Kiehl's

Ár:   19 000 Ft és 24 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   19 000 Ft és 24 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratálókrém a bőr ragyogásának és életerejének visszaállítására vörös ginzeng gyökérrel és manuka mézzel.

Kisimítja és erősíti a bőrt a fiatalos, ragyogó bőrkép érdekében, a koreai vörös ginzeng felgyorsítja a sejtek megújulási folyamatát, az új-zélandi manuka méz pedig erősíti a bőr védekező funkcióit.

Cannes

2019. november 25.

Csodalatos nagyon szeretem kulon jo hogy ki lehet nyomni a kremet ,igy higenikusabb mintt bele nyulni . Mindent betart amit iger

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

Lolychan

2019. november 17.

Mintát kaptam belőle. Kellemes illata van. Állaga elég tömör, színe sárga. Szintén este használtam a tonik-lotion-szérum hármas után. Reggelre az eredmény hidratált, puha és szebb bőr. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Makk Zsuzsó

2019. január 14.

Egy mintát használtam el, nagyon kellemes kis krém, pont télre való. Olyan, mintha valami mézes virágnektár lenne, irtó finom az illata. Éjszakai hidratálónak teljesen jó, feltölti, puhítja a bőrt és nem is csillog zsírosan. Bár ennyi pénzt soha nem adtam volna érte. Vajon miért szűnt meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Virvatuli

2018. április 29.

Imádom, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják (bár a pénztárcám lehet, hogy örül neki). Az illata szerintem propolisz. Felkenve sűrű és ragacsos, de utána nyom nélkül beszívódik, és másnap sem ébredek olajban úszó fejjel. Nagyon kellemes, azonnal megnyugszik és feltöltődik tőle a bőröm, olyan minden-rendben-van érzés. Éjszakára használom, többnyire magában, de a La Roche C-vitaminos krémjével együtt sem túl sok (bár a kettő együtt azért már fénylik kicsit, de éjszaka nem zavar.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

bobekecske

2018. március 12.

Utazásra vittem magammal a kis tasaknyi mintát. Mivel kombinált, zsírosodásra hajlamos bőröm van, eleve csak éjszakára próbálkoztam vele; gondoltam a repülőút után, télen talàn még kelleni is fog az extra hidratálás a bőrömnek.
Sajnos ez a termék egyáltalán nem az én bőrtípusomnak való, még másnap napközben, reggeli arcmosás után is nagyon kifényesedett az éjszakai krémezestől a bőröm. Az illata nekem inkább túl erős, de azért nem bántó, és sokaknak biztos nagyon fog tetszeni.
Ha szárazabb lenne a bőröm, talán jobban élvezném ezt a mézszerű állagot, és valószínűleg kellemes nyugtatja a feszülő bőrt.
Sajnos a zsírosabb bőr irritációival nem tud mit kezdeni.
Végül a lábszáraimat kenegettem vele, hogy kárba ne vesszen, nos, testápoló ak végképp nem ajánlom. :)
Legyen 3 csillag, és a szárazabb bőrűek bátran tegyenek vele próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Sajnos a zsírosabb bőr irritációival nem tud mit kezdeni.
Legyen 3 csillag, és a szárazabb bőrűek bátran tegyenek vele próbát.

Nikolaj

2017. szeptember 15.

2017. május 3:
Egy 3 ml-es mintát 1,5 hétig használtam reggel és este is. Igazi csodaszer a száraz, vízhiányos bőrömnek. Nagyon gyorsan beszívódik, sminkelni is lehet rá. Isteni finom illata van. Ma vettem meg a 75 ml-es kiszerelést, elég drága, 25.000 forint, de teljesen megéri. Biztos újraveszem.

Szeptember 15:
Majdnem félév napi 2x-i használat után is a tégely 2/3-a megvan még. A bőröm nagyon szép lett, feszesebbnek látom. Ebben a szeles időben annyira jól esik az arcomnak, hogy ha esetleg sietek és nincs félórám várni, hogy beszívódjon a sminkelés előtt, így kénytelen vagyok egy másik krémet használni, megérzi a bőröm a hiányát. Az illata még mindig fenomenális, ha bemegyek a fürdőbe mindig beleszagolok és jobb kedvem lesz tőle. Ajánlom mindenkinek, aki felszíni vízhiánnyal és bőrszárazsággal küzd. A baj csak az, hogy egyelőre nem lehet kapni mert változtatnak az összetevőin, remélem a második kiadása is ilyen jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. május 3:

Szeptember 15:

szlvfr

2017. július 25.

Ez a krém egy csoda! Már vártam, hogy megjelenjen itt a krémmánián, hogy értékelhessem! Mintát kértem belőle, amit egy hete használok, és teljesen oda vagyok tőle meg vissza. Nappalra nekem sok, főleg most, hogy jön a melegebb időszak, de éjszakára tökéletes számomra. Sokan írták külföldi oldalakon, hogy az illata nem jó, de nekem a nap legjobb része, amikor ezt a mézes csodát felkenem. 😊 Szóval megyek is megvenni, szerintem megéri, nagyon kevés kell belőle.

Update: Úgy voltam vele, hogy nyáron hanyagolom, mert elég nehéz krém ebben a 30 fokban. Viszont eléggé húzódott a bőröm esténként, a melegtől ki is pattogott, így gondoltam teszek egy próbát. Reggelre eltüntetett minden bőrhibát és kipihent volt tőle az arcom. :) Nappalra persze továbbra is könnyebb krémet használok. Ja és az illatáért még mindig odavagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

karaibrahimgil

2017. július 3.

Utazóméretben van meg nekem, ajándékba kaptam. Kissé zsíros hatású krém, az én kombinált bőrömön, különösen nyáron, nem mutat jól. Éjszaka szoktam bekenni vele, nem vettem észre változást a használata során, az illata pedig fullasztóan édes, mézes, ezért az aranyáron kapható teljes kiszerelésű terméket sem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

erika81

2017. május 18.

Az illata nekem nagyon tetszett, de inkább száraz bőrre ajánlanám. Nekem túl sok volt.
Picit használtam csak belőle alkalmanként az ujjbegyeim között felmelegítve, ahogy a szaküzletben ajánlották, de nem tudtam belőle mégsem olyan keveset felvinni, hogy ne legyen sok a bőrömnek és akkor még hűvös is volt.
Száraz bőrűek hajrá!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Száraz bőrűek hajrá!! :)

CataKatinka

2017. április 19.

Két mintát kaptam belőle - először jónak tűnt, de egy idő után sajnos nálam is allergiát váltott ki valamelyik összetevő, így sajnos biztos, hogy nem fogom megvenni, pedig az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Forrás: truth-in-aging, BFT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.