Kiehl's

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2019. május 12.

Ár:   14 400 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Magas hatékonyságú exfoliáló formula a bőrfelszín finomítására. Azonnal kisimítja a bőrt, rendszeres használata pedig segít minimalizálni az elszíneződéseket és kisebb foltokat az arcon, kezeken, dekoltázson.

Dottir

2019. augusztus 21.

Mindenben egyetértek az előttem szólóval, hosszú évek tapasztalata alapján mondom, hogy kenterbe ver minden általam próbált egyéb peelingterméket, és kiváltja a kozmetikust, ha a cél a hámlasztás, bőrtisztítás és -fiatalítás, ránctalanítás, feszesítés, lifting...tényleg gyönyörűen dolgozik, utána egy jó kis maszk, és az én bőröm szebb, mint a sokpénzes hype-szalonkezelés után. Állati pipa vagyok elsősorban magamra, hogy oly sokszor elcsábultam ilyenolyan kezelésekre, kúrákra, a nyomába ér egyik sem...Nagyon megijedtem, mikor visszahívták a terméket, és az eladók itthon nem tudták megmondani, lesz-e valaha még. Próbáltam helyette mást, pl. a BS mikrodermabráziósnak hirdetett C vitaminos peelingjét, amit akár jónak is ítélhettem volna, ha ezt nem ismertem volna előtte. Még a legközelebb hozzá a Juvena liftinghatású porpeelingje került, de...nem, ő sem versenytárs igazából. Szóval csak szuperlatívuszokat érdemel, azt nem tudom, itthon kapni-e ismét, én külföldön csaptam le rá, mikor láttam, hogy újra árulják. Immár parabénmentes, de ugyanolyan szuperhatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

melanye

2018. január 10.

Nekem ez a termék abszolút “must-have”-kategória!
Évek óta használom, több tubus végére jártam már, így nyugodt szívvel tudom ajánlani, mert bár nem olcsó termék,de maradéktalanul meg vagyok vele elégedve. Két percnyi radírozás hetente kétszer bőven elég ezzel a durva szemcsés radírral és az arcbőr megújul, a foltok halványodnak,a bőrkép sokkal egységesebb lesz. Sok utánjárásomba/pénzembe került mire láleltem erre a csodaszerre, ami nem csak imitálja az arcradírozást hanem a szó szoros értelmében teszi is a dolgát. Még mikor elkezdtem használni a kozmetikusom is megkérdezte hogy mivel radírozom otthon az arcom mert egyszerűen nem hiszi el azt a változást amit làt!
Egy szuper -bőrtipusotokra való- arcmaszk utána és garantált a tökéletes bőrkép!
A túlontúl érzékeny bőrűek azért vigyázzanak a használatával, előfordulhat a túl durva radírozás utáni esetleges pirosság, viszont pár perc múlva elmúlik,és igazából ebből is csak azt látod hogy volt értelme a peelingelésnek mert dolgozott a krém 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Nekem ez a termék abszolút “must-have”-kategória!

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)