, az az extra ápoló hatás, ami valóban működik. A hajam puha, selymes és könnyen kifésülhető. Elég drága, de legalább tényleg működik, így nekem abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

eperkeszederke

2016. május 10.

Nyári must have!!! :) (mondjuk en télen is simán fujkaltam) minden haj mosás utan használom, lassan egy éve megvan, es a flakon félig van. Szóval szerintem ehez mérten nem draga! Imádom,imádom,imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

dido88

2015. augusztus 8.

Imádom nyáron, ahogy fényessé teszi a hajamat, de nem nehezíti el!
Nagyon jó illata van(mint az összes többi kevin murphy terméknek), nagyon sokáig elég, így annyira nem drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Imádom nyáron, ahogy fényessé teszi a hajamat, de nem nehezíti el!

JJJ

2015. február 18.

Ez a termék csodálatos! Hajfestés és szárítás után szokták rátenni a hajamra. Nagyon szeretem az illatát és azt ahogyan csillognak a hajamon az arany részecskék. Sokáig elég, viszont egy fújás nagyon szép eredményt ad, még hosszú hajon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

dodessz

2014. július 26.

Ez a termék egy CSODA!!! ahogy összerázod, az alján levő arany részecskék feljönnek!! már a doboza is maga a luxusérzetet kelti :)) illata szuper, hajam puhapuhapuhaaa és fényes:))) drágának drága, de sokáig elég :) nyárra szerintem nagyon jó, különösen aki a szilikonmentes termékekért rajong, mint én :)) 5******

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Citrus Australasica Fruit Extract
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.