Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Jassza

2021. november 25.

Téli időben tökéletes, nyárra picit sok. Jól hidratál,de szerintem ár-érték arányban nem állja meg a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Vicus

2021. november 11.

Nagyon-nagyon jól hidratált, jól beszívódott, puhította a bőrömet. Kellemes az állaga, használata után nem lesz zsíros érzetű a bőröm, könnyen lehet rá sminkelni. Nekem volt, hogy előtte és utána 4-4 különböző termék következett, de nem veszett össze semmivel, nem kukacosodik. Több réteget is elbírt a kombinált bőröm. Ha nem lenne ilyen drága, visszatérnék hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Nikolaj

2021. november 7.

Pattanásokra hajlamos a bőröm, felszíni vízhiánnyal valamint elég érzékeny . Ez a krém nem zsírosítja a bőrömet, de kellően hidratálja. Gyorsan beszívódik, könnyű állagú de nap végéig érzem a hidratáló hatást. Szépek az összetevői és erősíti a bőr barriert is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Coffeejunkie

2021. október 23.

Sokkal hidratáltabb a bőröm mióta ezt használom. Az első magasabb árkategóriájú krém amit használok, de érezhető a különbség. Nagyon jól lehet sminkelni rá, szerintem kicsit még tovább is bírja így a sminkem. Általában ilyen reggel 5-6 körül kerül fel és mire újra a fürdőszobám bűvkörébe kerülök már este 9 óra van, és még mindig egész rendben van a fejem, és az arcom még mindig hidralát, kis puha. Kiváncsi vagyok a komolyabb fűtési szezonban, hogy fog vizsgázni. A TRND projektben érkezett hozzám, és a fényvédős verzióját vettem most meg a kuponos napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

doripille

2021. október 16.

Átlagos arcápoló krém. Kombinált bőrömön nyáron soknak érzem, ezért főként éjszakára használtam. A férjem száraz, érzékeny bőrén viszont remekül teszi a dolgát - Ő meg van vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Sunicole

2021. október 12.

TRND projekt keretein belül próbáltam ki ezt a terméket és ez volt a kedvencem a minták közül. Engem nagyon meggyőzött és szerintem újra is fogom vásárolni a terméket. Már 1-2 napi használat után hidratálta a bőröm és eltűnt róla az száraz érdes érzés, ami volt. Nem zsíros, könnyen beszívódik a bőrbe. Szagtalan, viszont nekem ez pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Neira87

2021. október 12.

Nekem ez a krém teljesen átlagos. Egész szépen hidratál, de nem elég hosszú távon, könnyed de nekem mégis lassan szívódott be a bőrömbe... Ártani nem ártott, de javítani sem javított az összképen. Pedig reggel és este is használtam. TRND Projekt keretein belül kaptam belőle mintát, újra vásárolni belőle biztosan nem fogok, mert nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

vicedli

2021. október 11.

Mintát kaptam belőle, pár hete használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, könnyed állagú, gyorsan beszívódik, és nem csillog tőle a homlokom (ami nekem korábban más krémekkel állandó problémám volt, emiatt általában géles állagú krémeket szoktam vásárolni). Nappalra és éjszakára egyaránt használható, én azonban csak nappalra szoktam. Tetszik továbbá az is, hogy illatmentes. Az ára miatt meggondolom, hogy újravegyem-e majd, de összességében tényleg nagyon jól összerakott kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

szabinakovacs1985

2021. október 3.

Kis mennyiség is elegendő, állagra jó, könnyen felvihető, gyorsan szárad és felvitel után nem sokkal érezhető a puhaság, hidratáltság az arcbőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

Nixe

2021. szeptember 25.

Mintát kaptam belőle és egy hete használom. Első alkalommal túl lágynak gondoltam a krémet, meg voltam győződve, hogy ez az én bőrömnek nem elég. A könnyű állaga ellenére sem kell sok belőle, mégis szépen táplálja a vízhiányos bőrömet. Szép az INCIje is, nekem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8 Stearate, Urea, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Squalane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Squalane eo 1 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment