Kiehl's

Ár:   $25   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   $25
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes pakolás festett hajra napraforgóolajjal, sárgabarackkal, UV-szűrővel, valamint B3, B5 és B6 vitamin erősítő hatású keverékével. A nedvesség visszaállításával segít regenerálni a hajat a kezelhetőség és gubancmentesség érdekében, és megőrzi a hajszín élénkségét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

DiamondStoni

2018. november 18.

Eddigi legjobb hajpakolás, amit használtam! :) Nagyon göndör, hosszú, vékony szálú, alul szőkített hajam van, ezért kevés termék válik be nálam. Ettől a terméktől viszont puha, fényes és élettel teli lesz a hajam. Nagyon gazdaságos, kb. fél éves mennyiség, pedig nekem rengeteg kell a hajamra minden ilyen jellegű termékből. Nem mellesleg isteni barackos illata van, ami a hajon is intenzíven érezhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

toth11fanni

2018. augusztus 31.

Festett hajra tökéletes! Én hajmosás előtt használom, több órát van a hajamon, mielőtt hajat mosnék, így nagyobb a hatása. Regenerálja a festett hajam. Nem gondoltam volna, de nagyon gazdaságos a kiszerelése, nekem egy évre volt elég, most vettem a másodikat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.