Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

lunadora22

2020. május 25.

Mikor az első tégelyt elkezdtem használni látványos változáson ment keresztül a bőröm. Viszont azt fontos tudni, hogy előtte szinte semmilyen bőrápolási terméket nem vettem, még egy mezei hidratálókrémet sem... A következő tégelynél viszont feltűnt, hogy nem hozza rendbe az egyenetlen bőrfelszínem, és befullad a bőröm alatta. Úgyhogy én többet sajnos nem fogok esélyt adni neki. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Zember

2020. április 28.

Kellemes, könnyen beszívódó arckrém, a száraz, vízhiányos bőröm nagyon szerette. Én leginkább nappalra használtam, ősszel és télen. Ahogy többen is írták, remek sminkalapnak bizonyult nálam is. Egységes, puha érzetet hagy maga után. Nincs különösebben semmilyen illata, inkább tisztaság s természetesség jutott eszembe róla, aminek igazán örültem. Hidratált de nagyjából ennyi, én ebben az árkategóriában találtam azóta kimagaslóbb, jobb krémet, csak azért vonok le csillagot tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

babolka

2020. március 6.

Párszor már próbálkoztam vele, mert ismerőseim nagy rajongói. Az első 1-2 napban valóban csodás élmény, nagyon kellemes érzetet hagy a bőrön, mintha simább is lenne. Utána viszont elkezdenek kialakulni a pattanások és vége a boldogságnak :( Szóval van akinek tuti jó, de a kisérletezéshez kicsit drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Lolychan

2019. december 29.

Én nagyon szeretem. Felválltva használom a luxus minijét az esti rutinomban a Rosa Articás krémjével és szerintem teszi a dolgát. Hidratál, nem irritál, gyorsan beszívódik és szebb bőrképet ad reggelre. :) Lehet, hogy a nagyot is megveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

nine

2019. december 15.

Az egyik legjobb krém, amivel találkoztam. Szépek az összetevői, nincs illata, és az itt leírtakkal ellentétben már a parabént is kivonták belőle. Kellemes, könnyed viselet egy normál-kombinált bőrre, jól lehet rá sminkelni, jól hidratál, egészséges bőrképet eredményez. Természetesen nem olcsó, de mivel keveset kell kenni belőle, ezért sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

PradaAngel

2019. október 28.

Szuper krém, imádtam is, míg a fogamzásgátló szedése alatt normál volt a bőröm. Viszont mióta abbahagytam és újra nagyon zsíros lett a pofim, picit soknak érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

pannamilla

2019. október 24.

Többször is adtam neki esélyt, de valamiért nekem egyáltalán nem jön be. A legolcsóbb drogériás hidratálóhoz hasonló hatás, elnehezíti, zsírosítja a bőrt, kezelhetetlen lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Josie

2019. augusztus 5.

Ez egy nagyon kellemes, könnyű krém ami hamar beszívódik (legalábbis nekem). Bőrhibákat nem javítja, nem gyógyít, viszont nagyon szép és egységes bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

f.eniko

2019. július 14.

Termékmintám volt belőle, sokáig nem is nyúltam hozzá, majd egy milánói útra ezt vittem magammal a repülőre. Olyan szépen lehetett rá sminkelni, hogy eldöntöttem nekem kell ez a krém nagy kiszerelésbe is 😍 az ára és a nehéz beszerezhetősége (vidéki vagyok) kicsit visszatartott, de nem találtam hozzá hasonlót, így megrendeltem egy külföldi oldalról. Kellemes tisztaság illata van, hamar beszívódik és pihe puha lesz tőle az arcbőr, amire álom sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

madri

2019. július 13.

Ez egy nagyon kellemes hidratalo, talan picit tul zsiros erzetet hagy. De nagyon kellemes erzes, puha kesz tole az arcom nagyon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8 Stearate, Urea, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Squalane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Squalane eo 1 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment