Kiehl's

Ár:   $19.50   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   $19.50
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Páratlanul hidratáló és simító kókuszolajos balzsam, olajok és vajak keverékével. Az antioxidánsokkal - beleértve a citromvajat - és az SPF25-ös faktorral kombinálva egész évben védelmet nyújt. Az ajkak puhábbak, simábbak és hidratáltak lesznek, és azok is maradnak akár 12 órán át.

Színtelen verzióban és további 5 árnyalatban kapható

babolka

2020. március 6.

Két színt is próbáltam a kollekcióból és gyökeresen ellentétes a véleményem (sajnos).
Először a színtelen változatot próbáltam, ami zseniális, legjobb ajakápoló ever. Karácsonyi kiszerelésben vettem, úgyhogy maga a tégely is szép, stílusos és úgy összességében kellemes használni. Nem olcsó, de szerintem megéri a pénzét mert valóban zseniális, télen a nagy hidegben is jól működött.
A színtelen verzió sikerén felbuzdulva vásároltam egy színezettet is, ami sajnos nem vált be :( Mintha nem is ugyanaz a termékcsalád lenne; keserű, fura íze van, és a szín is hamar kopik, olajosan terül szét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Plusskutya

2020. január 10.

Ez a véleményem az ajakápolókkal kapcsolatos evolúciónkról fog szólni :-)
Elöljáróban annyit, hogy alapvetően nem száraz a szám, kivéve ha sokat vagyok kint a hideg levegőn, vagy az előző nap felkent rúzs kiszárította.
Vagy mert valami megmagyarázhatatlan okból egy meggondolatlan pillanatban Labellót kentem magamra - ilyenkor elkezdődik a jól ismert ördögi kör, kenem-cserepesedik-kenem-cserepesedik-..., és így tovább...
A lányom érzékenyebb, sokszor panaszkodik a cserepes ajkaira, így aztán megtapasztaltuk, milyen is az igazi ajakÁPOLÓ.
A Labello-t és drogériás dupe-jait viszonylag gyorsan félretettük, következett az eos. Neki bejött, nekem az illata-állaga nagyon nem, de többé-kevésbé hozta az elvárt ápoló hatást.
Aztán tavaly az eos mellett(!) sikerült vérig vinnie a cserepes ajkakat, és én itt a Krémmánián kutattam kétségbeesve vélemények után, mi lehetne a megmentőnk.
Az ára durva, kb. akciós high-end rúzs kategóra, de bíztam a véleményetekben, megvettem a színtelen verzióját.
Örömmel jelentem, hogy tökéletesen bevált!
Ez az ajakbalzsamok szent grálja :-), mióta megvan, a lányom egy lépést sem tesz sehova nélküle, a cserepes ajkak már a múlté.
Azóta persze már erősen fogyóban van, mi pedig kísérletező kedvünkben vagyunk, így kipróbálásra megrendeltem a NUXE Rêve de Miel Lip Moisturizing Stick-jét 1-et fizet 2-őt kap akcióban a Feelunique oldalán. Hamarosan megérkezik... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Ez a véleményem az ajakápolókkal kapcsolatos evolúciónkról fog szólni :-)
Örömmel jelentem, hogy tökéletesen bevált!

orchidea8627

2018. december 30.

Ez egy nagyon szuper kis színezett ajakápoló, a nude színű ad egy kis természetes szájszínt miközben szépen hidratál. Enyhe waxos, citromos illata van, de éppenhogy csak érezni. Nem annyira fényes felvíve mint pl a Burt’s Bees színezett ajakbalzsama, az állaga is keményebb és kevésbé csúszós érzet az ajkakon. A csomagolása nagyon igényes, de gyanítom hogy ez a gumiszerű borítás egy idő után szörnyen fog kinézni sajnos. Az árát sokallom, de nem nagyon van versenytársa szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

nekyra

2018. december 15.

Marha drága, de imádom. A számat jól hidratálja, szép a színe. (Naturally nude, a képen középről balra a 2. pirosas narancsos szín).
Drága cucc, de mostanában szem alá is használom alapozó alá és orca pirosításra is, és így megéri az árát, mert szem alá alapozó alatt nekem varázsszer, egyrészt kiegyenlíti a színt, másrészt hidratál. Pirosítónak pedig azért jó, mert el lehet oszlatni és beleolvad az alapozóba nem egy egészségtelen púderként ül a felszínén, nagyon természetes hatást ad alapozó nélkül is, hidratálja az orcákon száraz bőrömet. Szóval így használva újra fogom venni. Júniusban vettem, de csak mostanában kezdtem el nem csak szájra használni, de így is szerintem 3-4 hónapra simán elég, tekintve, hogy az enyémben még mindig van majdnem 1cm. +pont a kupakért és a masszívabb műanyag használatért. Ha leesik nem lesz semmi baja, viszont nagyon koszolódik a borítása táskában tartva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

bobekecske

2018. február 21.

Nem egységesek a tapasztalataim a Khiel's termékekkel, többségüket túlárazottnak tartom - bár a kivitelezése nagyon imponál nekem.
Ez egyike azon termékeiknek, ami nekem nagyon bevált. Kellemes az állaga (nem túl zsíros, nem túl szilikonos, gyorsan olvad, de nem válik túl folyékonnyá).
A Nude színű árnyalat nagyon természetes, pont annyira fényes-krémes, ami még nem túl sok, és habár barackosabb és halványabb,mint a szám alapszíne, mégsem üt el, tökéletesen működik minden sminkkel (vagy smink nélkül). Nem mászkál el a számról, de tartósan nem színezi meg, és foltot tud hagyni, amíg csak le nem kopik teljesen.
Úgy érzem valóban hidratálja az ajkaimat, pedig próbáltam már sokféle ajakápolót, és többségük csak addig teszi a dolgát, amíg le nem kopik, utána néha inkább tovább szárítja a számat. Külön örülök, hogy fényvédőt tartalmaz - erre különösen érzékenyen szokott reagálni a szám, néha hámlani kezd tőle, de ennél nem tapasztaltam.
Az illata számomra nagyon kellemes, citromvajas, de nem túl erős vagy mesterséges (pl. a Burts Bees ajakápolóinál kevésbé aromás vagy mesterséges).
A kiszerelés nagyon ízléses, a tekerős kivitelezés nagyon biztonságossá teszi hurcibáláskor, táskába, kabátzsebbe.
Referenciaként, nekem amik még beváltak: Carmex (vazelinesebb állagú, fényesebb), Nuxe Reve de Miel - tégelyes (ragacsosabb, mattabb), EOS medicated (mesterséges illatú, hígabb), Lush Honey Trap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Belyus

2018. január 25.

Nekem csalódás volt, semmi extra. Ha egy kicsit jobban feszül a szám, már nem tud vele mit kezdeni. Az árához képest nem tud túl sokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

szlvfr

2017. július 25.

Nagyon szeretem, nekem a nude színű van meg. Visszafogott, mégis ad egy kis színt, és ápol is. Egyedül az ára miatt vonok le egy csillagot, mert azért túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

NovakneViki

2017. május 26.

A Kiehl's facebook oldalán láttam egy hirdetést, miszerint ezek az ajakápolók virágszirom színekben pompáznak, így tervbe vettem, hogy a következő alkalommal megnézem, hogy mutatnak élőben. A Kiehl's és a pixibox szépségnapján sikerült ezt véghez is vinnem. Nagyon megtetszett a lemattított tubus, és az, hogy nem a pattintós megoldással záródik, mint sok más ajakkence, hanem van benne egy fél csavar, így szülőként tuti biztonságban marad az ajakápolóm a gyerekek elől. Nagyon megtetszett, hogy fényvédelemmel is el van látva. Az én sötét színű számon a touch of berry szín érvényesült a legjobban, így beszereztem azt, de azóta már megkaptam a naturally nude színű ajakápolót is. Mindkettő nagyon szépen hidratál és egy enyhe színt is ad, aki nem szereti a rúzsokat, de mégsem szeretne lemondani egy kis kiemelésről, annak kötelező darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

BokaEdina

2017. május 8.

Nem én használom hanem anyukám, de ő imádja. Nem szokott hozzá az ajka, mint más ajakápolókhoz, nem kell óránként újra kenni. Neki a színezett változat van meg, minden reggel felkeni és pihepuha ápolt egész nap. Elég nagy kiszerelés sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Squalane eo 1 0

Ázsiában ás Ausztráliában elő sárga szilva fa magjának a kivonata, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak  a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology