Best of Beauty 2019

Kiko

Ár:   €8.90   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   €8.90
Lelőhely:   külföld, online

Tónusjavító korrektor a szem alatti mély, sötét karikák elfedésére. Eltünteti a karikákat és kipihent kinézetet biztosít. A lágy és bársonyos formula egybeolvad a bőr színével, egy könnyű, vékony filmréteget képezve, építhető fedéssel.

2 színben érhető el

mignon001

2016. október 20.

Én narancs színben vettem meg, mert nagyon sötét karikáim vannak, és inkább semlegesíteni akartam a színüket, mint világosítani. A krém állagáról nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, mert kicsit ragacsos, könnyű eldolgozni, de nem érdemes arra várni h megszáradjon, mert nem fog. Ugyanakkor nem ül bele a ráncokba, és nekem egy kicsit még hidratált érzetet is ad. A fedésével nem vagyok elégedett, nem tudom hogy csak az én karikáim ilyen makacsok, vagy egyáltalán nem létezik olyan termék ami el tudná fedni, de még korrektort és alapozót is rárakva sem az igazi. Nekem így összességében nem érte meg az árát, persze elhasználom, de csak muszájból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

GlamourAndStyle

2015. október 25.

Vicces ahogy hozzám került ez a kis korrektor, mert a sima fekete tubusú tesójára pályáztam, legalábbis azt hittem, hogy azt teszem be a kosaramba. Aztán otthon jött a meglepetés, hogy hoppá, ez nem az. Még szerencse, hogy a világosabb árnyalat (Yellow) került hozzám, mert a narancs tónusúval szerintem semmit nem tudtam volna kezdeni. Arra vettem, hogy a szem alatti területet világosítsam vele, sötét karikáim (lekopogom) nincsenek. Az árnyalat egyébként Ben Nye Banana powderéhez hasonló, szépen beleolvad a bőrbe és tényleg világosít, de mégsem úgy, mintha fehér hibajavító került volna a szem alá. Krémes és nem szárít, viszont ez - ellentétben a fekete tesóval - nem ül be a ráncocskákba és redőkbe. Tartósnak viszont ez sem túl tartós sajnos. Nem rossz, de még mindig nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Betaine, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.