Kiehl's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Gyorsan ható szérum, amely halványítja az öregségi foltokat és láthatóan kiegyenlíti a bőt tónusát. Folyamatos használat mellett segít megelőzni az öregségi foltok és egyéb elszíneződések jövőbeni kialakulását. Szilikon-, parabén és illatmentes. Nem tartalmaz színezéket vagy optikai világosítót.

• Aktivált C-vitamin: Hatékony új generációs összetevő, amely gyorsabban hat, mint más, vezető világosító hatóanyagok. Gyorsan felszívódik, hogy azonnal támadásba lendülhessen a régóta meglévő sötét foltok ellen, miközben megakadályozza új elszíneződések megjelenését is.
  • Nyírfa-kivonat: Egy cukorszármazék, amely hidratáltság-helyreállító és a bőrszöveteket tápláló tulajdonságairól ismert. Ez a hatékony összetevő növeli a bőr rugalmasságát, ösztönzi a kollagéntermelést, hogy visszaállítsa a bőr teltségét és párnázottságát.
  • Bazsarózsa-kivonat: Szinergikusan együttműködik az aktivált C-vitaminnal, hogy megkönnyítse a bőr elszíneződéseinek visszafordítását.

Ár: 5000 Ft , Eladó: andi91

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SzilAnn

2022. július 6.

KM boxos szerzemény, elhasználtam, de nagyon erősnek találtam az illatát, ami irritálhatja a bőrt. Semmi pozitív hatása ennyi használat után nem volt, nem venném újra már az ára miatt sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

Beiggi

2021. november 15.

Szintén KM boxból lett meg, esténként használtam, csak egy nagyon picit halványított, így biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

Vicus

2021. október 13.

15 ml-t elhasználtam, de nem vettem észre semmi változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

15 ml-t elhasználtam, de nem vettem észre semmi változást.

veci

2021. szeptember 25.

Szintén KM boxból jutottam hozzá, már szinte az egészet elhasználtam. Valóban halványítja a piros foltokat, de nem hiszem, hogy ezt ne tudná bármelyik másik C vitamin szérum. Az esti rutinba beleillesztve nagyon kellemes használni egy ilyen levendulaillatú terméket, de ezen túl nem adott sok extrát. Lehet, ha többet használtam volna egy alkalommal, akkor látványosabb a hatás, de egy ilyen árkategóriájú terméket nem fogok locsolni az arcomra, mert a végén még hozzászokom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

TamaraS

2021. szeptember 25.

Km boxos szerzemény, de nem vált be. Hatása semmi, pattanásokat is okozott, nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

mano

2021. szeptember 14.

Én is a KM boxban találtam, magamtól nem vettem volna meg ennyiért. A hatása sem csapott a földhöz, igazából semmit nem csinált, de kicsit ragadt utána tőle a bőröm. A G&G c-vitaminos szérumát nem ütötte ki nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

rtteszvesz

2021. július 23.

KM boxban jutottam hozzáa 15 ml-es kiszereléshez.Mindennel összefér, könnyen beszívódik, de picit ragad. Az üvege kényelmes fogású, a pipetta nem ereszt, nagyon jól lehet vele adagolni. Nagyon tetszik a pici üvegcse, fel fogom használni a későbbiekben.
Illatmentes, de valami kis llata van, mikor ránéztem az összetevőkre, arra gondoltam, hogy esetleg az alkoholt érzem benne, hisz nem használok alkoholt tartalmazó kencéket. Sajnálom, hogy ez az összetevő belekerült.
Örülök, hogy kipróbálhattam, mert ennyiért nem vettem volna meg. Vannak olcsóbban hasonló hatású szérumok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 23.

jdtntl

2021. július 10.

KM boxból jutottam hozzá. Nem gondoltam volna, de nagy szerelem lett! Pattanások utáni foltjaimat látványosan halványította. Este és reggel, spot treatment jelleggel használom. Alig fogy így , szerintem ez a 15 ml-es még jó sokáig elég lesz, de valószínűleg utána is újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

zsizska

2021. július 2.

Kellemes állagú, könnyen beszivódó szérum. C vitaminos szérumokat a hisszútávú hatásuk miatt használok, halványitandó foltom nincs. Jól illeszkedik a rutinomba, nem okoz kellemetlen érzetet. Krémmánia dobozból szereztem. Nem tudom, hogy úravenném-e, szerintem van más, hasonlóan jó szérum a piacon kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

timike007

2021. július 2.

KM dobozban jutottam hozzá a 15 ml-s kiszereléséhez.
Mivel pont kifogytam a c-vitaminos szérumomból,(By Wishtrend 21.5%),az összetevőket látva ezzel folytattam a folthalványítást.
Nagyon elégedett vagyok,kevert,pattikra hajlamos bőrömnek nem okozott problémát,hamar beszívódott,ebben a melegben hidratálónak is elég volt.
Foltjaim szinte alig látszanak.Többen is megkérdezték,mit csináltam a bőrömmel,ill.az "idén nem igazán sikerült lebarnulnod."
Munkaidőmön kivül általában szabadban,vízparton vagyok.Fényvédőzöm alaposan,de ez a termék az arcomon szépen halványította,egységesítette a bőrömet.
Az ára kissé borsos,ezért kapott 4*-ot.Ebben a kategóriában olcsóbban is vannak ilyen hatékony termékek.
Lehet újraveszem,mert jó volt,de egy erősebb c-vitamin szérum is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

KM dobozban jutottam hozzá a 15 ml-s kiszereléséhez.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

További info az összetevőről a KM-blogon >>