Kiko

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2020. december 17.

Lelőhely:   külföld, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anne74

2019. március 13.

Kellemes bronzosito. Nekem picit porzik de a trükkre már rajottem... Szép összhatás érhető el vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

eszti87

2016. január 7.

Matt bronzosítót kerestem kontúrozásra, és mivel a drogériás termékeknél inkább a Catrice-Essence vonalon láttam olyan árnyalatot, amilyet kerestem, inkább körülnéztem a Kiko-nál, mert a márka termékeit évek óta használom és szeretem.

Nem poroz, erősen pigmentált, jól építhető, és tartós is. A színválasztékot keveslem, de a pirosítóik barnás színei tulajdonképpen kiegészítik ezt a színválasztékot :)

10g-os talán, de szerintem évekig elég lesz, mert szeptember óta használom, de még épphogy látszik az ecsetem nyoma.

A csomagolást is szeretem, egyrészt a tükör miatt, másrészt meg a kellemes matt fogás miatt - talán ő lehet az első bronzosító, akit nem ejtek le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

szonia

2014. augusztus 22.

Én egyszerűen imádom ezt a bronzosítót. A legvilágosabb árnyalat van meg belőle, igazából természetes téli arcszínt teremtek vele, nagyon minimálisan csillámlik, de élettel teli, szép, egységes a végeredmény. Nagyon gazdaságos, én kb egy éve használom és még a fele megvan. Sajnos viszont úgy tudom, Magyarországon max webáruházból lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.