Kiehl's

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzzs, Módosítva: 2019. május 12.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok

Ár: 4290 , Eladó: sabell
Állapot: Új, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előre utalás után, postázom
Kiehl's Ultra Facial Cream szett - új, bontatlan
Ár: 2800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
PradaAngel

2019. október 28.

Szuper krém, imádtam is, míg a fogamzásgátló szedése alatt normál volt a bőröm. Viszont mióta abbahagytam és újra nagyon zsíros lett a pofim, picit soknak érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

pannamilla

2019. október 24.

Többször is adtam neki esélyt, de valamiért nekem egyáltalán nem jön be. A legolcsóbb drogériás hidratálóhoz hasonló hatás, elnehezíti, zsírosítja a bőrt, kezelhetetlen lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Josie

2019. augusztus 5.

Ez egy nagyon kellemes, könnyű krém ami hamar beszívódik (legalábbis nekem). Bőrhibákat nem javítja, nem gyógyít, viszont nagyon szép és egységes bőrképet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

f.eniko

2019. július 14.

Termékmintám volt belőle, sokáig nem is nyúltam hozzá, majd egy milánói útra ezt vittem magammal a repülőre. Olyan szépen lehetett rá sminkelni, hogy eldöntöttem nekem kell ez a krém nagy kiszerelésbe is 😍 az ára és a nehéz beszerezhetősége (vidéki vagyok) kicsit visszatartott, de nem találtam hozzá hasonlót, így megrendeltem egy külföldi oldalról. Kellemes tisztaság illata van, hamar beszívódik és pihe puha lesz tőle az arcbőr, amire álom sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

madri

2019. július 13.

Ez egy nagyon kellemes hidratalo, talan picit tul zsiros erzetet hagy. De nagyon kellemes erzes, puha kesz tole az arcom nagyon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

knoncs

2019. június 2.

A glamour napok alkalmából beszereztem egyet ebből a krémből az amazonian clay pore minimizer maskkal együtt.
Meg kell, hogy mondjam, szuper termék, könnyen beszívódik, kellemes illatú, valamint nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Az egyetlen dolog, amit úgy látom nem csak én tapasztaltam, hogy az én bőrömnek is kissé zsíros a nyári időszakra.
Ennek ellenére megérdemli az öt csillagot, nekem nagyon bevált, a hideg idők beköszöntével, illetve ha extra egy kis hidratálságra lesz szükségem, újra előkapom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

asdf27

2019. április 20.

kellemes hidratáló krém, viszont az SPF változtata nagyon fényes, soha nem szívódik be, nem ajánlom senkinek, akinek zsíros bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

anyujobbantudja

2019. április 1.

Nem olcsó de bármikor újravenném; Pixiboxban kaptam kis tégelyes próbakrémet - azóta odáig vagyok érte. Nekem nagyon bevált, az alapból vegyes bőröm szerette. Télen kifejezetten megmentette a helyzetet mikor a többi krémem csődöt mondott a hidegben. Végre ezután a krém után elmúlt a feszülés, szúrás, viszketés, tényleg puhának és kellemesen hidratáltnak éreztem utána az arcomat. Érdemes nézegetni a Kiehl's akciókat, de még teljes árban is azt mondom egye fene, jöhet, ennyit nekem megér hogy a bőröm lenyugszik tőle. Nyárra valószínűleg sok, akkor még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

selmeczireka

2019. március 17.

Ez egy kellemes hidratáló krém, pixiboxos mintát használtam el, legtöbbször estére kentem fel, és nagyon kellemes volt a hatás. Az ára kissé borsos, tavaszra és nyárra nekem nappalra szerintem sok is lenne, ezért most biztosan nem ruházok be rá. De őszre megfontolom. Tetszett, bár láttam már szebb összetevő listát :). (Zárójelben megjegyzem: a termék zsíralkoholt tartalmaz, úgy látom legalábbis, ami nem a “rossz” alkoholok közé tartozik. Érdemes utánaolvasni, akit érdekel.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Patrienn

2019. január 22.

Csak egy szó, Imádom!
Sokáig kerestem egy jó hidratálót, de ezzel megtaláltam a tökéletes hidratálót!
Először csak egy kis takasos,pár alkalomra való mintát kaptam belőle, de amint az elfogyott egyből megvettem a legnagyobb kiszerelést úgy megtetszett!
A zsírosabb részeken nem érzem nehéznek, túl soknak, és amikor kicsit szárazabb a bőröm akkor is tökéletesen hidratál.
Ez a krém számomra maga a csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Csak egy szó, Imádom!
Sokáig kerestem egy jó hidratálót, de ezzel megtaláltam a tökéletes hidratálót!
Ez a krém számomra maga a csoda!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8 Stearate, Urea, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Squalane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sucrose Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-8 Stearate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben

Squalane eo 1 0

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment