Kiehl's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2013. november 5.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Egész napos ápolás a különösen száraz, igénybevett kéznek.

judit0310

2019. május 17.

A legjobb kézkrém....hidegallergiás kezemet tökéletesen rendbe hozta! Eddig SEMMI sem használt! Az illata borzasztó szerintem, de ez mellékes, lényeg hogy hatásos! Az eladó kiscsaj meg affektált , de kibírtam ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

reny

2019. február 6.

Nagy kedvenc lett nálunk ez a kézkrém.Ahogy beköszönt ősszel a hideg,egyből durva kiszáradásnak indul a kezünk a párommal, a kézfeje sebes is volt,hiába kentük más kézkrémmel. Aztán glamour napokon beruháztam egy ilyenre,és kb egy hét alatt rendbe tette a kisebesedett kezünket,körmök körüli részt is szépen hidratálja.Ami miatt még jobb,mint a többi kézkrém,hogy kézmosáskor nem mosódik le,valahogy olyan,mintha egy láthatatlan réteget képezne,de nem zsíros érzetű,vagy ragacsos. Elég naponta 1-2 bekenni,ahogy rendbe tette,onnantól elég a napi 1*,de akár kétnaponta is. Hihetetlenül jó.Így már bőven megéri az árát.És mivel nincs nőcis illata a férfiak is szeretik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Maknae

2018. december 27.

Mintát kaptam belőle, amit egy nap alatt el is használtam. Az illata tényleg kicsit gyógyszertári, és csatlakozom egy előttem szólóhoz - először az én kezemet is csípte. De a további használatok alkalmával már nem.
Sajnos az én kezeim annyira halottak, hogy még a színük is állandóan lilás, szóval a szárazságuk valószínűleg a csapnivaló keringésem hibája is. A lényeg viszont az, hogy az ilyesfajta, szélsőségesen száraz kéznek ez a krém csak átmeneti enyhülést tudott hozni. Amint beszívódott, már ki is száradt újra a kezem, és kenhettem újra; az x. alkalom után viszont már beszívódni sem akart. Az elején amúgy ezek a pár perces javulások tényleg szépek voltak, ha ez tartós tudna lenni, járna az 5 csillag is, de úgy vettem észre, hogy ez a krém is annyit tud csak, mint az eddigi elbukott "csodakrémek" a listámon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

cincur

2018. július 24.

Nekem nagyon száraz, érzékeny a bőröm, így az évek alatt nagyon sok mindent kipróbáltam már, legutóbb télen bukkantam erre a krémre. Az igaz, hogy drága, de én mindig úgy vagyok vele, inkább használok valami olyat a bőrömre amit szeret és drága, mint hogy olcsóbbat vegyek, amitől csak szenved, érzem hogy nem az igazi, csak húzódik a bőröm és társai, az csak feszültté tesz mindenkit, annak pedig végképp semmi értelme :) Nekem nagyon jól esett, a kis aszott, száraz, kirepedezett bőrömnek a krém, az hogy kicsit hűsít is, az is, hogy kicsit krémes illatú és nincs agyon nyomva különböző virágos parfüm illattal, nekem bevált. Ez a nehezebben beszívódó krémek közé tartozik az igaz, így én éjszakára kentem be vele főleg a kezem, illetve kézmosások után a nagy hidegben jól esett. Még maradt is belőle bőven, így elég takarékosnak mondanám, keveset kell belőle nyomni és rendesen eloszlatni. Biztos hogy veszek még ha elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Yummy

2018. július 6.

Mintám volt csak belőle, az nem győzött meg. Az illata kicsit gyógyszertári, mentholos-eukaliptiszos, ez tetszett. De nekem kevés a hidratálása most nyáron is. Nem hagy zsíros érzetet, jó az illata, nem rossz összetevők de ennyi. Nem rossz de drágapénzé 😉 nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

erika81

2017. május 18.

Könnyen beszívódik, mégis megfelelően hidratál. Az illata nem a megszokott krém illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Blondie74

2017. április 12.

Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem ragad. Puha, jo érzetu lesz tole a kéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 12.

mnikolett

2016. április 2.

Hihetetlenül ki tud száradni a kezem és sajnos nem csak a téli hónapokban. Már az összes létező drogériás kézkrémet kipróbáltam de egyik se vált be, az első kézmosásnál már újra száraz volt a kezem. Ezért úgy döntöttem beruházok egy kicsit magasabb árkategóriájú termékre, és milyen jól tettem! Esténként lefekvés előtt bekenem és egész nap szépen hidratált, selymes kacsót kapok végeredményül. 150 ml-s kiszerelése szerencsére jó sokáig elég lesz, de ha elfogy biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Makk Zsuzsó

2015. december 24.

Nekem télre nem elég, a száraz, hidegtől kirepedezett bőrömet csak ideig-óráig hidtarálja, az ekcémával nem csinál semmit. Az eukaliptusz pedig szintén nem barátja az érzékeny bőrnek, néha bizony csíp. Ráadásul drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

fruzsicaaa

2013. november 5.

Nagyon enyhe, kellemes, eukaliptuszos illata van. Allaga kozepesen vastag, konnyen kenheto, gyorsan felszivodo; megis rendkivul gazdag krem. A sebesre repedezett boromet napi 2x-i hasznalat mellett 5 nap alatt selymesse, tokeletesen gyogyultta varazsolta. Draga, de megeri. Eletem legjobb kezkreme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice