Kiehl's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Gyorsan ható szérum, amely halványítja az öregségi foltokat és láthatóan kiegyenlíti a bőt tónusát. Folyamatos használat mellett segít megelőzni az öregségi foltok és egyéb elszíneződések jövőbeni kialakulását. Szilikon-, parabén és illatmentes. Nem tartalmaz színezéket vagy optikai világosítót.

• Aktivált C-vitamin: Hatékony új generációs összetevő, amely gyorsabban hat, mint más, vezető világosító hatóanyagok. Gyorsan felszívódik, hogy azonnal támadásba lendülhessen a régóta meglévő sötét foltok ellen, miközben megakadályozza új elszíneződések megjelenését is.
  • Nyírfa-kivonat: Egy cukorszármazék, amely hidratáltság-helyreállító és a bőrszöveteket tápláló tulajdonságairól ismert. Ez a hatékony összetevő növeli a bőr rugalmasságát, ösztönzi a kollagéntermelést, hogy visszaállítsa a bőr teltségét és párnázottságát.
  • Bazsarózsa-kivonat: Szinergikusan együttműködik az aktivált C-vitaminnal, hogy megkönnyítse a bőr elszíneződéseinek visszafordítását.

Ár: 14000 , Eladó: movayoga
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, postán maradó

balkri

2020. november 25.

Idén tavasszal a karantén alatt az Insta-n a Kiehl’s lányok különböző bőrápolási rutinokat mutattak be.
Ezt követően utána néztem ennek a terméknek és beruháztam egy 50 ml kiszerelésre, amit nem bántam meg!
Nagyon könnyű a használata, én a reggeli rutinomba építettem be, arctisztítás, tonizálást követően használom, majd pár perc míg teljesen beszívódik, utána jön a hidratáló
krém és a fényvédelem.
Korábban sokat napoztam, több pigment foltom is volt, de az elmúlt 1,5 évben már csak fényvédővel megyek ki az utcára, így némileg enyhültek a foltok, ez a szer pedig egyenesen csodát tesz.
Jelenleg szép egységes bőrszínem van, igaz nem napozok, mert biztos vagyok benne, hogy ahogy nap ér újra megjelennek.
Köztudott, hogy az ázsiai nők nagyon óvják a bőrüket és azt olvastam, hogy
Ázsiában ez a legnépszerűbb szérum! Engem meggyőzött, az én bőröm nagyon szereti, a foltjaim enyhültek, így örülök, hogy rátaláltam.
2020.11.25. Volt egy kis kitérőm, kb. 4-5 hétig kísérleteztem más márkával, de 2 hete visszatértem ehhez, és bevallom érezhető és látható a különbség. Aki pigmentfoltokkal küzd, annak ez egy nagyon hatékony folthalványító szérum. Felbontás után 12 hónapon belül el kell használni, így mivel még 1/4-ig van az üvegben maradok ennél a terméknél, mert semmiféle negatív hatást nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Ellenben más termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

krém és a fényvédelem.
Köztudott, hogy az ázsiai nők nagyon óvják a bőrüket és azt olvastam, hogy

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

További info az összetevőről a KM-blogon >>